Ambient on/off

Join the new world

 

eNews [12] : Europos karinė apžvalga (1893 diena)

Day 1,893, 03:03 Published in Lithuania Lithuania by WolfLT


Sveikas skaitytojau,

Senai nerašiau jau ko gero kiek užmirštų eNaujienų ir štai užplūdo įkvėpimas parašyti karinę apžvalgą. Malonaus skaitymo!

Pažvelgę į žemėlapį jau ne pirmą kartą nematome geltona spalva pažymėtos Rumunijos. Jei anksčiau joje šeimininkavo bulgarai, paskiau lenkai ir vengrai, tai dabar visus rumunų originalius regionus okupavusi Lenkija (nors ji ir negauna jų bonusų).


Panašu, kad kurį kai laiką britai su norvegais darys tą patį kaip ir estai su suomiais - žais pingpongą. (šios skambios sąvokos autorius freshas), o štai danai atsikovojo vieną regioną ir vyksta RW antrame, tačiau deja vokiečiams iki pergalės trūksta vos dviejų taškų ir nesunku atspėti, kad Danijos vėlgi greit neliks ePasaulio žemėlapyje.

Turkija užpuolė bulgarų originalius regionus ir į Sofijos regioną perkėlė savo sostinę. Bulgarai šiuo metu kovoja originaliame turkų Marmara regione. Primenu, kad Bulgarijos sostinė šiuo metu yra originalus Saudo Arabijos regionas Jizan. Tuo tarpų graikai kapojasi su makedonais, kurie beturi, tik keturis regionus, viename iš jų vyksta graikų RW. Albanijai matyt veiksmo trūkumas, tad iš makedonų nelaisvės jau senokai susigražinusi originalius regionus ji kariauja su Juodkalnija.

Naudodamasis proga Egiptas kelia RW savo regionuose.Tai tiek tų kovų šiam kartui. Atrodo išvardinau visas paminėjimo vertas situacijas Europos žemyne (:

Jeigu atsirastų norinčių paremti tolimesnę laikraščio leidybą parama visad laukiama!Pagarbiai,
eNews redaktorius
WolfLT
 

Comments

freshass
freshass Day 1,893, 03:10

"Panašu, kad kurį kai laiką britai su norvegais darys tą patį kaip ir estai su suomiais - žais pingpongą. (šios skambios sąvokos autorius freshas),"
Na tikrai ne aš tą terminą sugalvojau, todėl būtų negražu prisiimti tokius nuopelnus:) Vote, sėkmės

BlMBA
BlMBA Day 1,893, 03:34

v+s

auris0
auris0 Day 1,893, 04:45

Vote

danisltu
danisltu Day 1,893, 05:14

Apie Danija reikejo parasyti, kad Vokieciai juos specialiai laiko okupuotus, nes salys susivienijo.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,894, 00:37

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.