Ambient on/off

Join the new world

 

eNews [11] : Darbuotojų paieška

Day 1,877, 10:17 Published in Lithuania Lithuania by WolfLT


Sveika tauta,
Jau nebedaug, visai nebedaug liko iki tos dienos kai eNaujienos vėl bus rašomos reguliariai! Jau nuo šio šeštadienio per savaitę bus leidžiami du straipsniai - politikos ir karo apžvalgos, tačiau galimi ir straipsniai atsiradus vienokioms ar kitokioms naujovėmis žaidime.

O kol kas turiu parašyti šiek tiek kita tema.Taigi, ieškom bent vieno žmogaus kuris papildytų kol kas itin kuklią laikraščio komandą. Dabar plačiau apie tai.

Ką reikėtų daryti?
Pagrindinis jūsų darbas būtų rinkti informaciją vienokia ar kitokia tema apie paskirtą šalį. Tarkim būtų prašoma sužinoti daugiau apie Lenkijos prezidentą. Kokia jo patirtis (buvimas prezidentu, seimo nariu), kokiai partijai jis priklauso ir kokia jos vieta tos šalies reitinge, nors daug dažniau būtų prašoma sužinoti tiesiog apie šalį ar apžvelgti jos karinę padėtį. Jūsų vardas būtinai būtų paminėtas išleidus straipsnį!

Kas už tai?
Galime derėtis asmeniškai, tačiau garantuojama nemokama reklama, skelbimai ir kita. Užmokestis būtų 10 LT + nuo 10 iki 50 LT už vienaip ar kitaip atliktą darbą. Tai gal ir nėra itin daug, tačiau vis pinigų daugiau savo sąskaitoje prikaupsite.

Kur kreiptis?
Komentaruose arba rašyti WolfLT į pm. Derėtis dėl vieno ar kito dalyko visuomet galima! Labai lauksiu (:

KOMANDA & PARTNERIAI
Redaktorius WolfLT
Už grafiką dėkojame Arius Nesakysiu

WolfLT pradeda darbą Kultūros Ministerijoje
 

Comments

BlMBA
BlMBA Day 1,877, 10:27

v+s

EmuSV
EmuSV Day 1,877, 10:27

Sveikintina iniciatyva! Taip ir toliau (:

WolfLT
WolfLT Day 1,877, 10:31

Dėkoju :>

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,878, 00:26

v

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,878, 03:45

v+s ir sekmes

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.