Ambient on/off

Join the new world

 

eLT istorija

Day 650, 03:40 Published in Lithuania Lithuania by Petras Pirmasis

Kaip jau buvo rašyta praeitame straipsnyje, elietuviai pasiekė pergalę partijos prezidento rinkimuose, bet sunkumai buvo dar tik prieš akis..

Pirmieji kongreso rinkimai

Lietuviai nujautė, kad partijos rinkimai buvo dar ne pabaiga. Svarbiausia buvo kongreso rinkimuose užtikrinti lietuvių daugumą. Iš pradžių atrodė,kad rinkimus laimės mūsų bendruomenė,kuri valdė vienintelę partiją eLietuvoje - Lithuanian Freedom Party ,kuri tuoj pat buvo perkrikštyta į Sajūdį. Lietuvą perimti organizavosi airiai ,tačiau lietuviams ir mūsų draugams užsieniečiams pavyko juos neutralizuoti-pranešti airių valdžiai per jų forumą.
Tačiau prieš pat kandidatų į kongresą paskelbimą ,šalyje suskėsčiojo nauja partija ,šįkart vengrų - Agnostics (dabar - Lietuvos Laisvės Sąjunga). Anot pačių vengrų ,tai buvo ne TO (primenu -takeover) ,o anti-TO būrys siekęs apsaugoti mus nuo rumunų,kurių eLietuvoje lyg ir nebuvo.Be abejo tai buvo tik jų propaganda. Atėjus kongreso rinkimų dienai ,nors mūsiškai ir labai susitelkę buvo, su kitų užsieniečių pagalba, vis dėlto pralaimėjome kiekybe mus lenkusiems vengrams rezultatu : 43% : 57% 🙁
Mūsų jauna šalies valdžia buvo užgrobta vengrų ,kurie nieko nelaukdami permetė 1000 gold į savo sąskaitas.

Derybos..vengrai pasitraukia..

Pasirodo ,kad vengrai buvo suorganizavę TO be Vengrijos valdžios žinios ir pritarimo. Tai sužinojusi eVengrijos valdžia pradėjo spausti tuos valdžios užgrobikus trauktis, privertė lietuvius suorganizuoti savo vyriausybę ir pradėjo su ja derybas dėl Lietuvos aukso. Derybose mums atstovavo tuometinis užsienio reikalų ministras- cawx ,vengrams jų prezidentas- Feherlofia Koppany ,o jos vyko vengrų IRC kanale. Derybos buvo sunkios ,bet vengrai supratę ,kad lietuviai gerai susiorganizavę ir vieningi, nusprendė pasitraukti, pasiimti 100 gold + 5 gold x23 gauta už kongresmenų medalius ,ir grąžinti Lietuvai 800 gold + 3 naujokų įmonės (gamyba,žemės ūkis ir statyba) + jų partija.
Turiu pridurti ,kad mums velniškai pasisekė ,ne taip kaip mūsų broliams latviams ,kurių tada buvo labai mažai. Jų valdžią užgrobusi indoneziečių gauja išvogė visą auksą ,kurio latviai taip ir nebeatgavo ,taigi jiem viską teko pradėti nuo nulio.

Toliau...

Vengrai iš eLietuvos pasitraukė ir Sąjūdis dabar valdė visą kongresą. Agnostics partija buvo perkrikštyta į NewEworldOrder (pavadinimas dėl tariamos sąmokslo teorijos ,kurioje lietuviai bandė perimt Lietuvą,Lenkiją ir visą pasaulį ) ,o jos valdymą perėmė daniochas. Pirmuosius prezidento rinkimus triuškinančiai t.y. vienbalsiai laimėjo cawx ,buvo sudaryta nauja vyriausybė ir pastatyta pirmoji q5 ligoninė eLietuvoje, Lithuania minor regione.

Po ilgų kovų ir negandų atrodo atėjo metas eLietuvai taikai vystytis ir stiprėti.
Tačiau nauji įššūkiai Baltijos valstybėms kilo tarptautinėje arenoje...

 

Comments

Dommkius
Dommkius Day 650, 03:45

Idomu

paulius xp xp xp
paulius xp xp xp Day 650, 04:30

Sito tai nezinojau 🙂

kristaus_tevas
kristaus_tevas Day 650, 04:32

ir vėl palikai tą nišą kur laukit tęsinio 🙂 visai kaip serialas, kai kiekviena nauja serija yra laukiama... šaunu

Miele
Miele Day 650, 05:22

Na vėl Voted & already subscribed

Gytis0
Gytis0 Day 650, 05:47

Mano favoritas! Mano megstamiausia pamoka yra Istorija 😃

donprayer
donprayer Day 650, 07:30

Intriguoja 😃

xnedas
xnedas Day 650, 08:47

cool

Rolias
Rolias Day 650, 09:26

Net nereikia komentarų. Voted & waiting for more 🙂

P.S. šitą istoriją reiktu archyvuot, ir išsaugot ateities kartai, kad žinotų, jog lietuviai nepasiduoda 🙂

Kartmanas
Kartmanas Day 651, 00:12

na jo veiksmo buvo pries rinkimus i seima, kai visi sedejom rasem straipsnius siuntinejom po skirtingas valstybes megindami sulaukti pagalbos 🙂 idomus laikai buvo

Zigzaueris
Zigzaueris Day 651, 03:47

veiksmo buvo daugiau nei cs'e XD

Famous Dude
Famous Dude Day 651, 11:15

Šitą istorijos dalį jau buvau girdėjas , bet vistiek idomu ją skaityti 🙂

bugaz
bugaz Day 652, 02:18

"Tačiau nauji įššūkiai Baltijos valstybėms kilo tarptautinėje arenoje..."

Pabaiga ypač intriguoja laukti tęsinio 🙂

liniokas
liniokas Day 670, 10:58

O kaip Estam sekėsi tuo laikotarpiu?

ZygimantasB
ZygimantasB Day 768, 07:01

Voted and alredy subscribed 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.