Ambient on/off

Join the new world

 

eLT istorija 6 : eLT kariuomenės kūrimas

Day 775, 02:45 Published in Lithuania Lithuania by Petras Pirmasis

Sveiki, šį kartą nusprendžiau trumpai aprašyti vieną svarbiausių eLietuvos organizacijų, ar kaip ten ją pavadinti, būtent, eLT kariuomenės kūrimą, kuris prasidėjo nuo pat valstybės įkūrimo pradžios. Dabar galime didžiuotis turėdami gerai organizuotus, pakankamai stiprius, nors mažokai aktyvius būrius. Tačiau, ar visi žinome ir prisimename, kaip jie buvo formuojami?

Pati pradžia...
Tikslas sukurti kariuomenę buvo užsibrėžtas iškarto atsiradus mūsų valstybei. Kadangi eRepublik žaidimas remiasi karu, kariuomenės organizacija yra svarbiausias valstybės saugumo užtikrinimo garantas.
Krašto Apsaugos Ministerijos organizacijos kūrimas prasidėjo iškarto po to kai atgavome auksą ir kongresą iš vengrų. Balandžio/gegužės mėnesį buvo sukurta organizacija, pirmuoju krašto apsaugos ministru paskirtas visiems gerai žinomas Tadezzini ir prasidėjo savanorių šaukimas į kariuomenę. Savanoriai turėjo parašyti privačią žinutę, tada jie buvo įtraukiami į kariuomenės sąrašus ir paskirti į nefunkcionuojančius būrius ( I būrys, II būrys ir t.t.).

Skambūs pavadinimai...
Vėliau, birželio mėnesį krašto apsaugos ministro pareigas einant daniochui, buvo nuspręsta reorganizuoti būrius, paskirti jiems vadus ir suteikti skambius pavadinimus. Būriai buvo suskirstyti pagal stiprumą : Tankai (Stipriausi, suteikiami Q5 ginklai), KOP (Vidutiniai, Q3 ginklai), abu šie būriai buvo valdomi tiesiogiai iš KAM. Ir galiausiai sausumos pajėgos, kurios buvo gausiausios ir gaudavo Q1 ginklus. Pajėgos buvo suskirstytos į būrius su tokiais pavadinimais kaip: Karaliaus Mindaugo mechanizuotasis pėstininkų batalionas, Didžiojo Kunigaikščio Algirdo motorizuotasis pėstininkų batalionas ir pan. Iš viso jų buvo 9 ir kiekvienas turėjo savo vadą.
Sistema buvo gremėzdiška ir neefektyvi, kadangi vadai nebūdavo itin aktyvūs, taip pat buvo sunkus ginklų, pinigų perdavimas, žinučių išsiuntimas kariams.

Naujausia kariuomenės sistema...
Esant tokiai neefektyviai ir nefunkcionuojančiai kariuomenei, rugpjūčio/rugsėjo mėnesį, KAM ministro pareigas pradėjus eiti Martynui Mz, kartu su Adasium, buvo nuspręsta kurti dabartinę kariuomenės sistemą, su kariuomenės tinklapiu. Didžiausią darbą - tinklapio kūrimą, atliko mūsų IT specialistas, dabartinis prezidentas - Dionizas. Tuo tarpu ministrai rinko karius ir tvarkė būrius. Sistema, kaip daugelis žinome buvo kurta labai ilgai, kelis mėnesius, dėl to kilo daug ginčų, ministrai ir valdžia buvo peikiami, tačiau darbas buvo tęsiamas. Sistema buvo trumpam paleista per karą su lenkais, tačiau dėl lietuvių strategijos, ji nebuvo iš esmės reikalinga.
Galop, eLT kariuomenės kūrimas buvo baigtas gruodžio mėnesį...tačiau tai jau nebe istorija...

Visi mes turėtume pareikšti didžiulę pagarbą ir padėką, eLT kariuomenės kūrėjams, padariusiems didžiulį darbą.
Pabaigai linkiu būti aktyviems kariams, klausyti KAM įsakymų ir drąsiai ginti eLT sąjungininkus ir garbę tarptautinėje arenoje, tiek budriai saugoti mūsų etėvynę.

Taip pat ypač dėkoju daniochui ir cawx , kurie teikė informaciją ir padėjo rašyti šiuos straipsnius. Nors čia dar ne pabaiga...

Jei patiko vote ir subscribe...

P.S. Patariu perskaityti labai įdomų saslyko straipsnį, apie ePasaulio santvarką ir istorijos įvykius http://www.erepublik.com/en/article/-io-epasaulio-santvarka-1122868/1/20

 

Comments

Kulonas i begalybe
Kulonas i begalybe Day 775, 02:59

voted
issamiai ir aiskiai 🙂

Draxius
Draxius Day 775, 02:59

Jega, dar vienas metrastis

XerTaLT
XerTaLT Day 775, 03:04

dar vienas? čia vienas ir vienintelis.....

ToMaXaS
ToMaXaS Day 775, 03:18

XerTaLT paziurek ankstesnius straipsnius

Napalas
Napalas Day 775, 03:48

Kažkaip norėjosi išsamiau, bet vistiek didelis VOTE.

AliRajabi
AliRajabi Day 775, 06:31

A short message, from a Phoenix soldier

<a href="http://www.erepublik.com/en/article/a-short-message-from-a-phoenix-soldier-1120452/1/20" target="_blank">http://www.erepublik.com/en/article/a-sh[..]/1/20</a>

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,072, 16:26

[KM] Lobio medžioklė

Taip ir galvojau! Mielas drauge, mes vėliai turime už ko užsikabinti! Ar tau į akis nekrito vieno žaidėjo nick? Taip! Tas pats cawx, kuris savo laikais buvo vadinamas ir imperatoriumi ir arogantišku, egoistišku bei narcizistiniu seniu! Atsakymą, kur slepiasi lobis tikrai turi žinoti jis, bet juk nemandagu kasinėti seniai palaidoto ir ramiai ilsinančio savo kaulus žmogaus... Pamėginkime patys paieškoti atsakymo Cawx'istų bažnyčioje, apie kurią rašė makulatūra.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.