Ekmek Aramaya Son(Hastane Kullanımı)TEKRAR

Day 1,122, 06:39 Published in Turkey Turkey by sfire

Merhaba Arkadaşlar

Hastaneler takip edildiğinde çok yararlı olabiliyor.Örneğin şuanda 20 vuruş yapacak kadar sağlık dağıtan hastane var ve bu vuruşları bedavaya getiriyoruz.Arkadaşlar erepublik oynarken yardımcı sitelerden yararlanmanız size çok yararlı olacaktır.Bu sitelerden bir taneside http://erepublik-market.cz.cc/hospital.html şuanda aktif olan ve aktif olacak hastaneleri buradan görebilirsiniz.1-Hastanenin kişi başına dağıtacağı maksimum sağlık(Örneğin hastanemizin dağıtacağı toplam sağlık 25000 olsun.Siz ne kadar hızlı olursanız olun alacağınız maksimum sağlık değeri sınırlıdır 1. bölümde bu maksimum değer gösterilmektedir.
2-Hastanenin dağıtacağı toplam sağlık(Hastanenin dağıtacağı toplam sağlık hastanenin kalitesine göre değişir.)
3-Hastanenin açılması için kalan zaman
4-Hastaneler ancak savunmadayken açılır ve savunan ülke hangisiyse o ülke sınırları içindekiler ve müttefikleri kullanabilir.

ÖNEMLİ NOT:Hastaneler her zaman round başlarında açılır.Hastanelerin dağıtacağı sağlık sınırlı olduğundan hızlı olmak çok önemlidir.Ayrıca hastane olduğu için vurmayı önermiyorum ancak yinede riski almak sizin tercihiniz.

Herşeyi anladık hastaneyi bekliyoruz peki ya şimdi ne yapmalıyız? Savaş linkine ulaşmak için bu bağlantıya tıklıyoruz.Şimdi savaş ekranı açıldıDoğru zaman geldiğinde pembe kutunun içinde hastane resmi gözükecek.Mümkün olduğu kadar hızlı olmaya çalışın.