Ambient on/off

Join the new world

 

Eja edhe ti

Day 1,825, 11:27 Published in Albania Albania by Sabri Hakuli

Aleanca Kuq e Zi eshte nje nder partite me te sukseshme ne Shqiperi.Ajo lindi shum politikan te cilet ishin deri te posti i presidentit dhe i bashkoi te gjitha trojet shqipetare (Kosoven). Me krijimin e partive te tjera Aleanca Kuq e Zi ka konkurence te madhe.
Ju fotojme qe te beheni antare ne partine tone
Qdo porblem politik ne jeten tuaj ne jemi te paret qe mbeshtetemi tek ju duke u munduar ta heqim qafe ate problem.

Aleanca Kuq e Zi ka rreth 63 anatare ne rritje.
Nuk kerkojme shume ju mund te votoni ate qe favorizoni qe eshte me i miri.
Bashkohu me ne.
Te krijojme hero per Shqiperine Mos harro mund te jesh edhe ti.

ju mund te shprehni idet tuaja n kete parti
do keni perkrahje te plot ne cdo gje qe ju nevoitet si pjestar i ksaj partie


Klikoketuper tu bere antare i partise

Faliminderit

 

Comments

Labern
Labern Day 1,825, 11:55

o7

Nektari0s
Nektari0s Day 1,825, 12:01

voted!

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,825, 13:12

V : suksese ALEANCËS

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,825, 13:58

o7 sukses . Aleanca me e forte eshte atehere kur ne jena te bashkuar keshtu qe bej thirrje gjith partive politike qe te bashkpunojne qe te jemi sa me te forte

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,827, 06:11

o7 suksese

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.