Ambient on/off

Join the new world

 

Eiliniai nusišnekėjimai kitu kampu

Day 1,904, 04:49 Published in Lithuania Philippines by Josef Terboven
Praėjus nei daug, nei mažai - 543 dienoms "Pandos balsas" vėliai prabyla...

Noriu iš karto visus nuraminti, tai nebus daugumai jau atsibodęs (trololo) straipsnis, kurie, tiesą sakant, per tuos 2 mėnesius po gryžimo į šį žaidimą užkniso iki gyvo kaulo. Taip pat šis straipsnis nebus ir apie tiranozaurą (lot. Tyrannosaurus rex) gryžusį atgalios į šį žaidimą. Tai bus eilinis mano straipsnis ir pilstymas iš tuščio į nieką, tad jei neturite laisvo laiko, ar šiaip prisibijote norvegijoje gimusio ir augusio Džosefo Terboveno, net nebandykit toliau skaityti šio straipsnio!

Po ilgos ir nuobodžios įžangos sveikinu iškentusius ir tebeskaitančius šį straipsnį. Netempdamas gumos pristatau jums temą, kurią paragino išleisti viena graži, daili būtybė tebežaidžianti šį žaidimą. Visi kartu padėkokim EmuSV už ryžtingą ir nuoseklų ėjimą viena linkme - stengiantis gyvinti ir gerinti lietuviškos spaudos kokybę! Tiesa, kokybe šis straipsnis nepasižymi 🙁 .Straipsnio tema - Troliai užkniso juodai!

Ar ir tau atsibodo beprasmiai straipsniai, ar komentarai po jais, kur tik siekiama sukelti konfliktą?

O gal tu ką tik po pusryčių ir skaitai laikraštį, kaip ir bet kuris normalus pilietis. Ir iš niekur išdygsta Troll'is, kuris tave erzina, ar tyčiojasi?

Nebebijok! Yra išeitis!

Pristatau Jums visiems labai labai seną beždžionėlės (eng. greasemonkey) priedą, kurio pagalba galėsite blokuoti jums nepatinkančius žmones ir jų komentarus! Tiesa, priedas yra senokas, todėl neveikia straipsnių ignoravimas, todėl ieškau kolegos, kuris galėtų mane asistuoti šių kodo eilučių (eng. scripts) redagavime.

eIgnore, tai Greasemonkey papildinys, kuris leidžia ignoruoti piliečių komentarus.

Kaip naudotis?

Reikalavimai:
- Mozilla Firefox arba Chrome interneto naršyklės (Tai turėtų veikti ir su opera)
- Greasemonkey

1. Įsirašykite Greasemonkey ir perkraukite Firefox po įrašymo.
2. Įrašykite eIgnore

3. Matai pilietį, kuris tave erzina ir nori jį ignoruoti... tada eik į Community - Badges.
4. Įvesk to pileičio nicką (pastaba: svarbu didžiosios - mažosios raidės) ir paspausk Ignore. Tas pilietis turėtų atsirasti ignoruojamųjų sąraše. Jei šis troliukas negavo dėmesio ir pasitaisė, lengvai galima ištrinti jį iš ignoruojamųjų sąrašo paspaudus X netoli jo nick'o.

Ignoruojamų piliečių komentarai nebepasirodys straipsniuose.

Visas padėkas ir gold turėtumėm siųsti šiam žaidėjui - mobster1930 , gaila, tik tai, kad jis seniausiai metė šį žaidimą, o už jo acc lošia kitas pilietis...

Pagarbiai Jūsų,
pandų klubo narys - Trešnė

 

Comments

DrMonte
DrMonte Day 1,904, 06:50

\o/

We are saved.

\o/

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,904, 07:16

nagi greit trink sita nesamone, prarasiu savo skaitytojus:))

Josef Terboven
Josef Terboven Day 1,904, 07:26

Its cool,
Im just a panda

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,904, 07:41

add to ignore list Josef Terboven
se tau : P

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,904, 17:41

Dėkui

EmuSV
EmuSV Day 1,905, 03:34

o7
Šaunuolis Josefai, taip ir toliau (:

zeka2501
zeka2501 Day 1,966, 01:53

...oo0...............
..(....)......0oo...
...\..(.......(....)...
.....\_)......)../....
..zeka...(_/.......
.... WAS .........
......... HERE ...

TheUnit Puntukas
TheUnit Puntukas Day 2,329, 09:37

Lobio medžioklė - pandų klubo lobis

Pastebėjote šį tą keisto? Jo laikraščio pavadinimas "Pandos balsas"", jo komentaras po šiuo straipsniu - "Its cool, Im just a panda", viskas atrodo daugiau, nei keista. Apklausę senuosius eLietuvos gyventojus sužinojome, kad Josef Terboven nebuvo tikrasis jo vardas, senieji gyventojai jį vadino Xertajum. Turime išsiaiškinti, kas tas xertajus ir kur slepiasi visi jo užrašai. Sėkmė lydi tuos, kurie yra didžiausi tinginiai.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.