Ambient on/off

Join the new world

 

Eesti saab "petisest" presidendi

Day 1,904, 13:57 Published in Estonia Estonia by s33vald

No ja mis siis?

Valitsuse liikmete staatuse seadus ütleb selgelt, et Eesti ei tohi jääda ilma presidendita. Veel täna hommikul ei olnud me veel keegi väga kindel, kas me hakkame järgmisel kuul seadust rikkuma.

Samas kadus meie tulevasel presidendil ajutine bänn tänasest ära ning ta võtab homsest presidendi kohustused üle, kuna ta sai siiski valimistel osaleda.

Ma ei kuku uut presidenti süüdistama, sest ometi oma multimisega suutis ta Eestile tuua märkimisväärseid tulusid, kuigi ta nüüd ilmselt ei suuda väga tükk aega normaalselt mängida.

Ja olgem ausad, ausalt mängides ei jõuagi siin mängus kunagi mitte kuhugi. Erepubliku meeskond sunnib ostma pärisrahade eest kulda, kuid see pole minu arvates mitte kuidagi aus. Nii ei jää uuel kasutajal tihti muud üle kui lihtsalt multida, sest raha selle totruse eest välja käia on täiesti mõttetu.

Samuti on majandussüsteem üles ehitatud selliselt, et ainult suured riigid saavad hakkama. Praegu on majandus omadega nii "pekkis," et päriselu maailmamajanduse kriis kahvatub selle kõrval.

Uusi mängijaidki pole mõtet kutsuda, sest see mäng on tegelikult nii mõttetu ja uutele mängijatele pole midagi huvitavat reaalselt pakkuda.

Seega, Erksos, pea püsti ja küll saame hakkama! Usun, et oled hea president, mis sest, et oled pisut multinud.

 

Comments

Tarvax
Tarvax Day 1,904, 17:35

Ennem kavalalt multitada kui kulda osta

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,904, 18:35

+1 Tarvax
See on liiga pay 2 win mäng.

Gerdionu
Gerdionu Day 1,904, 20:31

Adminidelt tulebki raha ära võtta ja vaesele riigile jagada. Nagu Robin Hood:)

Erksos
Erksos Day 1,904, 21:23

Jep jep 🙂 Vähemalt osad saavad aru 🙂

Albertti
Albertti Day 1,904, 21:42

Mis krd õigustamine on tekkinud petturite-varaste kohta? Just nimelt tõmban siia sidekriipsu, kuna see üks ja sama. Kui see mäng on nii vastuvõetamatu mängimiseks, siis logout ja unusta. Mängu mängima asudes nõustus iga kasutaja reeglitega, mis keelavad multimise ja see on just keelatud teiste mängijate võrdse kohtlemise säilimiseks, mitte seepärast, et arendajatelt rohkem kulda ostetakse. See mäng ei olegi selline, et pauhti ja saan kõike. Mängi ausalt või ära mängi üldse. Mis krdi Robin Hood? Varastab 650 K, millest annab riigile ca. 10-20% ja ülejäänuga teegi lihtsalt endal elu ilusaks (~1800 Kulda) ostab "feimi" jne.
Petised ja vargad siit mängust kõik minema.

Erksos
Erksos Day 1,904, 21:54

Uuri mis on vargus kõigepealt.

Kui sa kutsud 100 sõpra mängima ja nad annavad kogu oma raha sulle kuna neile mäng ei sobi, kas sa oled siis nö multija?

Albertti
Albertti Day 1,904, 23:02

Kui sa kutsud mängu 100 sõpra, kes seejärel loobuvad ja kulla sulle annavad, siis oled hea müügimees. Kui sa lihtsalt toodad multisid, siis see on tahtlik tegevus omakasu eesmärgil. Mine tõesti p**sse, et sa tuled avalikusesse kurtma, kui raske sul nüüd elu on, HÄBI!!!

OliverMasin
OliverMasin Day 1,904, 23:14

Albertti, mine pane paar korda WC pihku. Äkki kaob noore vihase mehe kompleks ära.

Erksos
Erksos Day 1,904, 23:17

Sul peaks häbi olema. Suur mees ja peaks elu kogemust olema. Nüüd nutad siin. Selline ongi elu.

Albertti
Albertti Day 1,904, 23:28

Üks arvab, et olen vihane ja teine, et nutan. Erksos MINU silmis ei ole sinu tegudele õigustust, kui see on Sinu meelest nutt, siis las ta seda olla. OM-ile nagu ei oskagi midagi muud öeldagi, et hoia kõva.

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,905, 00:14

: ) 100 hea number ... avalikult ta nii väga kurtnud ei olegi ...
ausalt ei jõua tõesti kuhugile
siin juu tehakse ka nii et kasutaja tuunitakse üles müüakse maha (paypal) $/€ eest selle rahaga tuunitakse järgmist kontot ...
ausaid inimesi on tegelt ikka vaata mõnda suvalist dinosaurust mänginud kaua aga progress on olnud tagasihoidlik ... osa/vähesed ostavad kulda ka muidugi

Kahro1
Kahro1 Day 1,905, 00:17

Erksos loodan et sa mõistad et see pole ikka täitsa vastu võetav kui saa saad tänu multidele palju parema elu mõne kuuga kui mõni kes on seda mängu aastaid mänginud.

Samas see mäng tegi siin elu väga raskeks training upgraite-ga. Vanad olijad teevad vahe uutega ikka liiga suureks ning seda kulda ei suuda ükski uus mängja välja visata

Viskaja
Viskaja Day 1,905, 02:21

Kuidas ei ole võimalik ausalt mängides mitte kuhugi jõuda? Vaadake kas või Alberttit. Minule on multimine vastumeelne, sest ma olen aru saanud, et see on seaduskuulekate mängijate suhtes ebaaus. Mul on kahju, et üksi partei ei suutnud leida eEesti presidendiks ausat mängijat.

OliverMasin
OliverMasin Day 1,905, 02:41

Mul on kahju, et ühe teise partei sõdurid ei suuda viisakaks jääda.

Erksos
Erksos Day 1,905, 02:51

Viskaja, kas sa ise pole mitte multinud ja ülestunnistanud?

Viskaja
Viskaja Day 1,905, 02:59

Jah, ma olen oma viga tunnistanud ja mõistnud, mida ma valesti tegin. Ma tegin uue konto ja alustasin puhtalt lehelt. Ma pole kunagi oma teguviisi kuidagi õigustanud või väitnud, nagu oleks ma seda teinud riigi hüvanguks. Ma olin ahne ja soovisin saada teiste mängijate ees ebaausat eelist. Seda enam on multimine mulle vastumeelne.

Margooni
Margooni Day 1,905, 03:46

Mina jagan Viskaja seisukohta saja protsendiliselt!

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,905, 04:52

Kulla ostjatel kah närv sees millegipärast, ei tea kas kardetakse oma eelise kaotamise pärast või? Arusaamatuks jääb praegune möll ja eriti naljakad on need multimine=vargus tüübid.

Kahro1
Kahro1 Day 1,905, 07:52

enrii mis sulle arusaamatuks jääb?

Teiste ausate mängjate suhtes pole see aus ja õiglane ju. Osad mängjad mängivad ausalt ja näevad vaeva teised aga petavad ja saavad selle sama raha. Mis siin segaseks jääb?

Renkas
Renkas Day 1,905, 09:04

Kas on moraalitunne või ole - lihtne.

Igal mängul on omad reeglid. Kui reeglitest kinni pidada ei suuda ja petma peab hakkama siis oledki petis. Kui teed asja osavalt ja vahele ei jää siis oled osav petis - aga endiselt petis. Kui nüüd teised mängijad õigustavad petise tegevust siis tekib küsimus, et miks on soov petistega koos mängida? Või miks on soov seda õigustada? Järsku käitub ise täpselt samamoodi ja üritab ka oma tegevust õigustada?

Kas keegi sooviks pokkerit mängida mõne teada-tuntud petturiga?

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,905, 09:11

eRep ja aus mäng? Ärge tehke nalja. eRep on pay 2 win mäng. On arvestatavat varianti: kas ostetakse ühekordselt end mängu sisse või on mäng tasuta ja raha valamine siia ei anna märgatavaid eeliseid (saate vb ilusama profiililehe vms).

Seda mängu ei tahagi enam mängida niimoodi, stagnatiseerunud kraam on see. Vahet pole, kes petab, kes mida teeb, mängu põhjaminek on sündmus, mida oodata.

Viskaja
Viskaja Day 1,905, 09:24

Nii et kui kulla ostmiseks raha pole, siis on multimine igati õigustatud?

N2SS
N2SS Day 1,905, 10:10

Ma arvan, et kõigil on õigus mis nad kommenteerinud on ja nedel ka kes pole ja nendel ka kes selliseid mänge ei mängi 😉

krissuyx
krissuyx Day 1,905, 10:17

Meenutab päris elu poliitikat, pettureid täis...
Lihtsalt mainin : D

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,905, 10:50

pole firmasid vajagi isegi ostsin lõpus paarikümne €-i eest kulda kuus elas ilusti ära adminnid on asja niimoodi jätnudki palju ei osteta korraga aga on palju ostjaid ... niimoodi asi jääbki
majandus nad ei paranda kuni asi toimib

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,905, 10:57

Multimine on õigustatud, sest see mäng on puru, kas saad eelise ühel moel või teisel, ei ole enam vahet.

Viskaja
Viskaja Day 1,905, 11:11

Selles küsimuses jääme me eriarvamusele, Enrii. See, et mäng igav on, ei pane mind küll multima.

Kessukas
Kessukas Day 1,905, 11:15

Aga juriidiliselt on kõik korrektne, muidu oleks banned :3

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,905, 11:33

juriidiliselt : D oleks vaja online mängudele seadusi ... Mängu tegijad saavad kruttida niimoodi et me aga rohkem kulda ostaks ... Järelvalvet oleks vaja ... see egov4you statistika on veits kahtlane meie meelerahuks
Apist saaks muidu parema ülevaate
mida veel ei ole tehtud et mäng toimiks ... kunagi võetakse midagi ette
ka kasiinod olid kunagi järelvalveta : )

s33vald
s33vald Day 1,905, 12:51

Ma olen ammu arvanu, et see kulla ostmine on täiesti mõttetu ja ebaaus. Välja peaks arendama supporteri paketi, mis aitaks näha enamat statistikat enda kohta ja enda firmade kohta ja üldisemalt, annaks võimaluse rohkem kasutada reklaamipinda jne. Praegune süsteem nagu Enriigi ütles, on täielik kräpp ja seda tasub ainult mängida seetõttu, et siin mingil kombel on püsinud mingisugune kogukond.

Pealik
Pealik Day 1,905, 15:44

Selgusetuks jääb, kuidas kahjustab Erksose väidetav "multimine" teisi mängijaid. Minule tema väidetav käitumine kahjulik ei olnud. Ootan huviga naljakat lugemismaterjali.

Albertti
Albertti Day 1,905, 21:41

Pealik, kuule ole vahelduseks vait, kui isegi ei saa aru, mis kahju tekitab üks mängija, kes toodab ~650K CC-d. Selliseid mängijaid on siin sadu ja erepi olematule majandusele on see viimaseks kirstunaelaks, see ei võimalda MM-i toimimist, moonutab toodete turgu ja teeb arendajatel tegelikult mõttetuks majanduse reformimise, kuna tohutu multide arv ei näita tegeliku olukorda. BH medalite eest võitlemise moonutamine, strenghti kiirendamine jne. neid ebaausaid faktoreid on lihtsalt nii palju ja kõik need on omavahel seotud.

Kahro1
Kahro1 Day 1,906, 00:26

Te õigustate petmist hetkel ainult selle pärast et hetkel oli ta meie poolel ja eEestile kasulik aga äkki mõni veel mäletab mis toimus veidi aega tagasi eSoomes. Kas see oli siis aus?

Pealik
Pealik Day 1,906, 01:31

"... vahelduseks vait ..." : )

Lohken
Lohken Day 1,906, 02:25

enrii ma ei tea kui vana saa irl oled aga sa klad nagu 14 aastane nolk. Kui mang on katki siis sqlihtsalt ei m4ngi seda, mitte ei hakka cheatima ja ei rikku teiste jaoks m4ngu 4ra. 4kki ei syydistqks admined m4ngu rikkumises, vaaid multijaid kes toovqd m4ngu julmalt raha. tra mai v6i

Edgar Savipada
Edgar Savipada Day 1,906, 02:38

saage üle

Viskaja
Viskaja Day 1,906, 02:45

Minule tekitas Erksose käitumine moraalset kahju 85 g ulatuses.

Erksos
Erksos Day 1,906, 03:15

Aafrikas on neegripoisid näljas.

Edgar Savipada
Edgar Savipada Day 1,906, 06:26

pole hullu viskaja palju ruumi veet, et asi tasa kunagi jõuaks.... sinu ja kjorki riigiscamm põhjustas meile 1000g kahju

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,906, 07:59

Lohken ma irl 14 aastastelt nolkidelt (jah oled tsipa vanem) seda kuulda ei tahaks. Ma ei tea, mis ettekujutus sul täiskasvanud inimestest on, aga kui midagi on sitasti, siis mees julgeb selle välja öelda. See "kui midagi ei meeldi siis ära tee" on nii persest tõmmatud lause, et anna olla.

s xD
s xD Day 1,906, 08:33

BigAnt wrote 20 minutes ago

Peru and Canada have had their CPs permanently banned for multiple accounts - and Peru had no other candidate, so now have no CP!

Viskaja
Viskaja Day 1,906, 09:50

Ma kahtlen, kas eEestil on üldse kunagi olnud 1000 g väärtuses varasid, veel vähem, et keegi nende kadumist ei märkaks : D

Albertti
Albertti Day 1,906, 10:42

e-Eesti teises eelarveperioodil oli meil üle 1K kulda 😉

Ülevaade riigi rahalisest seisust seisuga 21.07.2009.a (arvestatuna kulda ametliku kursiga):
Riigikassas ca 105 kulda
Presidendi kantselei ca 851 kulda
Rahandusministeerium ca 594 kulda
The Estonian Military ca 70 kulda
KOKKU ca 1621 kulda (ca 81000 EEK)

Albertti
Albertti Day 1,906, 10:43

Kui ma hästi mäletan, siis minu ametiajal oli meil ca. 3K kulda, mille ma suutsin maha mängida ja seda märkasid kõik : D

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,906, 12:11

multimine toodab raha mis on mängu persse keeranud .... Sain ka targemaks
mäng ise toodab (ma ei tea kas veel toodab) uusi kasutajaid ... teatud päevadel tekkis paljudel riikidel ~1% rahvast juurde nendel riikidel oli iive negatiivne ... vaadage järgi kes praegu sees ... ma salvestasin 5-e inimese profiili lingid jälgisin neid üle 20/21 nda leveli nad ei mänginud ... Netis on olemas fake nime generaator(riikide järgi) osad nimed olid küll nagu sealt võetud ... kirjutasin 6-le inimesele testiks kes hetkel sees olid keegi ei vastanud ... kunagi ostis Bot turult asju siis nüüd tehakse kasutajaid...
sellepärast quiti tegingi

Gta4pk
Gta4pk Day 1,906, 12:24

eRepis on majandussüsteem? 😮 😮 😮 😮

Gta4pk
Gta4pk Day 1,906, 12:38

Mina nõustun täielikult Alberttiga. Kui arvad, et mäng on nii halb, et ei vääri ausalt mängimist siis logi välja ja ära mängi. Või oled irl ka selline, et kui Kaubamajas on hinnad kõrgemad kui Säästumarketis, siis lähed varastad Kaubamajast kuna nad peedistavad tarbijat?

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,906, 12:56

Kui sa sellist analoogiat tahad siis...
Ma olen selline inimene, kes ei ole rahul olukorraga, kus mingis alternatiivreaalsuses rikkurid saavad kaubamajast osta sööki, nii et neil on kõht täis ja jätkub veel teistelegi, samal ajal enamus inimesi peab leppima päevas kolme õunaga või nelja apelsiniga. Samas Rimid ja säästumarketid müüvad üldse mädanenud kraami, mis üldse peale ei lähe. Ei mina nea varastajaid, kuid ise ka nendega ei liitu.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.