Ambient on/off

Join the new world

 

E-EESTI TROLLIDE KEHALISEST KARISTAMISEST (metoodiline juhend)

Day 1,915, 14:33 Published in Estonia Estonia by Uno Nisu

Mis oleks saanud Joosep Tootsist, kui isa poleks poisile ta ekstreemsematel momentidel heldelt molli kütnud? Arno- laadne lihtne gayboy? Liblelik alati purjus kellamees? Võibolla.. aga kindlasti ei kabistaks ta praegu 150 hektarilise Ülesoo näidistalu euro- remonditud piimalauda eesruumis veetlevat Teelet ning pisike Lesta ei filmiks seda kalli Canoni peegelkaameraga (mis on ka Tootsi ostetud).
Samamoodi, kas mina oleks momendil e-Eesti kvaliteetseima partei Uus Eesti president, 3 ameerika muskelauto ning murutraktori omanik, kui isa poleks mulle perioodiliselt istmikku kaudu kultuuri ning teadust sisse nüpeldanud? Usun, et ei.. arvatavasti oleksin praegu turvamees kuskil säästumarketis ja kuuluksin erakonda MBP – ühesõnaga ühiskonna mittetäielik liige.

Kahjuks on aga hakanud e-Eestis vohama risti vastupidise propaganda produktid: foorumites tõstavad pead lõhestunud perekondadest pärit ärahellitatud jõmpsikad; Need trollid (isikud on toimetusele teada) sõimavad interneti anonüümsust ära kasutades meedia vahendusel teisi mängijaid värdjateks, rassistideks jms. krõbedate sõnadega, mis ka kõige vängema sõnavaraga retsidivistile silmad ette teeks.

Kusjuures need ülbikud on päriselus malbed metroseksuaalid, kes väiksemagi stressi tagajärjel afektiseisundisse langevad ning lähima kaubanduskeskuse WCsse nutma jooksevad.

e-Eesti vajab päästmist, värsked erepubliku mängijad tugevat kasvupinnast ning meedias mölisev puberteetik kerget knock-outi. Seepärast siis olengi emadele-isadele kokku pannud juhendi, et kuidas see litter Erepublikus trollivale lapsele ära panna ja nii, et hiljem ise süüdi ei jää 😉

Kaugjuhtitav isekaristus a la katoliiklus
Lapsed on tavaliselt suht lollid ning mõjutatavad. Neile saab kergelt teha ajupesu ning pöörata katoliku usku. Ja mitte mingisse mahe-versiooni, vaid ikka korralikku radikaalsesse Opus Deisse nagu De Vinci koodis oli.
Ning kui siis 12 aastane Gta4pk juhtub 1 lehmakommi asemel 3 võtma, siis piisab talle ainult silma vaadata ning pead raputada, kui ta juba nagist pisikese piitsa võtab ning keldrisse ennast karistama läheb."Soprano" meetod
Nagu Äripäevast lugeda, siis liigub kuritegevus sujuvalt majandus- sektorisse ja seega jääb üle palju noori tegusaid mehi, kellel on seadustest pooohui. Nagu vanasti sai tellida “pahad poisid” võlgnikke “mõjutama”, siis nüüd saad sama teha oma laste füüsiliseks karistamiseks.
Lastepeks on mafiossidele hea ning lihtne äri, vaevalt nad sellest ära ütlevad. Paar surakat aku pealt, teleskoopnuiaga kuklasse ning noor Albretti on järgmised 3 kuud lausa ümbersündinud, igati viks ja viisakas ning käib elektrorongiga isegi Keila vanaemal vabatahtlikult külas. 

Comments

Dk os
Dk os Day 1,915, 16:20

kiidan heaks

Tarvax
Tarvax Day 1,915, 16:35

vello42 (.) c.o.m uudised?

Viskaja
Viskaja Day 1,915, 16:41

Kui inimene peab üht rassi (või rahvust) teisest paremaks/halvemaks, siis on ta rassist. Sellest rääkimine pole sõimamine, see on fakti nentimine. Ma muidugi tegelikult ei arva, et mõni e-eestlane rassist oleks, aga mine sa tea : )

Suur-Eesti Mees
Suur-Eesti Mees Day 1,915, 17:01

Mina elan samuti vana viikingi põhimõtete järgi.
Ole sinagi hea viiking (st tuleb vägistada, tappa ja põletada neid kes teistele halba soovivad) 🙂

Uno Nisu Day 1,916, 23:31

Comment deleted

Uno Nisu
Uno Nisu Day 1,916, 23:38

Kui inimene peab üht rassi (või rahvust) teisest paremaks/halvemaks, siis on ta rassist. Selge! Ja siis hakkavad need inimesed, kes KÕIKI võrdseteks peavad, tema peale näpuga näitama ja nägusid tegema. Keskajal nõiad, täna rassistid, terroristid jms.

Rassid ja rahvused ongi erinevad. Mine rända maailmas ringi, veendud selles isegi.

Viskaja
Viskaja Day 1,916, 02:24

Rassismile on iseloomulik püüd määratleda inimeste õigusi ja rolli ühiskonnas eelkõige rassiliste, aga ka rahvuslike ja etniliste tunnuste, sh nahavärvi ja päritolu alusel. Rändasin netis ringi ja leidsin sellise definitsiooni.

TheShaolin
TheShaolin Day 1,916, 01:47

Rassist olla on uhke ja hää!

Repsok Leppok
Repsok Leppok Day 1,915, 18:18

päris hea artikkel 😃 LOL

Margooni
Margooni Day 1,915, 18:32

Sa selle pildikesega vähe üle ei pingutanud?

R.Ott
R.Ott Day 1,915, 22:30

Vello42 copy-pasta

220v
220v Day 1,916, 23:12

Paistab, et Uno Nisul endal on see wc-sse jnutma pagemise sündroom küljes, muidu ta teisi niimoodi ei mõnitaks. Mis ma oskan öelda - vähem möla, rohkem tegusid (kahjuks neid tegusid sinu poolt ei paista, tuleb ainult möla).

Uno Nisu
Uno Nisu Day 1,916, 23:26

Mis tegusid sa mult ootad? Eeldad, et hakkan striptiisi tantsima posti ümber? 😃

Holger Von Bear
Holger Von Bear Day 1,916, 00:30

220v on meil muidugi õige mees nõudma kelleltki tegusid. E-eesti poleks sama ilma Sinuta, respect!

Raccoon Queen
Raccoon Queen Day 1,916, 00:31

Hea, et sa postitantsu mainisid, rohkem ei tule isegi mulle meelde, et sa midagi teinud oleksid...

220v
220v Day 1,916, 01:16

Holgeron muidugi õige mees midagi ütlema, sind meenutades tuleb esimesena meelde see, et olles 2x valitsuses, on ta sealt oma saamatuse tõttu ka 2x tagasi astunud

Holger Von Bear
Holger Von Bear Day 1,916, 04:01

Ühe korra paljastasin varguse ja teinekord paljastasin eelmise valitsuse tegemata töö. Kaks edukat perioodi. Aga kuna sa tahad siiski neid näha failidena, siis ütleks selle peale lihtsalt seda, et kaks korda failija on tegijam kui kodus nohiseja.

Palju sa üldse foorumis oled sõna võtnud? Mina olen aasta eemal olnud ja siiani üks suurimatest. Sina oled aga nagu peeruhais, korraks tuntav, aga kaod kiiresti.

von baer
von baer Day 1,916, 09:29

mina olen ka nagu peeruhais 🙂

von baer Day 1,916, 09:30

Comment deleted

SlashTail
SlashTail Day 1,916, 11:48

ja palju su foorumi postitustest sisukad on? ma arvan, et suvaline titt saaks foorumis spämmimisega hakkama, kuid mõistlikku diskusiooni sealt ei tule. ehk siis su mustmiljon postitust ei tähenda ju tegelikult mitte midagi.

220v
220v Day 1,916, 08:04

Jajah, tuleb meelde küll, et sa paljastasid need ENDA meelest, mingeid tõestuseid ei ole sa siiamaani suutnud nende väidete katteks välja tuua. Vaata, kui ma praegu tõsimeeli väidan, et sina, Holger Von Bear oled varas, siis sinu ideid järgides ongi see hetkega 100% kindel, savi see tõestus...
Teiseks, foorumiga olen ma väga hästi kursis, lihtsalt ei ole olnud eriti vajadust sinna postitada. Jah, sa oled suurim postitaja sea, kuid arvestama peab ka seda, et 90% sinu postitustest on puhas saast, millest pole tolku mitte kellelegi.

Viskaja
Viskaja Day 1,916, 11:13

Kui nüüd päris täpne olla, siis on enim postitusi (3522) foorumis Enrii Lindebaumil, HvB on selles arvestuses viies : )

Sir Ironman
Sir Ironman Day 1,916, 08:27

Mis te siin jälle kisute omavahel, jätke üksteist rahule ja olge õnnelikud.

Raccoon Queen
Raccoon Queen Day 1,916, 23:50

Plagiaat

Joonas Uss
Joonas Uss Day 1,916, 04:46

Pohhui , et plagiaat. Vähemalt räägib tõsijuttu

Kalev Nuri Day 1,916, 08:07

Comment deleted

Kalev Nuri
Kalev Nuri Day 1,916, 08:09

Pealkirja järgi eeldaks nagu sisutihedat juhist, mida kasutada,kuhu lüüa jne. Aga enne näe, peale läbi lugemist, ei ühtki sõna kasteedidest, ega käepidemega družbaketist. Mina igaljuhul pettunud, pealkirjas lubatakse verd, kuid välja kukkub nagu alati- softcore pepunuss.

Kendo Yana r
Kendo Yana r Day 1,916, 08:50

ESTONIANS! COME AND GET FINNISH CITIZENSHIPS! WE ACCEPT ALL ESTONIANS!
You are allowed to fuck eFinland as much as you want. This is a revenge for PTO:ing our party! 🙂

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,916, 11:50

: ) maybe i'll come just to learn more finnish ... i have no desire to fuuuuuck your ecountry

kjork
kjork Day 1,916, 12:10

uno nisu mine pe***

Mr Woosh
Mr Woosh Day 1,916, 12:54

Nisu... see pilt nüüd kull siia ei sobi...

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,916, 13:07

Aga naerma ajas küll hästi.

Mr Woosh
Mr Woosh Day 1,916, 16:52

Mis seal naljakat on?

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,917, 07:10

Egas see mingi anekdoot ole, et toda seletama peab. Tuletab meelde, kui kaks tuttavat tegid pildi, kus nad olid ebamugavalt lähedal ja hiljem kleepisid pildile sõnad "Aga kui sinu poeg tahab abielluda mehega?"

Mr Woosh
Mr Woosh Day 1,917, 13:20

Pedendusega sa võid ju nalja teha. Kuid antud pilt on siiski vähe teise tähendusega ja enne nisu lörtsimist oli ka reaalse ja valusa sõnumiga.

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,917, 13:44

Selline see ühiskond meil tänapäeval on. Olen seda omal nahal ka tunda saanud, nalja saab ikka teha.

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,916, 13:19

emad kasvatavad üles nii need Bieberi
sugused tulevad ...
õige isa kus sa oled tahan vitsa : D
kus see elu nii jõuab lapsi ei tohi ka karistada ...
karistada mõistuse piires muidugi

kronor
kronor Day 1,917, 09:26

millal gta vitsa saab? kas sellest teleülekanne ka tehakse?

Viskaja
Viskaja Day 1,917, 09:40

Juba sai, video ringleb internetiavarustes.

kronor
kronor Day 1,917, 09:50

ähh, kuidas sa siis mulle seda lingitanud pole veel. kohe link privva paluks 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.