Ambient on/off

Join the new world

 

Defend Estonia, now!

Day 1,830, 15:03 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

testing version:

Mixliarder - aktiivne ja Eesti jaoks parim kandidaat!


Eestit vaevab aktiivsete mängijate vaegus - see on fakt ja ilmselt ei vaidle keegi sellele vastu. Väike riik mitte eriti suurte sõjaliste väljavaadetega - lõunas on meil piir meie Balti liitlastega, ida pool on suur ja Eestiga võrreldes väga võimas Venemaa ja põhja suunda jääb meie vaenlane Soome, kellega veame vägikaigast peaaegu aegade algusest saati. Preagu oleme me kaardilt kustutatud... On aeg muutusteks!

Ma ei luba presidendina teha Eestist super ultra võimast riiki, kuna 100-150 vähegi aktiivse mängijaga ei ole see võimalik. Aga ma luban, et annan endast parima hoidmaks Eestit kaardil ja püüan pakkuda meie ühiskonnale mängust vähekenegi rõõmu. Esimese asjana peame keskenduma oma originaalalde vabastamisele. Kavatsen kasutada oma isiklikku vara ja paluda ka oma sõpradel loovutada tanke, et neid sõduritele jagada, nagu ma tegin ka umbes nädal aega tagasi. Me küll kaotasime, aga me vähemalt ÜRITASIME. See on kõige tähtsam - MIDAGI TEHA!Järgnevalt annan ülevaate enda plaanitavast valitsusest:

Kaitseministeerium - kjork & Muusika
Kaitseminister: kjork ei vaja ilmselt pikemat tutvustamist ja ka tema viimaste kuude püüdlused peaks olema teada. Ma olen temaga juba rääkinud ja me leppisime kokku, et teeme Eesti kaitsmiseks tihedat koostööd. Kallid eestlased - me peaks kaaluma vähemalt lühikeseks ajaks Soomega vaherahu sõlmimist - meil on vaja oma otsakorral olevaid ressursse täiendada. See ei ole ilmselt lihtne, kuna nad on meist veidi tugevamad ent me peaksime proovima diplomaatiliste vahenditega relvarahu saavutada. Liitlased võiksid olla rahuläbirääkimistel vahendajateks. Aga... Kui see meil ei õnnestu - ei mingit halastust, tulgu SÕDA. Laskemoona jagamisega.

Asekaitseminister: Muusika - ta aitas mul sõduritele relvi jagada kui Soome meid ründas ja ma olen kindel, et ta saab vajadusel sellega uuesti väga hästi hakkama.

Välisministeerium
See valdkond jääks suuresti minu kureerida kuna tahan olla 100% kindel, et kõik vajalik saab tehtud. Loomulikult oleksin igati tänulik kogenud mängijate abi eest, seega kui soovid anda tagasisidet - kirjuta mulle. Ma soovin olla siiski teie KÕIGI president.

Me peame jätkama praeguste liitlastega MPP-de sõlmimist. Kuna on selge, et ABC liit on praeguseks lagunenud, peaks minu hinnangul meie peamine välispoliitiline eesmärk olema liitumine CoT (Circle of Trust) liiduga. Minule teada olevalt on vastaval teemal juba peetud ka arutelusid, millega isegi meeleldi liituksin. Lõplik otsus Eesti välispoliitilise suuna võtmisel on ju siiski riigikogul kuid annan endast parima, et aidata vajalike otsusteni võimalikult kiiresti jõuda.

Rahandusministeerium - Mister Margooni.
Siinkohal deklareerin avalikult, et ma ei taotle ligipääsu ühelegi varasid omavale või haldavale riiklikule organisatsioonile. Ainus minule vajalik organisatsioon on The Estonian Military, et seal avaldada infot lahingukäskude kohta.

Ligipääs riiklikele organisatsioonidele (kaasa arvatud Rahandusministeerium) saaks olema võimaldatud ainult Mister Margoonile ja kjork'ile kes on minu (ja ka enamuse eestlaste, kellega olen suhelnud) arvates ühed usaldusväärseimad tegelased. Ma tean neid juba pikemat aega (Margooni on minuga isegi samas sõjalises üksuses) ja ma usaldan neid täielikult.

Lõpetuseks mainiks veel enda "boonuseks", et sõjaline üksus, millese ma kuulun - POG - on alati valmis Eestit aitama, nagu oleme seda ka varem teinud (säravaim sündmus vast oli Rumeenia välja ajamine meie aladelt).

Kuna Eestil puudub tänaseks oma riiklik sõjavägi, püüan veidi taaselustada Eesti sõjalist organiseeritust - seda siis POG'i Eesti divisjoni kaudu. Aga sellest täpsemalt juba peale valimisi... Loea seda: http://www.erepublik.com/en/article/pelmeen-on-surnud-elagu-eog--2169034/1/20

Kui Sul on mulle küsimusi, saada mulle sõnum või võta all kommentaariumis sõna. Vastan Sulle esimesel võimalusel. Jah - ma ei räägi eesti keelt aga olen kindel, et saame enamus asju ära aetud inglise keeles ja oma tublide abiliste abiga saame vajadusel ka keelebarjäärist üle.

Tee julge valik! Vali Mixliarder presidendiks!=================================


Hopefully everybody noticed that we have to face with finnish attack on one of our core regions - Pohja Eesti.

Due to that fact me and some other citizens(Muusika, Kolv1k, atixs and damiendk) are supplying now Estonians & allies at:

#kaitsevagi @Rizon
join here: http://client01.chat.mibbit.com/#kaitsevagi@irc.rizon.net

So fill the form in the topic and...

FIGHT FOR ESTONIA! 

Comments

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,830, 15:16

: ) mixi what CS you have nice

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,830, 16:11

nice v+s

Aga aka Zoska
Aga aka Zoska Day 1,830, 16:32

ciekawe kiedy on w Estonii założy PPP. xd

a raczej EPP.

Inne sugestie skrótów do partyjki Miksia? ^^

Mixliarder
Mixliarder Day 1,830, 18:14

3:15 am polish time, 4:15 estonian.
Time to sleep.

Kurczun
Kurczun Day 1,840, 11:53

Lazy:
BKMN?
Będą Kłopoty Mix Nadchodzi?

Sztandar
Sztandar Day 1,841, 07:56

Hello, Polish MoFA here.

I can call as many other Poles as you want to confirm this: Mixliarder is currently our enemy of the state who organized hacks of many accounts, we even passed special law that ensures he will never be in our congress, not to mention government, again. He applied to Spain first, thanks to our warning they refused to accept him(plz keep in mind perfect Poland-Spain relations). I hope Estonia will listen this time, it's for her own good.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.