Ambient on/off

Join the new world

 

Buržuju noslēpumi!

Day 1,850, 10:09 Published in Latvia Latvia by linardskijsLabs vakars tautieši!

Lai nebiedētu raksta virsraksts paskaidrošu, ka raksts būs par iespējām papildus nopelnīt neskaitot darba tirgū piedāvāto. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst jaunajiem spēlētājiem, kas vēl nav tā iemanījušies šai spēlē.

Spēles ceļvedī kā naudas iegūšanas avotu pašsaprotami norādīts darbs, paša saražotās produkcijas tirdzniecība utt., kas gala rezultātā nevienmēr dod līdzekļus, ko var uzskatīt par vērā ņemamiem. Jāpiebilst, ka katrs lats, ko nopelni, tomēr, ir lats un, ja to nekrāsi pie bagātības netiksi.

Tātad pie lietas!

Viens no veidiem, kā var tīri labi nopelnīt ir spekulējot, agrāk to tīri labi varēja darboties MM (monetray market) apvāršņos, bet tā kā tagad ir 10g ierobežojums ir jādomā jaunas alternatīvas. Darbs varbūt nav diez ko piņķerīgs, bet līdzi sekot vajag. Tagad varam spekulēt uz ieroču cenām (pats to vairs nedaru, jo nav tam laika). Par piemēru: atrodam valsti, kur ieroči ir vislētākie (parasti izvēlos Poliju, jo tā ir tuvu un cena ar diezgan stabila) sapērkam ieročus, vēlams q7, jo cena vislielākā, līdz ar ko arī peļņa sakarīgāka. Kad ieroči nopirkti liekam tos tirgū Latvijā.

Shematiski:
Tagad Polijā q7 tanks maksā 14.81
Latvijā tas pats q7 tanks maksā 18.07

_____________________________________________
atceramies, ka Latvijā ir ienākumu nodoklis 15% (tad 18.07 * 15 / 100= 2,7105 <--- šī summa ir tā ko Tu samaksā nodoklī.
Tātad sekojoši 18.07 - 2.7105 = 15,3595 <-- šī ir q7 ieroča cena Latvijā bez ienākuma nodokļa. No šis cenas atņemam naudu, ko ieguldījām ieroča pirkšanā Polijā 15.3595 - 14,81 = 0,5495 Lati par katru ieroci, ko pārdosi. Parēķinot, ja nopērc 100 ieročus sanāk 54,95 Lati.

Vairāk par 100 varbūt neieteiktu pirkt, jo cenas mēdz strauji mainīties. Nauda varbūt nav liela, bet nopelnīt var. Risks gan pastāv, nenoliegšu.
_______________________________________________

Otrs labs veids, kas nekādīgi neietekmē ekonomiku valstī ir Voters Club.
Lūk saite uz reģistrāciju.
Voters Club peļņas sistēma ir vienkārša, cilvēki šajā organizācijā pasūta balsis avīzēm vai pasūta abonamenta numuru, lai iegūtu MMmedaļu. Par šo organizāciju varu galvot, līdz šim mani naudas ziņā nav apkrāpuši. Divu nedēļu laikā ir sanācis nopelnīt pat 2000 latus.
________________________________________________

Ieteiktu izmantot vienu no spēles veidotāju daudzinātajiem padomiem, citu spēlētāju piesaistīšanu. Skan banāli, bet no tā arī ir labums. Bildē attēloti divi mani spēlei piesaistītie cilvēki un zelta summa kādu no viņiem esmu spēles gaitā ieguvis. Nav ko slēpt : D


No katra spēlē piesaistītā spēlētāja Tu iegūsi 10% no zelta, ko šis spēlētājs iegūs pelnot medaļas vai arī zeltu pērkot par RL naudu.
________________________________________________
Protams spēles ietvaros labi vari pelnīt ar medaļu iegūto zeltu. Ja ļoti aktīvi seko līdzi pasaulē notiekošajiem militārajiem konfliktiem, tad var veiksmīgi medīt RW medaļas, bet lielu lomu šajā jomā mēdz spēlēt veiksme.

Šie gan ir daži veidi no daudziem kā vairot savu bagātību. Galvenais esi radošs un nauda Tevi atradīs. Ar sapelnīto naudu attīsti savus uzņēmumus un ieņēmumi tikai augs. Labi noder rezervē turēt labu naudas summu, kas bieži vien izdevīgā situācijā var palīdzēt tikt pie lielākas naudas.

Tas šodienai viss no manas puses, ceru, ka raksts bija noderīgs.

kalvis3, viens no RARA Dižrāceņiem!
 

Comments

Rokenrols
Rokenrols Day 1,850, 10:12

Piekrītu par voters-club... Samērā izdevīga lietiņa.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,850, 10:14

šo visu daru un nevaru sūdzēties : ) no voters kluba ~5k lvl sanācis uzcelt ir 3 aktīvi referāļi un dažreiz nopērku lētāku preci citur ,pārdodu to šeit. Nevaru sūdzēties par savu ekanomisko stāvokli : D

linardskijs
linardskijs Day 1,850, 10:16

Es ar nesūdzos! : D
Tik padalos savā pieredzē, jaunākiem biedriem, domāju, ka noderēs...

draivis
draivis Day 1,850, 12:51

voted par to ka informē jaunos o/

Andrejs.LV
Andrejs.LV Day 1,850, 13:23

Vēl par medaļu zeltu varu piebilst, ka, apgreidojot treniņlaukumus, SS medaļas nāks biežāk.
Apgreidojot free training ground, tas 100% nesīs peļņu ilgtermiņā, to pat nerēķinot var saprast. Plus vēl tam vairāk strength dos iespēju biežāk pelnīt BH medaļas un biežāk saņemt apgādes. Bet vēlams gaidīt adminu liktās atlaides, lai apgreidotu.
Par pārējiem gan man slinkums rēķināt, bet zinot jauno spēlētāju ekonomisko stāvokli, ieteiktu apgreidot vēl tikai papildus 0.19g treniņmāju.

Andrejs.LV
Andrejs.LV Day 1,850, 13:25

Jebkurā gadījumā iesaku visu lieko zeltu mest treniņos, kad ir 44% atlaide, jo vēlāk, ja zelts būs steidzami(!) nepieciešams, varēsi downgreidot, zaudējot tikai 6% summas (un jebkurā gadījumā būsi ieguvis daudz spēka).

Soulcraft
Soulcraft Day 1,850, 13:33

nu man ir pirmie 3 treniņ laukumi Q4 ,kas ir 50 speks diena ,5dienas SS 5gold ,izmaksā man 5+ gold par šo principā es gandrīz neko nezaudēju par trenēšanos ar 50 spēku dienā ,kādu 0, zelta gabaliņu tik. : > spēka pieaugums ir ok un pilnīgi apmierina...

VIP_Toms
VIP_Toms Day 1,850, 14:17

Par MM, tomēr nepiekrītu, ka tur nevar pelnīt. 10 gold dienā ierobežojums priekš jauna spēlētāja nav tik nozīmīgs. Ja varētu tur nopelnīt 10 g dienā, nebūtu jau slikti. 🙂 Reāli, cik esmu novērojis (lai arī pēdējā laikā neesmu ļoti sekojis) cena mainās atkarībā no diennakts laika. Dažas dienas pavērojot, kuros laikos kurss iet uz augšu, kuros uz leju - var dažus /daždesmit latus papildus algai nopelnīt. Bagāts nekļūsi, bet vairāk kā tikai no algas + medaļām var nopelnīt.

VIP_Toms
VIP_Toms Day 1,850, 14:19

Par Q7 ieroču tirgošanu - pilnīgi piekrītu. Un pilnīgi piekrītu, ka Polija ir labākā valsts, kur viņus iepirkt. Vienīgi jāņem vērā 2 lietas:
1) Biļete maksā 20 Ls. (Turp atpakaļ - 40 Ls)
2) Gandrīz visus DO var pildīt arī no Polijas, jo mums ir MPP, taču dažkārt var sanākt, ka DO ir Resistance Warā un tad, ja citā laikā nesanāk būt onlainā, tad vai nu ir jāatgriežas Latvijā (40 Ls izdevumi turp - atpakaļ) vai jāizlaiž tās dienas DO bonuss.

linardskijs
linardskijs Day 1,850, 14:22

Taisnība, bet apmērus kādus agrāk varēja izbīdīt cauri tagad vairs nesasniegt.
Vēl var mēģināt zeltu ilgtermiņā uzpirkt un pārdot, tik jātrāpa uz kaut cik sakarīgu cenu kāpumu.

N4UR1S
N4UR1S Day 1,851, 01:02

Sākumā domāju, ka neesi sapratis nodokļu sistēmu. Bet mazliet apdomājos, ka vienkārši gribi pačakarēt jauniņos, lai tie bankrotē un nebojā tirgu pārējiem o7 🙂

linardskijs
linardskijs Day 1,851, 02:16

Tad lūdzu norādi uz manu kļūdu precīzi! Nodoms nepavisam nav tāds, kādu Tu to atspoguļo ...

samurays
samurays Day 1,851, 02:50

Vislabāk ir pelnīt ar referāļiem!

https://www.dropbox.com/s/5btqdpp88a2ihqp/gold.jpg

N4UR1S
N4UR1S Day 1,851, 03:00

Manuprāt tu jauc PVN ar ienākuma nodokli. Tas, cik liels nodoklis būs labi redzams pie pārdošanas ievadot summu.

Es kā ražotājs gan godīgi saku, ka spekulanti tikai bojā tirgu. Tapāt jau daudzi pārcēluši ražošanu uz citām valstīm. Ja beigās šeit neviens neko neražos un strādās citur, no kā tad valstij būs nodokļu ieņēmumi? Ceri, ka visi citur dzīvojošie un strādājošie turpinās iepirkties Latvijā?

linardskijs
linardskijs Day 1,851, 03:28

Nekad nebūs tā, ka visi iepirksies ārzemēs! Piekrītu, ka ārzemēs bāzēt savus uzņēmumus ir izdevīgāk, bet ar lauku no spēles prieka maz paliek. Pats esmu izmēģinājis, jautrāk tomēr ir spēlēt tieši Latvijas teritorijā, starp savējiem.

marcux1
marcux1 Day 1,851, 07:12

Vērtīgs raksts! Paldies! v+s

marcux1
marcux1 Day 1,851, 07:21

vienīgais sīkums ka saite uz Voters Club nedarbojas 🙁

Duuminsh
Duuminsh Day 1,851, 07:57

no referāļiem tiešām var nopelnīt! nesen no 1 savējā ieguvu 200g, tagad tikai gaidu, kad tās akcijas sāksies

TheZZ
TheZZ Day 1,851, 22:25

kupi pradaj strādā, bet strādā tad, ja ir tikai pāris tādi pārdevēji. Šāds raksts radīs viņus daudz, tirgus būs piesātināts un beigās nesīs viņiem tikai zaudējumus. ; )

Drafts
Drafts Day 1,852, 02:57

Mahinatori

MrAniman2
MrAniman2 Day 1,852, 04:38

TheZZ taisnība, līdz šim netraucēti darbojos q7 maizīšu tirgū, nebij kosmiska peļņa, jo apgrozījums ir ļoti mazs, taču nopelnīt varēja...šobrīd tur saradušies jau krietni vairāk spekulantu, kuri ir gatavi ņemties kaut pāris latu peļņas dēl...cenas gāžas lejā kā akmens...
eRepā peļņas iespējas tomēr ir pālāk mazas...drīz patiešām vienīgā iespēja kā tikt pie naudas spēlē būs velkot karti no maka āra...(

linardskijs
linardskijs Day 1,852, 04:41

Par voters club, ja neiet kam vajag varu aizsūtīt pa PM, protams ja ir vēlme.

eCilveeks
eCilveeks Day 1,852, 08:31

Cik ilgaa laika posmaa voter-club samaksaa naudu?

linardskijs
linardskijs Day 1,852, 10:51

parasti dažas dienas precīzi nezinu. Laiki bieži atšķiras.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.