Ambient on/off

Join the new world

 

Bielikowe Wiadomości - Na Święta

Day 1,864, 07:21 Published in Poland Poland by BKCitizen


"Oł sziet, to "B" ma czapkę Mikołaja!" - Paulo Coelho

Nowy nagłówek. Nie, to białe to nie jest nic dziwnego, to śnieg. Wersja świąteczna lekko stuningowana.


Konflikty


Rozbiory Izraela. Tak, wreszcie sie doczekali. Serbowie częściowo wyemigrowali i podbijają nowe regiony. Upadły już 2. Tel Aviv Center District i Jerusalem District. Obecnie Serbia bije się z Żydkami w Bersheeba South District (jeden z wiekszych rdzennych). Wygrywają 22:0 z pomocą 22 sojusznikow (Izrael 3 ohohoh). Kolejny teren Izraela atakuje Arabia Saudyjska. Z początku myślałem, że to drain, ale starają się chłopaki. Póki co prowadzi Arabia Saudyjska punktowo 62:50. Izrael jest powoli rozbierany 😉.Chorwacja po straceniu wszystkiego w Europie, przeniosła się do Azji. Obecnie jest na terenie Indii (już niedługo lul). Z 7 rdzennych Indii zostało im 4, w tym jeden atakowany. Wszystko przez konflikt z Indonezją. Indonezja dosłownie miażdży Chorwację w każdej bitwie. Teraz trwa bitwa o region Maharashtra w którym Chorwaci są ostro łojeni - przegrywają 56:10. Dodatkowo Indie walczą i z Chorwacja, i z Indonezją.Tak, chwilę czekaliśmy na okazję do powojowania w imię Polski. I właśnie mamy okazję. Ukraina wywołała powstanie w regionie zajętym przez nas nie tak dawno - Zaporozhia. Można przewidzieć kto wygrywa nawet bez zaglądania do wojny. Oczywiście wygrywamy 69:3 total pointsami (godzina 15:11). Można spokojnie jeszcze grzać true patriota przez chwilę. <DODANE> Świeża bitwa rozpoczęta powstaniem ze strony Francji w Poitou Charetnes. Bitwa zaczęła się 50 minut temu, więc nie ma co opisywać, ale póki co, wygrywamy 420:220 domination pointsami. Będę dodawał nowe wiadomości w tym temacie.
Hiszpania sporo roboty. 3 walki na 3 kontynentach. Pierwszą z nich, w Europie jest powstanie Portugalii w regionie Norte. Hiszpanie przegrywają tam na tę chwilę 5:17. Kolejna walka jest niedaleko Australii, na Filipinach. Kolejne powstanie, w przedostatnim regionie Hiszpanii w tamtych regionach. Mowa o regionie Palawan w którym Hiszpanie przegrywają 38:50. Następne powstanie to powstanie Wenezueli w regionie Guyana. Hiszpania prowadzi tam wynikiem 40:15.Grecja zrobiła powstanie w zajętym przez Macedonie regionie Aegean Islands. Póki co, walka jest wyrównana, ale prowadzi Macedonia wynikiem 14:8. Następnie walczy z powstaniem Arabii Saudyjskiej, wygrywa w powstaniu 22:0.<DODANE>Belgia niedawno miała 2 regiony i istniała na mapie. Znowu zaczyna znikać dzięki Wielkiej Brytanii. Wczoraj Belgia przegrała bitwę o region Flanders. Dziś zaatakowała region Wallonia (obecnie jest 43:1 dla Wielkiej Brytanii). Belgia szybko zrobiła powstanie, ale nie pomogło to zbyt wiele. Wielka Brytania ma póki co, wszystko pod kontrolą.


Reklamy i Ogłoszenia

GWARDIA
 

Comments

Eddard Ned Stark
Eddard Ned Stark Day 1,864, 07:55

Brace yourselves, winter is coming...

Qjon13
Qjon13 Day 1,864, 07:56

No nawet, nawet. Dałem vote

tomekfaszcz
tomekfaszcz Day 1,864, 09:13

Poza suchymi faktami przydała by się jakaś analiza, objaśnienie.
Vote na zachęte

SenorAimar
SenorAimar Day 1,864, 14:55

A mi bardzo się podoba! Często nie mam czasu, żeby patrzeć kto i z kim się tam bije czy rozbiera czy cholera wie co za ekscesy a gazetka daje ładne info 🙂 Mogłoby być trochę analizy, ale i tak super. Szkoda, ze tak mało votów, bo szansa na topkę by była szczególnie po wyborach

Valandilek
Valandilek Day 1,865, 01:49

A ja mam pytanie może może ktoś odpowie. Po co Wielka Brytania atakuje Belgię?

arayiptaulasamadiginnumero Day 1,865, 06:40

Comment deleted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.