Ambient on/off

Join the new world

 

Baby Boom

Day 1,893, 15:09 Published in Albania Albania by RadeciVV

Pershendetje te gjitheve.

Dua te ju lajmeroj se sot pasi e pash si nje arsye te mire per baby boom luften me serbine per kosoven, arrita te bej nje te tille, dhe mese te suksesshem, me minimum 300 lojtare te rinje ne loje vetem nga une, dhe me 6 apo 7 (nuk e mbaj mend sakt sa i kisha me heret)medalje society builder per njehere.

Nje foto e numrit te notifications nga ata qe vazhdonin lojen


Dhe nje foto me notifications ne 2 medaljet e fundit.. Pra nuk eshte per gjithe diten po per 2 oret e fundit (jam aktiv qe nga mesdita)


Shpreoj qe keta lojtare ta vazhdojne lojen dhe te kontribojne ne te miren e vendit.

Me respekt
DardanH

 

Comments

EFALB
EFALB Day 1,893, 15:10

Vote DardanH 🙂

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,893, 15:10

BRAVOS BRAVOS VOTADO AMIGOS

Kthetra Alb
Kthetra Alb Day 1,893, 15:11

BRAVO!!!!

Shqipdon1
Shqipdon1 Day 1,893, 15:11

V

CmenduriaMB
CmenduriaMB Day 1,893, 15:12

V! Te lumte vlla!

Lucifer aka Biuy
Lucifer aka Biuy Day 1,893, 15:12

GOOD JOB 😃

Dr. A. Kulla
Dr. A. Kulla Day 1,893, 15:13

Vote!!!
Te lumte...

Plugson
Plugson Day 1,893, 15:13

wow

The Gunnerss
The Gunnerss Day 1,893, 15:14

bravo dardan

Andiroid
Andiroid Day 1,893, 15:18

Na lodhe duke te thene "Bravoooo" ; )

Hajdaraga
Hajdaraga Day 1,893, 15:21

Te lumte!!! Keto jane veprime ne te mire te eShqiperise,fjalet jane te teperta ne keto raste

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,893, 15:35

v

Nameless99
Nameless99 Day 1,893, 15:40

Hallall plako, t'u rritshnin shpjet kalamajt si me qene zogj korrenti 🙂

ujku76
ujku76 Day 1,893, 15:46

Ti je shpresa e ketij vendi!

ujku is watching ya! Got my blessings!

Napoleon 54
Napoleon 54 Day 1,893, 16:11

hehe

smjafton nje Bravo

ke kuptuar me te vertete thelbin e lojes dhe jam i lumtur qe gjithmone e kam ditur dhe kam besu tek ty

te lumte

LmBigger
LmBigger Day 1,893, 16:18

TE lumte njeri..

Mr.Klopp
Mr.Klopp Day 1,893, 16:35

Mujte me i qite edhe do foto te miat, me 6 SB medaljet tjera prej meje. 🙂

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,893, 17:39

bravo vlla

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,893, 18:20

vote

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,894, 23:44

vote

Ariani Jani
Ariani Jani Day 1,894, 00:52

Bravo a mund te me dergosh Ushqimm

erjol1
erjol1 Day 1,894, 06:22

V çına te gjithe te perpiqemi ti mbajme ne loje...

donlaerto
donlaerto Day 1,894, 07:43

do ikin te zhgenjyer nga humbja

Sandukaani
Sandukaani Day 1,894, 07:51

Hallall t'koft o7

Rorschach C
Rorschach C Day 1,894, 07:58

ma mso dhe mu si me ja bo se du dhe un te bej baby boom 😛

Rorschach C
Rorschach C Day 1,894, 07:59

dhe dicka tjeter,shtoni dhe linkun e chatit ne referr qe te hyjn per instruksione dhe caktoni ministri per ket pune

AqifPasha
AqifPasha Day 1,894, 08:13

Best Albanian Society Builder !

Shpresojme te kemi nje fase te fyte te mire ... duke pasur nje MoE aktive.

Se nese e lejne lojen nuk ka me vlere ... Prandaj duhet filluar puna.

A E N E A S
A E N E A S Day 1,895, 03:20

^ Ne fakt Terrnakopi ka me shume:P

uliks1
uliks1 Day 1,895, 04:10

te lumt v...

Dibraniii
Dibraniii Day 1,895, 07:27

Bisha shif pak sa medalje kam bo une Muajin e fundit me Bay Boom 😃

albAngel
albAngel Day 1,895, 11:12

perpiquni ti mbani

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.