Ambient on/off

Join the new world

 

Albanian National Army / Armata Kombëtare Shqipëtare

Day 1,816, 16:05 Published in Albania Mexico by eMcDreccY

Armata KOMBËTARE Shqipëtar [A.K.SH] : Rikthehet në trojet shqipëtare për ta treguar forcën e saj kundër armiqëve :


Ju prezantojmë A.K.SH-n


LINQE të nevojshme :
CHATI : http://tinyurl.com/Chati-AKSH-s
AVATARI: http://img267.imageshack.us/img267/3734/armata.jpg
BYROJA për KËSHILLAT, SUGJERIMET tuaja :http://tinyurl.com/byroja-per-sqarim


Ty MirëMbetësh !

 

Comments

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,816, 16:11

Voted

Rilindasi
Rilindasi Day 1,816, 16:13

Urime për krijimin e njesisë së re ushtarake.

ArslanbekSultanbekov
ArslanbekSultanbekov Day 1,816, 16:13

v4 s1011

Zgjlm
Zgjlm Day 1,816, 16:15

V e madhe

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat Day 1,816, 16:15

perhajr

eMcDreccY
eMcDreccY Day 1,816, 16:29

Ju faleminderit të gjithëve , më jepni inkurajim që të vazdhdoj më tutje, prandaj ju faleminderit për urimet !

Andiroid
Andiroid Day 1,817, 01:33

V urime vlla

DraKuLlaa
DraKuLlaa Day 1,817, 01:53

V : urime .... shum po më plqen aj PREZANTIMI 😃

Goni Vipera
Goni Vipera Day 1,817, 04:36

V

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,817, 05:32

V

vdekjaa
vdekjaa Day 1,817, 14:06

v133 s1015

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,818, 04:08

Urime per MU-n por vetem i gje: ne prezantim ke shkrujt qe vetem HmmmAlbania ka qen commander i mire te SPA-s, ky ka qen shum commanderi mire por te kerkoj qe mos shkrush gjera qe shajn punen e Commanderat aktuale ne SPA. Edhe vlla me duket sikur HmmmAlbania ka kerkuar nj bashkpunim kombetar dhe me keto fjal ti prish ket gje, se smundet me bashkpunu me njerez qe din vetem me sha.
Kaq kisha per te then.

eMcDreccY
eMcDreccY Day 1,818, 11:21

@Crazy alboz : mos t* tha ty dikush DIÇKAAAA ???
unë e tregova REALITETIN, sepse ' HMMM ALBANIA ' është ish krijuesi i S.P.A-së së vjetër !
Dhe çka të keqe këtu ??

në ndërkohë a ishe ti ai që thoje që nuk i lexon shkrimet e mija ???

Një KËSHILLË : Të lutem lexoje dhe kuptoje para se të komentosh !

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,818, 11:44

Nuk eshte shkru thjesht qe aj eshte kriusi e ishSPA-s por ende qe SPA ka qen mire deri kur ka qen aj! Edhe me gjith ate te lutem mos u ngrif kot se spo ta nin najkush.
Faleminderit

eMcDreccY
eMcDreccY Day 1,818, 12:59

\\ o... Crazy Alboz \\ Shiqoje mor punën tënde (n'ministrin e punëve t'mbrendëshme se ende ske shkruajtur asgjë, report apo diqka e till ,se e di që at post e ke për hjeshi :XDXDXD XDXDXD : XDXDXDXXD) , dhe më ler të qetë mu, por dili zot atij posti ! ! !!

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,818, 13:49

Mos ki hall se una do jem i zoti, yuna them pak fjal dhe shum vepra!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.