Ambient on/off

Join the new world

 

Akviliutiška KOMIKSĖJA

Day 1,893, 13:34 Published in Lithuania Lithuania by Akviliutte
Na labukas,

Vistiek gavau asmeninių žinučių gal visgi reikų keisti tą pavadinimą Manga į komiksą. Tad nepatingėjau paieškojau info internete 😉. Ir štai ką aš radau...

Komiksas – sugretinti nuosekliai einantys vaizdai (angl. juxtaposed sequential picturial art). Vaizdai turi sekti vienas po kito. Išskyrus komiksus, piešiniai (pavyzdžiui, karikatūros ar iliustracijos) paprastai nėra gretinami. Nuosekliai – reiškia, kad piešiniai turi sudaryti eilę, kurioje turi matytis logiškas nuoseklumas, t. y. ant sienos pakabinti penki skirtingi žmonių portretai šiai taisyklei netinka. Kitais žodžiais, komiksas – tai įvykis ar istorija papasakota piešiniais.

Manga (kanji 漫画; hiragana まんが; katakana マンガ) – japoniški komiksai. „Man“ japoniškai reiškia „išsiblaškęs, nerūpestingas, nerimtas“; „ga“ – „paveikslėlis“.

Mano komiksas kaip ir atitinka tiek Manga reikalavimus (nors šiandien dienos visiškai net nepanašu į manga), tiek komikso. Tačiau visgi pamaniau, jog Jūsų paklausysiu ir visiškai pergalvosiu pavadinimą.
KOMIKSĖJA.

Pagal Šį straipsniuką kurta komiksėja> http://www.erepublik.com/en/article/solidarumas-poky-i-valanda-2199131/1/20


P.S- Gal kam pasirodys, kad padaryta klaida po vienu piešinėliu, tai perspėju, jog buvo sugalvota taip specialiai...

P.S.-
1. Padariau savikritišką išvadą, kad kartais mano mintys laksto aukštai ir žmonėms tikrai sunku suprasti, visgi ką aš ten savoj neramioj galvelėje turėjau. Todel prižadu įdėsiu straipsnius, kurių įkvėpta ir sukūriau savąsias komiksėjas.

2. Jei turite minčių, jog tas ar kitas straipsnis tiktų mano nevisiškai tobulai komiksėjai, tada įdėkite jų nuorodas į komentarus ir aš stengsiuosi jas apipavidalinti. Priimsiu taip pat asmenines žinutes.

3. Kritikos taip pat nevengiu, jei manot jei man reikia kazkur pasitaisyti, bukit geri, tiesiai šiesiai išsakykite savo nuomonę... Man tai itin svarbu.

Ir galiausiai 4. Jei manot, jog šios komiksėjos bent truputi idomios ir nuosabios, tikrai neatsisakysiu Jūsų įvertinamos paramos už kūrybiškumą. Kaip ir kritika man ta itin svarbu..

Begalo visiems dėkoju... Akviliutte
 

Comments

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,893, 13:49

SOL tik ''ipatingiems''
http://p.twimg.com/Au62LaXCIAAlXC0.jpg:large

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,893, 14:02

Smurfas koks mielas(((: Vote

BlMBA
BlMBA Day 1,893, 14:11

v

EmuSV
EmuSV Day 1,893, 15:16

Kaip visada puikiai o7

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Day 1,894, 04:08

Lietuvos vėliavos spalvos yra geltona-žalia-raudona, o ant Migo pilvo (vertikali vėliava) spalvos sudėliotos priešingai. Just in case.

Akviliutte
Akviliutte Day 1,894, 07:38

Kursis Kurenas teip, nes piesinelis buvo kurtas atvirksciai, o kai persukau piesineli, nes jis taip labiau tiko perisuko ir spalvos (((:

Akviliutte
Akviliutte Day 1,894, 07:39

pararam, gavau uzsakyma avatarui, avatro piesinelio maketa i panaudojau komiksejai (((:

pantera7
pantera7 Day 1,894, 09:28

mm, kokia graži katė (:

Akviliutte
Akviliutte Day 1,894, 14:43

Turiu Lietuvoje du katinus, riebuiliukus, beglo juos myliu uztat ir parinkau katinukus siai komksejai (:

neriustLT
neriustLT Day 1,895, 07:38

vote

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.