Ambient on/off

Join the new world

 

4000 zīmju programma

Day 1,838, 14:34 Published in Latvia Latvia by Telefons112
Partijas ''eLatvija'' oficiālā opozīcijas kandidāta Telefons112 4000 zīmju programma partijas prezidenta vēlēšanām.

Partijas prezidenta tituls ļauj ietekmēt procesus ne tikai partijā, bet arī visā valstī, tāpēc 4000 zīmju programma sniedz informāciju par galvenajām vadlīnijām un iecerētajām reformām gan partijas, gan valsts mērogā, ko piedāvā opozīcijas līderis Telefons112.

Galvenie mērķi:
Uzvarēt partijas prezidenta vēlēšanās;
Izveidot kompetentu un profesionālu cilvēku komandu uz kongresa vēlēšanām, dodot iespēju kandidēt arī jauniem un talantīgiem politiķiem, un pārliecinoši uzvarēt tajās;
Demokrātiskā ceļā kopā ar partijas biedriem izvēlēties labāko kandidātu uz valsts prezidenta krēslu un nodrošināt atbalstu viņa ievēlēšanai;
Veikt strukturālās nodokļu reformas valsts pārvaldē;
Piesastīt jaunus biedrus, kļūstot par lielāko partiju Latvijā;
Novērst pasaules galu.

Kopā mēs esam spēks!

Citas svarīgas lietas:
Izmantot vēlētāju doto mandātu godīgas un atbildīgas politikas īstenošanai;
Nodrošināt demokrātisku vidi partijā, ļaujot izteikties ikvienam biedram;
Īstenot uzņēmējdarbībai un privātai iniciatīvai labvēlīgu valsts politiku;
Izskaust korupciju un ''savējo'' likšanu amatos;
Stiprināt latviešu valodas kā valsts valodas lomu kā ikdienā tā arī svētkos;
Īstenot aktīvu ārpolitiku, stiprinot valsts drošību un sadarbību ar citām valstīm;
Veicināt cilvēku sociālo integrāciju, savstarpējo sapratni un toleranci;
Rūpēties par cilvēku vienlīdzību valsts un likuma priekšā, neatkarīgi no to etniskās piederības, mantiskā stāvokļa vai seksuālās orientācijas;
Kopā ar partijas biedriem veidot Latviju par nacionālu, eiropeisku un demokrātisku valsti.

Par labām pārmaiņām!

Kultūras joma:
Izveidot partijas himnu;
Rīkot dzejas dienas ar iespēju biedriem publicēt pašsacerētus dzejoļus un prozu;
Izveidot interešu pulciņus - Dinamo fanu klubiņu un citus;
Aizsūtīt apsveikuma kartiņu Ziemassvētkos personīgi katram partijas biedram;
Nodrošināt augstu politiskās kultūras līmeni partijā un kopumā valstī.

Jā, mēs varam!

Nodokļu un fiskālie jautājumi:
Ievērot stingru fiskālo disciplīnu;
Apkarot ēnu ekonomiku;
Veikt nodokļu reformas:
pazemināt sekojošas PVN likmes: pārtikai - no 25% uz 19%, militārajam aprīkojumam - no 20% uz 15%;
pazemināt ienākuma nodokļa likmi no 15% uz 9%;
pazemināt sekojošas importa nodokļa likmes: militārajam aprīkojumam - no 5% uz 1%, militārā aprīkojuma izejvielām - no 15% uz 1%;
Palielināt minimālo algu no 15 LVL uz 30LVL, tādējādi nodrošinot sociālo taisnīgumu;
Ieviest eiro 2014. gadā.

Gods kalpot ''eLatvijai''!

Ikviens zina, ka personīga attieksme ir svarīga, tāpēc Telefons112 uzvaras gadījumā katram, kurš būs nobalsojis par viņa kandidatūru, dāvinās:
0.1 zeltu!
10 pārtikas pakas!
5 militārā aprīkojuma vienības!
Kā arī visi piedalīsies izlozē par galveno balvu - 100 latiem!

Izdari izvēli atbildīgi,
opozīcijas vārdā - opozīcijas līderis un īsts partijas ''eLatvija'' patriots Telefons112.
 

Comments

draivis
draivis Day 1,838, 14:38

labs jumors, īsts dumbrovskis : )

durklis
durklis Day 1,838, 14:50

Jaunā ēra - tāds uzraksts bija uz kādas pastētes 🙂 Galvenais, lai nepiemeklē pastētes liktenis. 😃

eCilveeks
eCilveeks Day 1,838, 15:12

Sanāk, ka tu esi tāds kā "party take-over" čalis. Līdz pat šim brīdim neesmu sapratis, kāpēc tu vnk neizveido savu partiju, ja jau tev tik ļoti nepatīk tur, kur esi. Tāpat arī tava pieredze šajā spēlē acīm redzami ir pavisam niecīga, ko tu apliecināji šoutos lielīdamies ar 2 medaļām, tādējādi uzdodot jautājumu: kāda velna pēc, lai kāds tev sekotu!?!

eCilveeks
eCilveeks Day 1,838, 15:14

Bet nu labi, lai tas paliek - labāk saki: kāpēc tavuprāt esošā partijas vadība, kongress un prezidents nav realizējuši tavas ieceres un kādā veidā tu tās ceri realizēt? Un kādas tavuprāt tam visam varētu būt sekas? Un kur tu domā raut visus to zeltu un tankus, ja arī turpmāk gribēsi pirkt balsis?

eCilv.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,838, 15:21

par zaļš lai būtu PP ,bet lai darbojas tas jau labi!

vanadzinsh
vanadzinsh Day 1,838, 20:58

Sauklis "Kopā mēs esam spēks!" šajā gadījumā nederēs jo "kopā" nozīmē vienotību, bet opozīcija- sašķeltību.
Ja gribi būt vienots ar partiju un valsti, tad būtu jāiet cits ceļš- vienotības ceļš, nevis šķēlēja ceļš. Domāju, ka aktīviem un uzņēmīgiem cilvēkiem partijā varētu kāds amats atrasties un ar laiku izaugtu arī līdz partijas prezidentam.

Tas, ko tagad dari, nāk vairāk par labu eLatvijai nedraudzīgiem spēkiem.

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 01:34

eCilvēk, rakstā ir gaiši un skaidri teikts, ka esmu ''eLatvijas'' patriots, tad pasaki, kāpēc man būtu jāiet uz citu partiju?
Tas, ka esmu jauns un talantīgs, nenozīmē, ka nevaru pretendēt uz partijas prezidenta amatu, manuprāt, tas pat ir pluss, ka neesmu vēl sasmērējies. Vajag jaunas asinis politiskajā sistēmā!
Es nezinu, kāpēc līdzšinējā partijas vadība nav paveikusi daudzas reformas, piemēram, partijas fonda izveidi, to Tu labāk prasi viņiem pašiem.

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 01:41

Tātad eCilvēk, savas ieceres es realizēšu, pieņemot konkrētus un atbildīgus lēmumus, kā arī konsultēšos ar partijas biedriem, rīkojot kopīgu balsošanu. Nodokļu reformas tiks īstenotas izvēloties profesionālus politiķus, kuri godam pārstāvētu mūsu partiju kongresā.
Par balsu pirkšanu nevar būt ne runas, tās ir dāvanas. Domāju, tas būs vērtīgs atbalsts biedriem, it sevišķi šajā situācijā, kad algas ir tik zemas, bet nodokļi lieli. Esmu gatavs palīdzēt visiem biedriem!

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 01:47

Bobe, piekrītu, šobrīd partija ir sašķelta divās daļās - opozīcijā un valdošajā kliķē. Mans mērķis ir vienot visus un nediskriminēt nevienu pēc politiskās pārliecības kā tas notiek šobrīd. Diemžēl aktīviem un uzņēmīgiem cilvēkiem pašreizējajā situācijā nav iespējas izaugsmei, ja vien nav personiski sakari ar partijas vadību.
Tieši tāpēc - kopā mēs esam spēks! Mēs varam mainīt šo situāciju! Par taisnīgu un godīgu politiku!

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 01:54

Droši vaicājiet vēl, esmu gatavs atbildēt uz visiem jautājumiem, man nav ko slēpt! Esmu par atklātu un caurspīdīgu politiku, kur visi pieņemtie lēmumi ir iepriekš izdiskutēti un ikvienam ir skaidrs, ka viss tiek darīts tikai un vienīgi valsts interesēs! Jā, mēs varam!

Horasss
Horasss Day 1,839, 02:29

Tu pat oficiāli paziņo, ka pērc balsis? 😃 lāāābs, vareni godīgs politiķis! 😃

Nākamais PP tāpat būs Soulcraft ( Protams, ja viņš vēlēsies) - partijai būtu grūti iedomāties labāku līderi! 🙂

Chocix
Chocix Day 1,839, 03:39

"Superīgs" copy paste no dažādu partiju programmām.. Piemēram http://www.vienotiba.lv/plani-un-paveiktais/4000-zimes/. Arī no kopējās programmas šādi tādi izvilkumi.. Demagoģija ir fascinējoša lieta. Ticības momentam vien pietrūkst skaidrs rīcības plāns, kā tu to plāno panākt? Es arī varētu skaļi bļaustīties, ka ja mani kaut kur ievēlēs, eLatvija uzplauks, visi dzīvos pārticībā, pelnīs vismaz miljonu dienā, no debesīm sāks krist zelta tanki un tauta vienojoties kopējā dziesmā ar savu skaisto

Chocix
Chocix Day 1,839, 03:39

lakstīgalu kori, noslaucīs visus pretiniekus no zemes virsmas.. Urrāā!

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 03:44

Horasss, kur Tu redzi balsu pirkšanu, nevajag izplatīt melus!
Jauki, ka Tu tā vienpersoniski domā izlemt, kas būs partijas prezidents. Es gan domāju citādāk - partijas biedri balsojumā izlems, kurš būs cienīgs ieņemt šo amatu, manuprāt, cilvēki ir pietiekami gudri, lai paši varētu pieņemt lēmumus. Laiks mainīt veco, iesūnojušo kārtību!

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 03:52

Chocix, jebkura sakritība ir nejauša, kaut kā neredzu, ka tajā linkā būtu norādīts, piemēram, izveidot Dinamo fanu klubiņu.
Kā es to panākšu valsts uzplaukumu ir rakstīts programmā. Piemēram, lai nodrošinātu sociālo taisnīgumu, tiks palielināta minimālā alga. Domāju, ka tas ļoti konkrēts mērķis. Tāpat, lai uzlabotu drošības situāciju, tiks piemērotas pazeminātās nodokļu likmes militārajam aprīkojumam. Manuprāt, ļoti skaidri un viegli saprotami lēmumi, bez jebkāda populisma vai demagoģijas.

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 03:55

Un vēl Chocix, šis pagaidām ir vienīgais piedāvājums uz partijas prezidenta vēlēšanām, ja zini kādu labāku tad dod ziņu, man nav problēmu atbalstīt citus, ja vien tas nāk par labu partijai un valstij. Citādāk izskatās, ka Tu tikai kritizē citus, bet pats neko nedari. Esi konsekvents savā rīcībā!

MrAniman2
MrAniman2 Day 1,839, 06:30

Visus komentārus gan nebij laika izlasīt, bet saki kāds tad ir tavs viedoklis attiecībā uz PTO? "Piesastīt jaunus biedrus, kļūstot par lielāko partiju Latvijā" šis te punkts paver lielisku iespēju belaru partijai tikt top 5 uz kongresa vēlēšanām!
eLv nav tik liela, proti, ir par maz iedzīvotāju, lai politikā valdītu pilnīga demokrātija un savstarpēja konkurence starp partijām!

vanadzinsh
vanadzinsh Day 1,839, 08:02

Ko nozīmē šis? - "Rūpēties par cilvēku vienlīdzību valsts un likuma priekšā, neatkarīgi no to etniskās piederības, mantiskā stāvokļa vai seksuālās orientācijas".

Vienlīdzīgas tiesības belašu TO pārstāvjiem un gejiem?! :0)

Soulcraft
Soulcraft Day 1,839, 09:13

tā jau viss būt labi ,tik pāris kļūdas un ne tā pieeja : >

Rokenrols
Rokenrols Day 1,839, 10:15

Lai tiektos uz augstiem amatiem, sākumā sasniedz kaut kādus rādītājus šajā spēlē, jo tieši tas parāda, cik spēlētājs ir mērķtiecīgs, lai kaut ko iegūtu.

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 11:37

MrAniman2, ja mēs kļūstam par lielāko partiju Latvijā, tas nemaz nedod nekādas papildu iespējas baltkrievu partijai, vienkārši jārīkojas saprātīgi. Un mana nostāja ir, ka Latvijā jāvalda tikai Latvijas pilsoņu izveidotām partijām.

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 11:42

Bobe, jā, tas nozīmē vienādas tiesības visiem - gan cittautiešiem, gan homoseksuāļiem. Bet nejauc šeit iekšā ārvalstu sponsorētas partijas kā, piemēram, baltkrievu partiju, tas ir pašsaprotami, ka mēs esam stingri pret jaukšanos mūsu valsts iekšējās lietās!

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 11:47

Rokenrol, es domāju, ka ir jāļauj darboties arī jauniem spēlētājiem, citādāk šī pasaule drīz izmirs. Cilvēkiem jādod iespēja sevi pierādīt. Esmu par jaunām idejām un inovācijām! ''eLatvijai'' jākļūst par mūsdienīgu partiju!

Rokenrols
Rokenrols Day 1,839, 12:11

Saproti mani pareizi. Paskatoties uz tavu profilu, nevar saprast, Tu esi joks vai nopietns spēlētājs. Tik pat labi, Tu vari būt Trieciennieks, Datums II vai kāds ex-banotais spēlētājs jaunā uzvalciņā. Gandrīz visiem belaru botiem ir tāds profils kā Tev. Neapvainojies, bet tā iespējas došana ir samērā riskanta padarīšana.

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 12:20

Rokenrol, saprotu Tavas šaubas, vienīgais, ko varu, ir aicināt nediskriminēt spēlētājus pēc viņu konta attīstības pakāpes vai kā citādi. Reāli jau var izdomāt daudzas atrunas, kāpēc kādam nedot iespēju. Es personīgi esmu par jaunu un talantīgu cilvēku ienākšanu Latvijas politiskajā vidē!

Horasss
Horasss Day 1,839, 13:06

''Ikviens zina, ka personīga attieksme ir svarīga, tāpēc Telefons112 uzvaras gadījumā katram, kurš būs nobalsojis par viņa kandidatūru, dāvinās:
0.1 zeltu!
10 pārtikas pakas!
5 militārā aprīkojuma vienības!
Kā arī visi piedalīsies izlozē par galveno balvu - 100 latiem!''

Šī ir vistīrākā balsu pirkšana. 😃

Nevis es nolemju, bet SC ir sācis aktīvi darboties partijas un valsts interesēs, tāpēc nākamajās vēlēšanās, ja SC to vēlēsies, es atkāpšos. Esmu ar viņu darbojies arī valdībā un zinu,

Horasss
Horasss Day 1,839, 13:07

ka būtu grūti atrast labāku partijas prezidentu par SC! 🙂

Telefons112
Telefons112 Day 1,839, 14:03

Horass, tā nav balsu pirkšana, bet gan atbalsta sniegšana tiem, kas ir par pārmaiņām. Es nevienu neuzpērku, ikvienam ir brīva griba izvēlēties par ko balsot.
Piekrītu, ka Soulcraft ir labāks kandidāts par Tevi, bet tas vēl negarantē uzvaru. Katrā ziņā to, kurš ir labākais, noteiks partijas biedri. Par godīgām vēlēšanām!

Horasss
Horasss Day 1,839, 22:21

Es vnk nenolaidīšos līdz Tavam līmenim un neteikšu par Tevi neko sliktu. 😉

MrAniman2
MrAniman2 Day 1,840, 01:05

"MrAniman2, ja mēs kļūstam par lielāko partiju Latvijā, tas nemaz nedod nekādas papildu iespējas baltkrievu partijai"
Diemžēl dod un lielas! Līdz šim no belaru iekļūšanas kongresā esam izbēguši par mata tiesu, parasti 1 - 2 balsis izšķīra visu! Pietiek jau ar VL no kura ārā vairs biedrus nevar dabūt kad vajag steidzami pārcelties uz citu partiju. Tagad vēl Kirils ir dibinājis partiju....Nākamās kongresa vēlēšanas nebūs vieglas...

kefirs182
kefirs182 Day 1,840, 01:29

Eh kaut man dotu 1 cc par katru jauno talantigo reformant... butu es bagāts ka J.N. XD. Partijas iekšienē nevar būt opozicijas, jo partiju izvelas pec ideoloģijas, ne biedru skaita.

P.s. Stprini latviešu valodu izlabojot inerpunkciju.

Telefons112
Telefons112 Day 1,840, 01:42

Horass, droši vari teikt, ka es esmu nenormāls, kā jau reiz to teici, tas Tev ļoti labi sanāk - citus apliet ar netīru ūdeni, ja kādā jautājumā viedokļi nesakrīt. Lai Tev jauka diena!

Telefons112
Telefons112 Day 1,840, 01:49

MrAniman2, kāda partija vienalga būs lielākā jebkurā situācijā, protams, var jau izveidot tā, ka piecām partijām ir vienāds biedru skaits, bet tas tāpat nekādu labumu nedos. Cilvēku skaits ir pietiekams, lai ''eLatvijai'' kļūstot par lielāko partiju, arī pārējām Latvijas partijām izdotos apsteigt baltkrievu sponsorēto partiju.

Telefons112
Telefons112 Day 1,840, 01:51

Un vēl jāpiebilst, ka mēs stingri skatīsimies, lai neizjauktu politisko līdzsvaru valstī un ''pāri līķiem'' neiesim, lai tikai būtu 1. vietā. Mēs iestājamies par tālredzīgu un ilgtspējīgu politiku!

Telefons112
Telefons112 Day 1,840, 01:57

Kefīr182, diemžēl var būt opozīcija, ja partijas vadība nedarbojas biedru interesēs. Kādam tomēr jācīnās par taisnīgumu. Mēs no opozīcijas esam ''eLatvijas'' patrioti, tāpēc mums nav vienalga, kas ar to notiek! Mēs visi kopā varam mainīt pastāvošo kārtību!
Paldies, ka aizrādīji par interpunkcijas kļūdām, manuprāt, ikvienam ir jāstiprina latviešu valoda. Priecē, ka ir arī tādi cilvēki kā Tu, kam tas arī liekas svarīgi!

kefirs182
kefirs182 Day 1,840, 08:53

Es vienkāršī norādiju, ka tu jau nepildi savus solījumus.
Hm, Es teiktu tā: ja tavas domas un intreses nesakrīt ar partijas piekopto politiku un idealoģiju, tu esi nepareizajā partijā 🙂. Partija Ir līdzīgi domājošo apvienība, tapēc opozīcija, citādi domājošais mazākums, partijas iekšienē ir tukša demagoģija.

Telefons112
Telefons112 Day 1,840, 13:47

Kefīr, ja partijas vadība ir aizgājusi no pareizā ceļa, tad mūsu uzdevums ir to atgriezt atpakaļ. Tu laikam uzskati, ka partijā var pastāvēt tikai viens pareizais viedoklis. Mani uzskati ir nedaudz citādāki, partijā ir cilvēki ar dažādiem viedokļiem, kuri diskusiju ceļā nonāk pie galalēmuma. Tāpēc loģiski, ka pastāv arī opozīcija, kura nonāk pie varas tad, kad esošā vadība neuzklausa partijas biedru viedokļus un nestrādā kopējā labuma dēļ. Pārmaiņas ir nepieciešamas!

kefirs182
kefirs182 Day 1,840, 14:29

Tātad partijā tiešām ir viens pareizais viedoklis, un ja tu nepieņem šo viedokli, tev nav ko darīt partijā, jo iestašanās partijā nozimē, ka tu atbalsti partijas politiku, un esi pieslējies partijas spēkiem, lai to stiprinātu.
Tātad sanāk tā : tu nestrada kopējam labumam. Tu stradā savam labumam, apzināti vai neapzināt. Vienīgais ko tu velies - tikt PP un sabīdīt saulītē sevi un sev lojalos. kas tevi padara tieši tādu pašu kā pārejie.

kefirs182
kefirs182 Day 1,840, 14:31

Tam blakus mēs noliekam SC - kurš vismaz ir pieradijis ka ir ļoti spējīgs.

Es domāju tā nav grūta izvēle,ne?

Telefons112
Telefons112 Day 1,840, 14:46

Kefīr, es tomēr neatbalstu šo Tavu tēzi, ka visi partijas biedri ir aitu bars, kas akli sekos savam vadonim. Tieši tagad vēlēšanās cilvēkiem būs iespēja paust savu gribu par to, kādu viņi vēlas redzēt savu partiju. Tavs apgalvojums, ka es vēlos tikai sabīdīt amatos savējos, nav taisnība, jo es cilvēkus izvēlēšos pēc profesionalitātes kritērijiem. Es pat pieļauju domu, ka Soulcraft varētu būt partijas viceprezidents, ja vien vēlēšanās būs guvis kādu daļu vēlētāju atbalsta.

Telefons112
Telefons112 Day 1,840, 14:48

Piekrītu, ka Soulcraft nav zemē metams, bet, apskatot viņa haotisko priekšvēlēšanu programmu, nav īsti skaidrs kāds ir viņa piedāvājums.

kefirs182
kefirs182 Day 1,841, 01:02

Tā nav mana tēze. Tā ir politoloģija.
Kapēc tu pats nevēlies būt viceprezidents? Vai vienkārši darboties kādā amatā? Pieradīt sevi. Pajautā cp cik ilgi viņš spēlēja šo spēli pirms nolēma kandidēt, Tu esi nezināms, zaļš dumpinieks, kurš nav paveicis nevienu reālu darbu.

Telefons112
Telefons112 Day 1,841, 01:49

Kefīr, protams, Tev ir tiesības to dēvēt kā vien patīk. Netaisos ierobežot Tavu viedokli.
Es pie Horasa jau mēģināju iesaistīties kādā administratīvajā darbā, bet diemžēl viņš man nedeva iespēju un atstūma malā, tāpēc cits nekas neatliek kā kopā ar domubiedriem pašiem censties ko sasniegt. Tāpēc eju politikā, lai paveiktu ko reālu.

Horasss
Horasss Day 1,841, 03:48

Pilnīgas muļķības, neko Tu nemēģīnāji.. 😃
TU pat neiesūtīji pieteikumu uz kongresu, kas ir prasība kongresmeņiem un pēc tam sūdzējies ka neesi pirmajās vietās.. 😃

Telefons112
Telefons112 Day 1,841, 04:14

Horass, atceros kā Tu kādu laiku atpakaļ veidoji visādus jaunus amatus partijā un es uz vienu no tiem pieteicos, diemžēl sekoja atteikums.
Es pieteicos uz kongresa vēlēšanām un bez jebkādiem paskaidrojumiem tiku nolikts saraksta pēdējā vietā. Iemesls tam varēja būt tikai viens - tas, ka iepriekš biju aizrādījis uz Tavām kļūdām. Tev laikam tā ir pieņemts, ka pret tiem, kuri Tev nepatīk, jāveic represijas. Es gan norobežošos no personīgas dabas jautājumiem, diskriminācijai nē!

Telefons112
Telefons112 Day 1,842, 02:44

Labojums:
Tā kā esošā valdība pēc opozīcijas spiediena jau ir daļēji apmierinājusi opozīcijas prasību palielināt minimālo algu, tad programmā tiek izdarīts sekojošs labojums - ''Palielināt minimālo algu no 15 LVL uz 30LVL'' (iepriekš - ''Palielināt minimālo algu no 1 LVL uz 30LVL''). Kārtībai jābūt!

Horasss
Horasss Day 1,842, 16:01

@Telefons112 .. Tu teici, ka gribi būt kasieris. Protams.. es spēlētājam pat bez profila bildes uzticēšu partijas naudu, nemaz nerunājot par jebkāda veida pieredzi.

Tu izvirzīji kandidatūru. Katram, kas grib nopietni kandidēt uz kongresu katru mēnesi ir jāiesūta pieteikuma vēstule ( tas ir bijis izsludināts gan shoutos, gan laikrakstos ) atbildot uz jautājumiem par to kāpēc un ko es došu eLatvijaiesot kongresā. Vai Tu iesūtīji pieteikumu? NĒ, tāpēc nevajag sūdzēties, ka biji pēdējais, jo

Horasss
Horasss Day 1,842, 16:03

visi pārējie kandidāti bija pietiekami aktīvi un pieteikumus iesūtīja.

Telefons112
Telefons112 Day 1,843, 14:04

Horass, tad varēji ieteikt kādu citu amatu, kas tad Tavuprāt būtu man pa spēkam. Bet nē, Tu nolēmi mani vispār atstumt un neļaut pielikt savu roku partijas labā.
Nebiju saņēmis brīdinājumu savā pasta kastītē, ka vajadzīga vēl kāds īpaša atskaitīšanās partijas vadībai. Kandidātu jau nebija tik daudz, lai Tu tomēr to nevarētu atgādināt. Bet, ak jā, Tev taču nav laika, lai pildītu savus tiešos pienākumus!

Kakjis
Kakjis Day 1,843, 22:50

kapeec pazeminaat importa likmes? vai tad negribam atbalstiit vieteejo razhotaaju? mums pietiek savas preces ko paardot/pirkt!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.