ЗАЯВНИК ЗАЯВЛЯЄ ЗАЯВОЮ ПРО ЗАЯВУ

Day 4,371, 09:16 Published in Ukraine Ukraine by UkrainianGuerrilla
Шалом, мої пінопластові

Хай я і де-факто знаходився в офлайні, усе ті самі трикляті голоси, які щоразу не дають почити моєму е-духу в РЖ, і кличуть мене сюди цього зажадали програми тотального окультурення.Що ж, я тут швиденько кинув оком на події в еУкраїні, як то кажуть, нічого нового під сонцем. Знову хтось накачав руки-базуки, акки-томагавки, і демонструє всім який він убернагібатор, знову за можливість побути халіфом на місяць розгортається повна драм боротьба, правда цього разу замість традиційних човнів висадився румунський десант(став лойс, якщо такий динозавр, що пам*ятаєш як можна було голосувати не маючи громадянства, а просто переїхавши в регіон), хтось вчергове розчарувався у грі, і написавши прощальну записку, випилюється в РЖ, щоб через якийсь проміжок часу ми привітали його: "Ласкаво просимо. Знову."

Так чи інакше, як би моя лінива що тисяча розгодованих до розмірів дирижаблів срака не уникала перспективи рухатись, таки кандидат який мене вписав в свій блокнотик смерті переміг, і треба щось робити.
Що ж, минулого року я мав честь провести 4 окремих конкурси: один тенісний, що характерно, на увагу та вміння гуглити, один з хатніми улюбленцями , музичний а також, звісно, Миколайковий.

Цей досвід був доволі цікавим, і оглянувшись назад, я зробив кілька висновків:

- Тематичні конкурси звісно доволі фанові, спонукають людей дізнаватись щось нове і все таке, але це доволі несправедливо - якщо попадеться людина, яка є якщо не фахівцем, але принаймні близько знайома з цією темою, вона легко домінуватиме над рештою гравців, не лишаючи їм шансу на перемогу

- З цього ж випливає те, що в кожного з нас різні таланти, і навіть різний вклад у гру... І різний розклад дня/тижня

Тому цьогорічні забавки я вирішив зробити за дещо іншою системою: протягом місяця відбуватимуться різного роду конкурси із заохочувальними призами, АЛЕ - паралельно вестиметься турнірна таблиця серед гравців-учасників. Той хто назбирає найбільше балів за місяць правління орла нашого, Дона Метрика - отримає Гран-Прі (що саме поки сам не знаю, маю кілька ідей)

Кокурси теж намагатимусь робити широкопрофільними, хоча, звісно, деякі формати запозичу з минулого року. Що ж, тепер мабуть відкланяюсь, а то треба готувати вам кари.

UkrainianGuerrilla