СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ

Day 4,333, 09:57 Published in Ukraine Ukraine by UkrainianGuerrilla
Курлик, мої любі друзі. Щось давненько Акціонерне Товариство "Горилла та його шиза" не влаштовувало жодних акцій.

Оглянув оком пресу, все по-старому: хтось знову не поділив медальку, знову бряцають пікселями і грозяться взаємним екстермінатусом, знову нарікають на преза-туклікера та чинну владу загалом... А, ну і ще традиційна роздача за проходження якогось ігрового майлстоуна і Омєтіст який не встиг зарєструватись в гру, як вже стрімголов спішить ділитись з усіма своїми прогресивними поглядами.Так чи інакше, ми потроху наближаємось до сезону свят, усяких Хелоуінів (майже професійне, кажуть що я ще та нечисть), Чорних П*ятниць, а згодом - узагалі зимовий алкомарафон. Співставши це з неочікувано великим (як за останній час) припливом новачків, і знаючи на гіркому досвіді, що голою еРепою їх тут не втримаєш надовго, вирішив що мабуть варто викотити для них якусь культурно-розважальну програму і принаймні створити ілюзію старого духу ерепи, коли це була не зовсім двокнопкова фармилка, а ще й була Духовна(тм) Соціальна Складова.

Ось як приблизно це виглядало минулого року


Єдина біда - я тут трохи переживаю творчу кризу, тому буду вдячний за ідеї щодо можливих забавок/конкурсів. Кидайте свої побажання в коментарі, ще більше буду вдячний потенційним співучасникам в організованому розважальному угрупуванні.
А, куди ж без гречки: там, відкоментував - зловив рандомну кількість ку2 булок (від 100 до 2000)

Той, кому випаде найменша кількість за добу - зловить 10голд


UkrainianGuerrilla

P.S. Дорогие члены партии 14 Дивизион, буду премного благодарен если вы все-таки поможете мне решить проблему уроненного сала