Kandidatas į prezidentus-iPSiArt

Day 4,153, 12:26 Published in Lithuania Lithuania by iPSiArt
Muzikinis fonas

Taigi kaip paskelbiau savo užpraeitame straipsnyje, kandidatuoju į prezidentus, greičiausiai dauguma mane pažystate, kaip užsienio reikalų veteraną, bei daugkartinį CP. Vaivorykščių ir vienaragių nežadėsiu, tačiau galiu pažadėti tvirta užsienio politikos palaikyma, pasiruošimą artėjančiam karui(nežinia dar gynybiniam ar puolamajam, bet faktas kad bus ir mes į jį žengsime pasiruošę, su tvirta strategija, susikordinavę su sąjungininkais), pradėti aljanso Hydra plėtojima(pirmieji rimti išbandymai laukia jau sekančią kadenciją).

Įsikūrus naujam priešiškam aljansui CODE, sujungusiam didžiąją dalį priešiškų šalių, didėja įtampa tarp abiejų blokų, įsikūre 2 nauji aljansai turės parodyti savo galimybes greitu metu, pirmuose abiems alijansams karuose. Tereikia mažos žiežirbos kad prasidėtų didžiausias šių metų karas, bei pirmas po ilgo laiko pasaulinis karas(WW)- Hydra+Asteria vs CODE+AndesKomanda:
vCP-Mr.Starbucks
MoFA- Lord Garlan
MoD- Magnus Dux
MoC- zigua- naujokas pareiškęs norą dalyvauti valstybinėje veikloje, sutiko apsiimti kultūros ministerija, kuri jau ilgą laiką buvo neaktyvi tačiau iš naujo žada linksminti tautiečius renginiais.
Taip pat laukiame daugiau savanorių į ministrų kabineta, taipogi ieškome tinkamo, ilgalaikio atstovo aljansui, kurį asmeniškai paruošiu darbui užsienio reikalams ir kurio darbas bus atstovauti Lietuva Hydra vadovybėje(HQ).

Pagarbiai,
kandidatas į prezidentus- iPSiArt