Kandidatūra į CP, situacija su LK, bei naujas MU

Day 4,140, 04:36 Published in Lithuania Lithuania by iPSiArt

Sveiki, nusprendžiau, kad atėjo laikas parašyti straipsnį kaip vidaus reikalų ministrui, bei kandidatui į prezidentus, apie mūsų mažos šalies aktualijas, rietenas ir kitas “linksmybes”.

Situacija su LK:

Praėjusią savaitę vyriausybės kanale pastebėjom labai įdomų dalyką, jog iš skiriamų 50 000 valstybinių cc skirtų išlaikyti naujokams LK(KOP) būryje(vadinančiu save jau privačiu) 25 000 cc buvo skiriama donacijoms privatiems asmenims/LK tarybos nariams(ne kaip programos dalis, tačiau kaip premijos), nors jau prieš daugelį metų buvo sutarta, kad jokioms valstybinėms pareigoms (ar šiuo atveju valstybės finansuojamų projektų HQ)premijos nebus skiriamos, kaip žalinga praktika. Todėl nusprendėm projekto nefinansuoti tol, kol ši problema nebus išspręsta. Originaliame LK statute buvo minimos kelių k cc premijos už iniciatyvas, tačiau omenyje turėtą aktyvius naujokus parodžiusiems kokią nors iniciatyvą(pvz. “dalyvavimas chate, aktyvumas mūšio lauke ir pan.), tačiau KOP taryba savivaliaudama pradėjo skirti tai kaip premijas sau.

Kandidatūra į prezidentus:

Matydamas sunkėjančią vidinę politinę situaciją, bei kėblią tarptautinę sceną nusprendžiau paskelbti savo kandidatūrą į eLT prezidentus tikėdamasis įnešti nors kiek stabilumo į vidaus politiką, bei galimų naujovių užsienio politikoje.

Vidaus reikalai:
Sutvarkyti susidariusią LK situaciją, pasirūpinti treniruočių karų stabilumu, prisidėti prie naujojo būrio “Forest Brothers”(Lietuviškai- Miško Broliai(Partizanai)), kurio paskirtis būtų atrasti perspektyviausius žaidėjus žemėje,bei parodžiusiems didžiausią aktyvumą skirti papildomą finansavimą, bei suteikti galimybes tapti rimtu “tanku” skiriant finansinę pagalbą, bei suteikiant naudingas žinias kaip tapti juom. Taip pat, jei kadencija eis sklandžiai organizuoti rimtesnį karą ar bendrą karinę operaciją su sąjungininkais.

Užsienio Reikalai:
Dėl susidariusio pasyvumo “Asteria” aljanse, bei daugumos aljanso narių apatijos, bet kam kas vyksta aplinkui, siūlau apsvarstyti galimybę įkurti alternatyvų aljansą su artimiausiais mūsų sąjungininkais, kurių dar neperėmė apatijos tamsa, bei kurie būtų pasiryžę dalyvauti aljanso veikloje. Aljanso pamatas būtų pagalba vienų kitiems karo metu(tiesioginė- arba aktyviai kalti vieniems už kitus mūšiuose, arba tiesiogiai įsivelti į karą su NE ar AS įstatymais, o ne kaip šiuo metu turime - kai remiamasi kelių(tiksliau 4) galingų šalių jėga išspręsti visus konfliktus, kol likę nariai tesiunčia “thoughts and prayers”), bet be abejonės toliau palaikant Asterijos kryptį. Tai tėra idėja, bet manau, kad būtų naudinga ją nuodugniau patyrinėti.

Ministrų kabinetas:
vCP- Mr.Starbucks, švelniai pasakius spalvinga asmenybė, tačiau nepaneigiamai atviras, bei daug pastangų dedantis į mūsų eValstybę, bei jos gerovę.
MoFA- Lord Garlan, Lietuvos užsienio reikalų veteranas,seniau žinomas LucasFTM /walen II vardais, padėjas dabartiniui prezidentui, bei jo tarybai užtikrinti naujus TW, bonusus, bei URM reikalų kokybę.
MoD- Magnus Dux, dar vienas senbūvis, neseniai pradėjęs savo iniciatyva leisti karinius nurodymus, galės kaip ministras šia veikla toliau užsiimti, bei ją plėtoti, taip stiprinant eLT karine koordinaciją.
Kandidatų kitomis pozicijomis vis dar ieškome, norintys maloniai kviečiami, paprasčiausiai parašykite man PM, politinė patirtis nėra būtina, padėsime jums.
Tai tiek naujienų, rietenų, bei nuomonių,
VRM, bei kandidatas į CP iPSiArt