ترجمه مقاله ~ میتینگ بین المللی ارپابلیک ~ International meeting

Day 1,551, 07:44 Published in Iran Iran by megahack

Many Thanks for who reported my comment as spam in the source article! For Whom the Bell Tolls!! receiving this is cool:
WARNING
Plato | 5 minutes ago
Dear megahack,
Recently,...!

i wanna make you dance :‌‌P :‌P

این مقاله به درخواست یکی از دوستان ترجمه شده است

موضوع مقاله برگزاری میتینگ بین المللی ارپابلیک و پیشنهاد فرد صاحب مقاله برای برگزاری این میتینگ در چند جای مختلف جهان که برای آسیا و استرالیا یکی از شهرهای اندونزی را پیشنهاد اداده است.

source..:: Goes Beyond National Gathering ::..

ایده اولیه

قبل از هر چیز، ازتون می خوایم به این مقاله توجه کنین:
http://www.erepublik.com/en/article/-en-pl-hu-the-second-international-erepublik-meeting-2012-the-poll-results-1963081/1/20.
با تکیه بر آن مقاله و کامنت هایش، ما فاصله ها را به عنوان دلیل مقدم برای انتخاب میتینگ بعدی ارپابلیک درنظر می گیریم. بیایید صادق باشیم، با سیستم نظرسنجی در تخمین میزبان برای میتینگ بین المللی ارپابلیک،‌کشورهای اروپایی همیشه برای ملاقات ها میزبان خواهند بود. آن هم تنها به این دلیل که بیشتر بازیکنان ارپابلیک از اروپا هستند، پس انها (طبیعتا) برای کاهش هزینه و زمان اروپا را انتخاب خواهند کرد.

ناگهان، چندین ایده در ذهنم جوانه زد. اول، هیچ قانونی نگفته است که میتینگ ارپابلیک باید در یک جا برگزار شود. چرا ملاقات عمومی ارپابلیک را به چند دسته میتینگ بزرگ بر اساس منطقه در اقصی نقاط جهان تقسیم نمی کنیم؟ می توانیم برتی آسیا-استرالیا، آمریکای جنوبی و مرکزی، آمریکای شمالی و اروپا 4 میتینگ منطقه ای داشته باشیم . با این روش می توانیم بازیکنان ارپابلیک را از کشورهای مختلفی با فرهنگ ها و ملیت های مختلف ملاقات کنیم.

دوم، با تکیه بر عقیده های آلفو در این مقاله، هزینه ها و مسافت در این زمانه با این همه تکنولوژی اطرافمان نباید مانع مان شود.ما می توانیم کنفرانس داشته باشیم تا محدودیت فضا، هزینه و زمان نداشته باشیم.
به نظر من به عنون کسی که در اندونزی زندگی می کند، آسیا بهتر است. دوست خواهم داشت تا نظری اراده بدهم مبنی بر میتینگ منطقه ای برای آسیا-استرالیا در اندونزی برگزار شود و در زمان واحد میتینگ منطقه ای دیگری در در اروپا. می توانیم از کنفرانس تلفنی استفاده کنیم تا از نقاط مختلف جهان با هم در ارتباط باشیم.

:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:

-چرا این میتینگ مهم است-

ساعت ها، ماه ها و سالهای متمادی ای است که این گیم را بازی می کنیم. ما در عکس های ثفحه نمایش مان گیر کرده ایم، در حالی که با کلیک کردن "دکمه فایت" می جنگیم و با دیگران از راه ارتباط اینترنتی حرف می زنیم. بیشترمان هرگز دیگران را دربیرون ملاقات نکرده و ما همدیگر را تنها از دیدن در بازیارپابلیک می شناسیم. برخز از دشمنانمان و برخی از بهترین دوستهایمان نیز همینطور هستند. از دشمنانمان نفرت داریم و میخواهیم به خاطر خوبی ها بر آنها در بازی غلبه کنیم. اما چیز مهمی است که بیشتر ما متوجهش نمی شویم ویا نادیده اش می گیریم، همه دشمنانمان در واقعیت بد نیستند. حتی بیشتر ما زندگی عادی ای داریم. در اداره کار می کنیم، زن (زنان) و بچه (کودکان) داریم. این ملاقات برای دوری جستن از تفسیرات اشتباه و نفرت کردن مهم است، همچنین برای استحکام دوستی ها در آن واحد و مابین بازیکنان ارپابلیک در هرجای دنیا که هستند.

:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:

-چرا اندونزی؟-

چندین دلیل وجود دارد که چرا اندونزی برای اوئلین میزبان جلسات منطقه ای ارپابلیک در آسیا-استرالیا بهترین انتخاب است:

1- جامعه ارپابلیک اندونزی به طور منظم میتینگ برگزار می کند. چند شهر (مانند جاکارتا) هفته ای یک بار ملاقات های ارپابلیک کوچکی برگزار می کند حتی به بهانه بازی فوتسال و یا پینت بال.

2- اندونزی جامعه ارپابلیک مستحکمی دارد. حتی اگر شخصی از ارپابلیک بن شود، تلاش می کند تا در جلسات حضور داشته باشد.

حدس بزن، کی بن شده؟
3- نتیجه گیری از نقطه نظر شماره 1 و 2 اندونزی تجربه زیادی در برگزاری میتینگ های ارپابلیک دارد، فرقی نمی کند این میتینگ ها کوچک یا بزرگ باشد.
بله، متاسفانه همه آنها بازیکنان واقعی هستند، و مولتی نیستند.

4- اندونزی دومین گردهمآیی ملی را در یوگیاکارتا برگزار کرد. کمیته دومین گردهمایی ملی کاملا برای میتینگ آماده بود. آنها در سازماندهی میتینگ های بزرگ (محتملاً) 50-100 نفری یا حتی بیشتر از تمام جزایر اندونزی تجربه دارند.

5- اندونزی در زندگی واقعی هزینه های زندگی پایین تری نسبت به کشورهای همسایه اش دارد (از نرخ پایین ارز باید تشکر کرد). می توانید محصول همانند را با قیمت کمتری در اینجا تهیه کنید. این مسئله هزینه ارزانتر محل اقامت را نیز شامل می شود.

بسیاری مردم از استرالیا، مالزی، چین، فیلیپین، سنگاپور و غیره در حال حاضر برای تعطیلات یا کار در اندونزی به سر می برند.

دوستان من با دندی اوزوماکی، به عنوان متصدی سزماندهی گردهمایی ملی اندونزی و ملت خارجی از چین ، اسرالیا ، کره جنوبی (مجازی) و سایر کشورها در مورد این برنامه حرف زده اند. همه ما با این میتینگ موافق ت کرده ایم. "دندی" همچنین در مورد سیستم نظرسنجی هم موافقت کرده تا زمان و مکان برگزای مشخص شود (حتما قرار نیست شهر یوگیاکارتا باشد).

:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:

-مکان-

با توجه به معیارهایی برای شهری که قرار است میتینگ بین لمللی ار=ابلیک در آن برگزار شود مانند هزینه، محل اقامت، وسایل نقلیه، تعداد بازیکنان فعال ارپابلیک که در آن شهر زندگی می کنند، و مناظر خیره کننده، با افتخار چند شهر را (از بین تعداد زیادی) معرفی می کنم که همه از شهرهای زیبای اندونزی هستند.
این اطلاعات می تواند برای انتخاب شهر ترجیحی اولین میتینگ آسیا-استرالیا در نظر سنجی زیر مفید باشد.

1- جاکارتا
جاکارتا پایتخت و بزرگترین شهر اندونزی می باشد. در شمالی ترین نقطه جاوه واقع شده و مرکز اقتصادی، فرهنگی و سیاسی می باشد و بیش از 9.000.000 جمعیت را صاحب می باشد. این شهر پرجمعیت ترین شهر در اندونزی و آسیای جنوب شرقی می باشد و سیزدهمین شهر بزرگ دنیا هست. قطعاً برای خارجی ها به سادگی قابل دسترسی می باشد و مکان های زیبای بسیار و انواع گوناگونی از غذاها را داراست.


2- سمارانگ
سمارانگ شهر منحصر به فردی است چرا که در مناطق کم ارتفاعش هوا گرم و مناطق مرتفعش هوا سرد است. اینجا می توان ساختمان های تاریخی زیادی را پیدا کرد که تا این زمان پابرجا مانده اند مثل پارک سریگونتینگ، لاوانگ سئو و...


3- صورابایا
صورابایا در شرق جاوه یکی از شهرهای پیشرفته اندونزی می باشد. همچنین مهم ترین بخش ساحلی و مرکز تجارت قسمت شرقی اندونزی هست و به این دلیل به صورت یکی از بزرگترین شهرهای آسیای جنوب شرقی درآمده است. از راه زمین، هوا ودریا به سهولت قابل دسترسی می باشد. مردم صورابایا همچنین به دلیل میزبانی خوب و مهربانشیان مشهور هستند. این شهر مناظر زیابی زیادی را داراست همانند پل سورامادو (سومین پل طولانی در جهان)، باغ وحش صورابایا، مسجد چنگ هو، خانه سامپوئرنا و غیره.


4- باندانگ
باندانگ به پاریس جاوا مشهور است زیرا برای گذران تعطیلات مکان های زیبای زیادی دارد. نیسم خنک کوهساران خوش منظره، بزرگترین تلسکوپ جنوب شرقی آسیا و.. . باندانگ در میان عموم به عنوان یکی از شهرهای مشهور تعطیلات در اندونزی شناخته شده است. باندانگ درطول سال از سایر شهرهای اندونزی خنک تر می باشد.5- یوگ‌یاکارتا
یوگ‌یاکارتا به مرکز هنر موسیقی جاوه کلاسیک و شو حیوانات خانگی مشهور است، هاین شهر دومین شهر مهم توریسیت اندونزی بعد از بالی می باشد. بسیار از توریست هابه خاطر فرهنگ غنی این شهر بدان مسافرت می کنند و همین امر آن را از سایر شهرهای اندونزی متمایز می سازد.می خواستم چندین شهر دیگه رو هم به لیست اضافه کنم مانند بالی،‌راجا آمپات، ساماریندا و... ولی به دلیل هزینه بالای برگززاری میتینگ در این شهرها (از نظر مسافرت و..) و از آنجایی که بسیاری از مردم اندونزی در جاوه زندگی می کنند این شهرها را از لیست خط زدم.

:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:~:

-نظر سنجی-

ما بوسیله نظرسنجی می توانیم با دمکراسی بیشتری تصمیم بگیریم. هر کدام از ما بهترین گزینه را انتخاب می کندد بر طبق تصمیمی که خواهیم گرفت. نتایج این نظرسنجی در 23 فوریه (4 اسفند) اعلام خواهد شد.
1- میتینگ ملی اندونزی در بیسشت و سوم مارس در یوگی‌کارتا به میتینگ بین المللی ارپابلیک تغییر یافت و در همان زمان در جولا به همراه میتینگ بین المللی در اروپا برگزار خواهد شد.

2- میتینگ ملی اندونزی همچنان به عنوان میتینگ ملی پابرجاست و تنها شهر دیگری به عنوان میزبان انتخاب خواهد شد تا میتین گ بین المللی ارپابلیک در ماه جولای، در همان زمان برگزار شود.
گزینه و شهری را که مایل هستید مقصد شما بشود در فروم انتخاب کنید:
http://bit.ly/Asia-AustraliaErepMeeting

می توانید نظر سنجی را از انیجا ببینید:
http://bit.ly/Asia-AustraliaErepMeetingPolling
این فرم برای آنهایی هست که می خهواهند در میتینگ منطقه ای حضور داشته باشند، گرچه مطمئن نیست خواهن آمد یا نه، ولی می توانند آنچه را که برای آمدنشان ضروری است انجام دهند.
___________________________________
PS.
• Anyone is welcome to #interGATH channel, Rizon server to express their feedback.
• I will publish the price of air tickets for all major cities in the Asia-Australia to Indonesia at Monday.
• After coordination with chief organizer for International meeting in Europe (alpho), we agreed to continue this cooperation and synchronize both meeting.مگاهک، روز 1551 دنیای مجازی

megahack, Day 1,551 of the New World © (2/18/2012)