Ambient on/off

Join the new world

 

1 pergjigje=500all

Day 1,870, 03:58 Published in Albania Albania by LiLo1

Peja001 to LiLo1 | 19 minutes agoPershendetje jam Peja001 kam 1 pytje qe kush pergjigjet sakt i pari i mer 500all pytja eshte te me thoni 2 suksese te kesaj qeverie per ket muj por shpejtoni se keni vetem 2 dit kohe duhet ti arsytoni ato pse jan suksese edhe qka mendoni per ket muj a ishte i suksesshem se nuk kem pas as edhe 1 artikull te qeveris per pos programit UML qe eshte transparente dhe nuk eshte projekt i qeveris
 

Comments

a le si ander
a le si ander Day 1,870, 04:09

1 na shkoj huq 1 muj
2 po ikim jasht shtetit

ka edhe shum suksese tjera!!!

Rilindasi
Rilindasi Day 1,870, 04:10

Rorschach C
Rorschach C Day 1,870, 04:11

suksesi pare eshte qe e ndaloi nje PTO 😃
e dyta eshte qe fyromsit marrin bonuset tona kurse qeveria shikon te perzere lojtaret e vet,duke deklaru qe sdo japi cs shqiptare per shqiptaret ho ho ho.

A L B I O N
A L B I O N Day 1,870, 04:12

1 sukses eshte organizimi i mire i ministrise se edukimit qe ka bere pune te jashtzakonshme me artikuj te ndryshme qe mund ti shifni ne gazeten e DonCurtis 🙂
2 sukses eshte lufta e cila po organizohet kunder Malit te Zi, arsye pse mund te quhet sukses eshte organizimi strategjik shume i mire ku Mali i Zi nuk do mund te reagoj sepse nuk do kete ndihmen e serbise apo fyrom, e para ka lufte serioze te zhvilloj ndersa me te dyten kemi NAP qe nuk guxojn te na sulmojne...

LiLo1
LiLo1 Day 1,870, 04:23

ahahahhaahhahaha :1 sukses eshte organizimi i mire i ministrise se edukimit qe ka bere pune te jashtzakonshme me artikuj te ndryshme qe mund ti shifni ne gazeten e DonCurtis
2 sukses eshte lufta e cila po organizohet kunder Malit te Zi, arsye pse mund te quhet sukses eshte organizimi strategjik shume i mire ku Mali i Zi nuk do mund te reagoj sepse nuk do kete ndihmen e serbise apo fyrom, e para ka lufte serioze te zhvilloj ndersa me te dyten kemi NAP qe nuk guxojn te na sulmojne hahahahahahaha qevrija dhe suksesi perkufizohen me emrin Don Kurtis qr kur sdini mos lini name mer

Ajdin Ajdini
Ajdin Ajdini Day 1,870, 04:30

1.Ska suksese
2.ska suksese
3.Ska suksese
4.E ka ni sukses t maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadddhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhk ka ba marrrrrrrrrrrvvvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeessssssssshhhhhhsje me fyrominnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Peja001
Peja001 Day 1,870, 04:45

e para don kurtishi e beri UMLn pa qen pjes e qeveris dhe e dyta luften kunder malit te zi ende nuk e kem bo edhe nuk e dim qysh ka me na dal nuk mundem me u gzu pa i pa sukseset

A L B I O N
A L B I O N Day 1,870, 04:49

Lilo1 ti je shume i vogel per ket loje me beso ose hapesh shume b*thesh ose sdin te lexosh...
thash Ministria e Edukimit....postimet gjenden ne gazeten e DonCurtis ..
thjesht ti don qe te fusesh b*then ne cdo vend,,propozon ligje ne kongres qe skan lidhje me progres te shqiperise..ti thjesht pelqen te fusesh b*then ne cdo vend dhe te na cash trapin me k*rlliqet tuaja..
rritu pak qe te lush lojen

Arius argiri
Arius argiri Day 1,870, 04:49

Suksesi i pare i kesaj qeverie apo presidenti eshte se arriti te fitoj zgjedhjet pra mundi serishmio tja u bej mendje sallat shqiptareve-
Suksesi i dyte eshte qe vazhdon te vetshpallet si e sukseseshme edhe pse nuk arritur asnje sukses!
Suksesi i trete eshte se shume ministra te kesaj qeverie te jene serishmi ministra edhe ne qeverine e ardheshme edhe pse nuk kane bere asgje per tu kujtuar ne qeverine e tanishme!
besoj se i meritoj 500 all se gjeta nje sukses me shume nga dy te kerkuar!!!!

A L B I O N
A L B I O N Day 1,870, 04:50

Peja001 e kam pas fjalen per artikujt si te forcohesh etj.. jo per UML..
sa i perket luftes me Malin e Zi kete do e shofim se do dal 🙂...
nese ka ndonje qe do te vej bast se kush fiton, ketu jam une 🙂

LiLo1
LiLo1 Day 1,870, 05:02

ALBION normalisht mund te jem i vogel... ti me je edhe kongresmen me duket!!!!!! e para un nuk di si o kjo loje se dje e kam fillu sa po ja kam ble acountin nje tjetri si disa te partise tende .... e 2 un jam per uljen e taksave ne menyre qe shqiptaret te mos ken nevoj per multi por te bejn vet ao per cka ju nevojiten...3 ti qe merr vesht nga loja me jep 1 ligj qe ke propozu deri tani qe ke marr mandatin e kongresmenit tlutem vetem 1!!!!!! i dashtun un nuk rrij me ate mikun ne gopj si puna jote se po shihet sa vler ke ...edhe i gjo nuk i bi bythes .... sa per tu rritur ta premtoj qe do rritem se 14 vjeq jam e kam kohe ta mesoj lojennn por gjithsesi pyet i cik kush o lilo1 ne se nuk e din po pate nevoj per ndonje adrese te jap un emrat ose lexo pak artikullin e Don Kutis e do gjesh edhe emrin tim aty (nuk kam kerku me ma qit por flm tyre per vleresimine tyre) dhe pastaj flasim qa ke dhen ti per eShqiperin e qa kam bo un se kshu ndoshta merr pak pervoj nga ky i riu qe sa po ka fillu lojen klm

Peja001
Peja001 Day 1,870, 05:04

ALBION nese pushtohemi me pas nga serbia nuk ka bur none qe na qliron se fyromit i bojm diqka mos e gjenje veten se na leshun per 28 dhe e ben per te na lon ne dor te maqedonve po tani maqedont kan luftra tjera dhe nuk munden me na mbajt shum ndersa serbia e ka ket luks mund te jet i mir ne afat shkurter por ne at te gajt aty do mbesim ndersa perveq UMLs artikujt si te forcohesh nuk mendoj qe ka qen sukses por thejsht aritkuj edhe un dikur kam shkruar artiluj per te rinje por sukses eshte te mbash lojtar te rij ne loj baby boom qe u premtua perveq CPs dhe don kurtishit ja harum edhe emrat ministrave te tjer edhe sa i perket punes tjeter duhet ta ndihmonim turqin se po u pushtu edhe ajo krejt eden ka me u shkatru dhe ne nuk kem plan se qka do bejm

Rorschach C
Rorschach C Day 1,870, 05:04

A L B I O N shume bukur po e thu vlla qe do vesh bast per luften ne mal te zi,por me ket acc qe ke as mozambikun nuk arrin te mundesh jo me malin e zi

donlaerto
donlaerto Day 1,870, 05:05

1. bejne ban ne chat ata qe nuk u pelqen qeveria
2. perjashtojne nga MU ata qe kritikojne marreveshjet me armikun fylol

x x x ALBANIA x x x
x x x ALBANIA x x x Day 1,870, 05:12

suksesi me i madhe eshte largimi i shqiptarve nga loja cod dite e me pake....................

Ethnic Albania I Loading
Ethnic Albania I Loading Day 1,870, 05:37

1. ........................
2. ........................
3. ........................

Besoj se isha i qarte

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,870, 06:48

Opozita krejt durt nalt!!!!

AlbanianPitbull
AlbanianPitbull Day 1,870, 08:01

qoni durt nalt qoni qoni durt nalt

Peja001
Peja001 Day 1,870, 08:12

kush po vjen npej po e organizoj 1 fest per naten e tret vetem opozita pranohet krejt durt nalt ka ma knu dani

AqifPasha
AqifPasha Day 1,870, 13:04

PO jap pergjigjen time vetem per 500 ALL (edhe pse ketu nuk ka pergjigje te sakte sepse gjithkush arsyeton si te doje).
Po pergjigjem sinqerisht dhe pa ironi.

1- Presidenti ne detyre (me dashje apo pa dashje) ka bere qe ne loje te kete pak me shume njerez qe debatojne dhe te jene aktiv Per mendimin tim kjo eshte nje gje e mire.

2- I hapi rrugen ndrryshimit gradual qe do te kemi pas dates 5.

Respekte AqifPasha

(hajt se kjo eshte pergjigja e sakte prandaj sillmi 500 ALL) 😉 😉 😉

Peja001
Peja001 Day 1,870, 13:21

AqifPasha sipas teje cili ndryshim dhe cili person e ben ket ndryshim nese e ki fjalen per cerciz topulli ateher nese ai fiton ti vertet i mer kto 500all edhe pse te paren nuk ta pranoj se perseri jan te njejtit qe kritikojn nese vazhdojm me te njejtit njerez ateher nuk eshte sukses i kam 40gold dhe nuk me dhimen 500all

AqifPasha
AqifPasha Day 1,870, 13:39

Normalisht qe Klitoni92 , dhe njerezit qe duan te ndrryshojne dhe qe e mbeshtesin ne kete kandidature.

Presidenti nuk eshte pune ideologjishe por thjesht perkushtim maksimal ne kete loje dhe ide te pastra per te ecur perpara.
Labern i perkushtohet lojes dhe me shume vullnet por ndodh disa here qe qendron offfff per shume kohe (normalisht qe Jeta Reale nuk duhet lene pas dore)
Beji gati 500 ALL se me date 5 fiton cerciz topulli (per mendimin tim duhet te fitoje).

Gj.K.Skenderbe
Gj.K.Skenderbe Day 1,871, 03:56

un mendoj qe sukses mund te quajm diten 25 qeshor 2012 ku ne mundem te clirojm kosoven ja dhe linku http://www.erepublik.com/fr/map
dhe dy kur festum 100 vjetorin me territore te plota dhe te gjith bashkpunuan qeverri me opozit , tgjith u be 1 per te cliru atdheun.me 28 nentor 2012
po ptem sukses me te madh i bie qe kemi pushtu serbin e fylola

Peja001
Peja001 Day 1,871, 07:28

o gjergj e kam fjalen per ket muj

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.