Ambient on/off

Join the new world

 

1. numurs

Day 1,894, 05:31 Published in Latvia Latvia by Brandingo

1894. eRepublikas diena


Saturs:
1. Ziņas eLatvijā;
2. Mūzika no 'The Rolling-Stones Magazines';
3. Anekdote par Igauņiem;
4. Fakts no Dekamerona;
5. Bildes;
6. Jautājums.

Ievadam. Pārdomas.
Katrs eRepublikas iedzīvotājs spēli redz savām acīm, proti, savādāk. Katram šajā spēlē ir savi mērķi, draugi un ienaidnieki.
Atceroties laikus, kas eLatvija bija ‘ziedu laikos’ (v1 versija), rodas jautājums- kas nogāja greizi? Vai nebija spēcīga vadoņa vai arī mēs bijām par maz? Tam pēdējam es neticu. Vienkārši neticu un viss. eLatvija mirst. Nenoliedzami, bet fakts. Šoreiz vainīgos nemeklēsim. Nav vērts, jo daļa ir pametusi spēli, daļa tikai pēc darba/studijām vakarā ienāk spēlē, lai izpildītu Daily Tasks un ‘vilktu dzīvību’ savam spēles personāžam...
Spēli pametu, jo, atzīšos, tiku izbanots. Ja kādam nagi niez uzzināt vairāk, droši varat apskatīties manu bijušo profilu. Varat mani nosodīt, nopelt; manu pagātni jūs varat pat apspļaudīt, jo, līdz ar šī profila izveidi, esmu to sadedzinājis un tātad jūs uzspļausiet tikai veciem pelniem, nevis man.
Atceros, v2 versijas sākumā spēles autori bija palaiduši BETA karošanas versiju, kur bija liela karte un katrs laukums bija jāiekaro atsevišķi. Uzskatu, ka tas bija spēles lūzuma punkts, neturpinot šo ideju attīstīt un pilnveidot, jo būsim atklāti, tagad ‘acīs spiežas’ tās reklāmas ar GOLDiem. Agrāk tā nebija. Bet lai nu paliek pagātne aiz muguras!
Pulkstens divi naktī, rītdien (nu jau šodien) piektdiena. Un es te sēžu kā tāds vecs pēckara partizāns, kas ielīdis mežā. Labi, ka sesija beigusies, savādāk, jūtu, rīts būtu smags.
Pirmām kārtām varam būt lepni, ka esam atguvuši visus savus novadus. Atzīšos, ka biju nedaudz pārsteigts, ka spējām cīnīties pat divās frontēs un uzvarēt.
Līdz ar novadu atgūšanu esam atguvuši darba produktivitāti, līdz ar to būs vērojama vidējās darba tirgus algas paaugstināšanās.
Specreportāža:


Zviedri vaiga sviedros lāpa savus kuģus un vakaros dejo ar kaķiem.
Bobs Dilans (dzimis ar vārdu Roberts Alens Cimermans) ir amerikāņu mūziķis un komponists. Dzimis 1941.gada 24.maijā. Vairākas Boba Dilana dziesmas ir kļuvušas par Amerikas civilo tiesību un pretkara himnām.
Dilana dziesmu lirikai ir bijusi politiska, sociāla un filozofiska ietekme Amerikā.
Bobs Dilans ir saņēmis 11 Gremija balvas.
Dažas no viņa visu laiku populārākajā dziesmām:

Bob Dylan - Like A Rolling Stone
Bob Dylan - Blowin' In The Wind
Bob Dylan - The Times They Are A-Changin' (my favorite)
Kopumā ‘The Rolling Stone Magazines Top 500’ atrodamas 16 B.Dilana kompozīcijas. Ja ir interese, varu atsūtīt visas 16 oriģinālversijas.Sež bārā trīs karstasinīgi igauņi. Sēž, dzer alu, risina sarunas.
Viens saka: "Jā,Ziemassvētki ir brīnišķīgii!"
Paiet pusstunda, sēž, dzer alu, otrs saka: "Jā Tev taisnība, Ziemassvētki ir lieliski, bet sekss tomēr labāks."
Paiet vēl pusstunda, sēž, dzer alu un beidzot trešais iesaistās sarunā: "Jums taisnība, sekss ir labāks,bet Ziemassvētki tomēr biežāk!"
Galēns- (130.-200gads) – bija viens no ievērojamākiem ārstiem Romas impērijas laikmetā. Viņa autoritāte medicīnā palika nesatricināta līdz pat viduslaiku beigām.
Senšals- vecākais kalpotājs (no latīņu valodas ‘senex’=vecs un no senvācu ‘salc’=kalps), galma ierēdnis, kas pārzina karaļa personiskās lietas.
Modele: Adriana Lima


Kāpēc Tu spēlē stratēģijas spēli eRepublik.com?

Ar šo jautājumu noslēdzas pirmais 'Dio benedica la Lettonia' numurs. Pēc divām nedēļām būs otrais numurs.
Neaizmirstiet abonēt eŽurnālu, nospiežot 'Subscribe'.


Paldies par uzmanību,
'Dio benedica la Lettonia' galvenais redaktors
Brandingo. '-/-'

 

Comments

Soulcraft
Soulcraft Day 1,894, 05:43

Pirmais

xTripleXx
xTripleXx Day 1,894, 07:00

Vot tagad `subscribe` 😃

linardskijs
linardskijs Day 1,894, 07:55

vote, tāpēc, ka tas ir labs veids kā aizpildīt laiku pēc darba, sporta, ballītēm un citām aktivitātēm!

Soulcraft
Soulcraft Day 1,894, 10:21

Spēlēju jo paliku atkarīgs un vairs nevar aiziet prom : D Bet ja nopietni ,kaut kā nenormāli aizrauj savu valsti pārstāvēt starp citām ,lepnums laikam par mazo Latviju.

Mongis
Mongis Day 1,894, 10:27

o7

villijs1
villijs1 Day 1,894, 22:27

v+s

draivis
draivis Day 1,895, 03:31

voted hard

einarslv
einarslv Day 1,895, 07:03

Kāpēc Tu spēlē stratēģijas spēli eRepublik.com? Nekas cits nav ko darit un esmu palicis atkarigs,bet spele gan mazliet garlaicigaka palikusi .+eLatvijai noder katrs kareivis XD

TheTrugor
TheTrugor Day 1,895, 12:12

Vienkārši viena no daudzām spēlēm, kuru brīvajā laikā paklikšķināt. Ja nu kongresā iekrītu, tad papētu kaut ko, kas notiek dziļāk. Tā vispār interese vairs nekāda lielā nav.

josefinx
josefinx Day 1,895, 13:30

vuuuted harrrd!

Nakts Pieder Putniem
Nakts Pieder Putniem Day 1,896, 23:08

Meanwhile in Sweden bilde labā 😃

NPP

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.