Ambient on/off

Join the new world

 

[ZYRTARE!] TAKIMI NE TIRANE!

Day 1,895, 09:08 Published in Albania Albania by Last Life

PERSHENDETJE VLLAZERI DHE MOTRA.

SIC E DINI MUND TE JENI INFORMUAR PER TAKIMIN QE DO TE ORGANIZOHET NE TIRANE. OSE EDHE NE QOFTE SE NK JENI INFORMUAR MUND TE LEXONI KETO DY ARTIKUJ

http://www.erepublik.com/en/article/takim-n-euml-tiran-euml--2191264/1/20

dhe

http://www.erepublik.com/en/article/-update-takim-ne-tirane--2194386/1/20

PAS GJITHE KESAJ KOHE PER TE VENDOSUR VENDIN DHE DATEN KEMI VENDOSUR KESHTU:

TAKIMI FILLESTAR I LOJTAREVE DO TE BEHET TEK PIRAMIDA NE TIRANE NE DATEN 2 SHKURT ORA 15:00 ME OREN LOKALE. NGA ATY PASTAJ DO TE LEVIZIM DHE DO HIPIM TEK AUTOBUZI QTU DHE DO ZBRESIM TEK QTU. NGA ATY DO IKIM NE KEMBE DERI TEK STELA BEERGARDEN PASI NUK ESHTE ME SHUM SE 300-400 METRA LARG NGA QTU

DUKE MOS DASHUR TE KRIJOJME PAKENAQESI KEMI VENDOSUR QE SHPENZIMET TE JENE PERSONALE PER GJITHKEND. PRA SECILI TE PAGUAJE PER ATE QE DO SHPENZOJE.

NJOFTONI KEDO QE TE MUNDENI. VENDI I ZGJEDHUR ESHTE " TE STELA BEERGARDEN ".

PER ME SHUME INFO http://testela.al/piano_bar.php?btnLanguage=English

GJITHASHTU ME KONTAKTONI DHE NE PM PER CFAREDOLLOJ PYETJE QE KENI.

PLOTESONI FORMULARIN E PJESEMARRJES!!!
http://tinyurl.com/Takimi-n-Tiran


JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN,

LIGNJA/ALWARRIOR o/ TAKOHEMI NE 2 SHKURT!

 

Comments

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,895, 09:10

o/

A E N E A S
A E N E A S Day 1,895, 09:11

bej nje google doc te shohim se kush do vije 😃

LavaMelts
LavaMelts Day 1,895, 09:12

Ndoshta do te kendoje live ndonjera nga kengetaret shqiptare te eurovisionit ne Stela Beergarden ate dite XD

A E N E A S
A E N E A S Day 1,895, 09:15

lol eMama xD

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,895, 09:25

LavaMelts, Juliana Pasha hopefully....do vish dear?😛

MDejzi
MDejzi Day 1,895, 09:39

Wait for me

Rojtari
Rojtari Day 1,895, 09:44

Do vi edhe une.
Brigo ose swat mund te me Quani ose me sakte keshtu njihem ne loje

Dible21
Dible21 Day 1,895, 10:43

Tqifsha stelen ikim ke tymi me mir ja qr fare xPP

samenamenonameless
samenamenonameless Day 1,895, 16:02

jo te piramida o burr se menon policia bashkiake se jena tu ba ndo1 protest hahahahah

Stealth Fighter
Stealth Fighter Day 1,896, 04:14

Edhe une them do ishte me mire te tymi 😛

Rrapo
Rrapo Day 1,896, 06:42

Ore une e di qe Stela eshte me Pronar Grek 😒

Zamo aka BigDamage
Zamo aka BigDamage Day 1,896, 09:48

smund te vije 🙁

alkedsh
alkedsh Day 1,896, 11:31

bravo po lejeni takimin ke kali skenderbeut se eshte autobuzi qtu me afer.Po te kete eshqiperi deri atehere do vi dhe une

illegal name002
illegal name002 Day 1,896, 12:04

a bon me ardh minorentet 😃

MDejzi
MDejzi Day 1,896, 14:29

gjilani1233 ti vjen me mu,edhe gjate rruges te biresoj se je kam pelqen fort 😛

ganjamanbz
ganjamanbz Day 1,896, 15:50

mfal ky takim a behet qe te pijme nga nje gote te gjithe bashke apo per te gjet naj zgjidhje qe te rritemi si shtet ?

sulmuesi
sulmuesi Day 1,896, 16:22

Do mlidhen bebet te Stela. Une sikur e di qe te Stela nuk lejohen nen 14 vjec te pashoqeruar. Kush do e shoqeroje Kris hasen qe ta lejne te futet ne lokal?

Duket qe eshte muhabet kalamajsh, jo te piramida, jo autobuzin e QTU, jo ne kembe te Stela. Po mire, nga Stela e ne kthim, prap te QTU do shkoni 😛

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,896, 18:57

sulmuesi hajde tqoj me kerr une te Stela voglush : D

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,897, 05:27

Bravo djema,per ket qe po beni.
do doja ti hidhint nje sy e te kalonit rreth 5 minuta duke pare keto vidio,
http://www.erepublik.com/en/article/aristidh-kola-arvanitasi-qe-tronditi-themelet-e-greqis-moderne-2202872/1/20

Stealth Fighter
Stealth Fighter Day 1,897, 06:38

bleni ca vota m
kjo duhet ne top 5

armandshala
armandshala Day 1,897, 08:20

Do Vi Un.

samenamenonameless
samenamenonameless Day 1,897, 09:06

nuk behet per me vone se ora 15 ?

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,897, 11:12

V

illegal name002
illegal name002 Day 1,900, 14:33

a merrni fmi me veti ?

Eni05
Eni05 Day 1,900, 14:53

Jam me sezon provimesh se me sh kenaqesi kisha ardh dhe une. Uroj tja kaloni bkr cuna.
Bofshi qef

DarDan 81
DarDan 81 Day 1,900, 16:23

Edhe un daku svi dot, se jom me sezon.
Kalofshi bukur o/

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.