Ambient on/off

Join the new world

 

[WW6] JAV trynimas (atnaujinta 12:40)

Day 2,035, 05:49 Published in Lithuania Lithuania by dimention

Kaip jau matėte KAM nurodymuose, visi 5 pateikti mūšiai nukreipti prieš JAV.Vengrija užėmusi Rusiją persikėlė ir į Šiaurės Amerikos žemyną, šiuo metu jau paėmė 2 JAV regionus ir puola trečiajį. Vengrijai atėjo puikūs laikai, jų teritoja jau driekiasi per 3 žemynus!
Tailandas paleidęs airstrike "išlaisvino" Teksasa ir puola antrą valstiją. Turbūt mažai kas tikėjosi, kad Tailandui pavyks paimt bent 1 valstiją, bet misija "FREE TEXAS" jiems pavyko.
Serbija atsikovojo Prancūzijos regionus Europoje ir taippat jau užėmė 1 JAV regioną bei taikosi į antrąjį.
Ilgai laukta Lenkija pagaliau tiesiogiai įsivėlė į karą.
Juodkalnija taippat nubalsavo UŽ aistrike į JAV ir laukiama jau 6 fronto atidarymo.
Tiesa, JAV net nebando gintis, o savo pajėgas kreipia padėt kitoms CoT narėms.

ATNAUJINTA 12:40Vengrija jau paėmusi 3 regionus. JAV sukeltas RW Aliaskoje nepavyko.
Juodkalnija smogia į Kolorado valstiją airstraiku!
Tailandas su 2 valstijom taikosi į Oklahomą, bet JAV surengė RW Teksase kuriame kolkas laimi.
Serbai ima Misisipę, JAV surengė RW Šiaurės Karolinoj bet gauna nuo Serbų sausai.
Lenkai turi 1 valstiją ir dabar ima Virdžiniją.
UK kolkas taippat sekasi, ima antą valstiją Masačiusesą.

 

Comments

JustOneCrazyGuy
JustOneCrazyGuy Day 2,035, 06:03

\o/

Tautas11
Tautas11 Day 2,035, 07:04

Pries savaite jau nusimate, kad toks vaizdelis bus. Amerikonai labai buvo 'kieti' , kai vengru zeme ( RL Rusijos zeme) pasieke amerikonu zeme - Aliaska ir paskelbus eVengrijai NE - vengrai taktiskai atsitrauke. Po to atsitraukimo vengrai ir ukrainieciai galutinai pribaige eRusija, eVokietija pridejo i kelnes - tad anglai tapo laisvi nuo ju - uzsidare ziedas aplink JAV ir dabar amerikonam ragai. Vienintelio ko nesitikejau tai eTailando ir eMontanegro air striku, o tikejausi, kad eIspanija vietoj ju puls. Bet ta pridejus i kelnes, vieninteli ka daro - tai savo kolonijas saugo ir pagal uzsienio spauda galima suprasti, kad jie ir nepuls.

Aiq, siap bus sunku su amerikonais, ju pirminis pradejimas per daug geras - per daug core regionu. Taip, bonusu prasme jie gal ir nera tokie isskirtiniai, nes tie bonusai pasikartojantys, bet kadangi amerikonai turi regionu, kiek RL turi valstiju - tokia regionu gausa labai apsunkina okupavima.

Tautas11
Tautas11 Day 2,035, 07:20

Geri analiziniai straipsniai cia tema:

http://www.erepublik.com/en/article/frentes-de-guerra-usa-y-argentina-2277070/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/invasion-of-usa-2276526/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/all-you-need-to-know-about-the-6th-world-war-2277055/1/20


Few days before (in The Voice of CoT)....

As we all know, Russia has been facing a gangbang from Hungary and Latvia, and there seems we have one new guest from Hungary’s pawn, Ukraine . So as a brother, USA did not remain silent in this situation and took a brave decision to NE Hungary once they had a border with it. But now we can see how Hungary is trying to run from USA in this battle like Serbia did it in the past when they were airstriked by the USA.
Nice job CoT, You make your enemy run away wherever You show your great
coordination!

Aeternuslt
Aeternuslt Day 2,036, 01:44

Aš tai atsimenu, kaip prieš porą savaičių šnekėjai, kad labai prastai tas karas prieš CoT einasi 🙂 Darosi panašu, kad tavo įžvalgos "jau nusimato" pagal tai, ką užsienio spaudoj perskaitai 🙂 No offence

Tautas11
Tautas11 Day 2,036, 01:59

Tikriausiai tu apie mano straipsni "Diena kai eLietuva gali svesti" http://www.erepublik.com/en/article/-diena-kai-e-lietuva-gali-svesti--2270033/1/20 Ten kaip ta rimta situacija ivardinau, kad yra labai didelis mastas sukilimu RW eSerbijoj ir ji visus juos pralaiminejo tad isreiskiau susi rupinima tuo atzvilgiu. Siap atsakant i "Darosi panašu, kad tavo įžvalgos "jau nusimato" pagal tai, ką užsienio spaudoj perskaitai" - siap as turiu ir savo nuomone, kad galeciau ismastyti ir be jau suformuluoti kitu minciu straipsniuose. Bet butent naudonat ivarius saltinius ir galima suformuluoti teisinga ir pagrista nuomone.
Visgi, kad susidarytum nuomone remiesi saltiniais - patartina is abieju stovyklu pusiu. Informacija gali galima gaut tiesiogiai: 1 )esi valdzios zmogus ir gauni suvirskinta informacija is alianco vadovybes 2 ) stebedamas ivairiu saliu spauda, stebedamas judejima zemelapi ir formuluodamas nuomone apie tai. Analize tai turimu saltiniu apjunginas i bendra visuma . Ir tikrai rekomenduociau visiems karines analizes straipsnius rasant - pasidometi visa prieinama informacija apie analizuojama aspekta.

Aeternuslt
Aeternuslt Day 2,036, 05:50

Aš tenoriu pasakyti, kad reikėtų vengti tokių išsireiškimų, kaip "prieš savaitę nusimatė, kad toks vaizdelis bus". Prognozės lieka prognozėmis ir tiksliai visko numatyti neįmanoma. Žinoma, sveikintina, kad remiesi šaltiniais ir užsienio spauda, tai prideda solidumo. Vis tik mano pašiepimas yra tame, kad žaidžiant žaidimą iš stebėtojo pozicijos, tai yra aktyviai nedalyvaujant alijansų summituose kuriuose planuojama pagrindinė kryptis ir manevrai - kažką nuspėti, arba sakyti, kad buvo seniai aišku yra tiesiog trumparegiška. Vis tiek viskas keičiasi pagal tai, kas vadams šauną į galvą, o prognozės lieka prognozėmis 🙂

A..U
A..U Day 2,035, 08:32

Įdomu kodėl tyli COT su Bulgarais ir Makedonais. O Kroatai, Bosnaiia, albanai-jiems puiku proga daryti RW ir įkasti serbams.

kleitas
kleitas Day 2,035, 08:44

Tai jie tai ir daro...

martuxx
martuxx Day 2,035, 15:35

hm... o UK pamirsai? 🙂

dimention
dimention Day 2,035, 15:51

paveiksliuke nurodziau kurioj vietoj puola, o atskirai parasyt nesugalvojau ka, kazkaip "UK irgi puola" durnai skambetu 🙂

martuxx
martuxx Day 2,035, 16:23

nu siaip jp

Frederichas
Frederichas Day 2,036, 01:22

Šaunuolis 🙂

ZygaLTU
ZygaLTU Day 2,036, 11:14

Kad net nėįdomu su tuo CoT, vargiai bepasipriešina : ) Ir kuo toliau, tuo jiems sunkiau

kamikadze77
kamikadze77 Day 2,036, 12:47

puikus straipsnis. galima iskarto kortose gaudytis)

o mum nebera ka pulti?

dimention
dimention Day 2,036, 15:00

na galim prie gangbango valstijose prisijungt, kokia Kalifornija visai nieko butu 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.