Ambient on/off

Join the new world

 

[VKR iš besivaduojančios Sūduvos] Apžvalga + Rinkimų Komentaras ☺

Day 1,782, 11:54 Published in Lithuania Lithuania by radovanas
Muzkinis fons su įdomiu turiniu ir dar įdomesniu pavadinimu


Sveiki Draugai

Rašau Jums iš vėl okupuotos ir vėl besivaduojančios Sūduvos. Jau nusibodo iš tikrųjų. Mindo ir mindo Mūs žemę gudai. Įsivaizduokit - eini pro savivaldybę į paštą ir žiūri - plėvesuoja geltona-žalia-raudona. Grįžti - jau raudona-žalia su tinklu baltu. Viskas, eisiu skųstis pas patį naująjį Baltarusijos prezidentą, seną mano draugelį Svogūnen... JaSSiK.

Apžvalga
Nebloga situacija sakyčiau. švedų Marijos žemėje jau nėra, estai duoda finams atgal, o latviai sau vedžioja mešką po savo šalį.


P. S. Į belarusus nekreipkit dėmesio. Jie tik trumpam palaiko Mūsų regionus ir tiek.

P. S. S. Jei vengrai būtų priešai, sakyčiau "madjarai keliauja pas giminaičius". Kas mažiau apsišvietęs tegul sužino, kad suomiai, estai ir vengrai nepaisant tolimumo vieni nuo kitų ir pan. priklauso vienai finougrų kalbų grupei (baltai, slavai, germanai, romanai ir kt. - indoeuropiečių kalbų grupei)
Mūšių eiga


Lietuvių RW 54:12 Belarusja Dzūkija
Lietuva 10:56 Belarusja Aukštaitija
Lietuva 59:7 Švedija Skonė
Estija (ne RW) 36:8 Suomija Kesk-Eesti


Įtakos padarymasAntroj grafoj - kovotojų skaičius, trečioje - padaryta įtaka. Vengrai (beja paskelbę NE Ukrainai) randasi šeštoje vietoje su 4,5 tūkst. kovotojų ir 4,5 mlrd. įtakos. Belarusai 47 su 451 kovotuju ir 133,5 mln. įtakos.
Mūsų didvyriai
Klausimas: kas čia per toks ir kodėl ne geltoname, žaliame ar raudoname fone?
Atsakymas: čia latvis. Matot kaip Mūs mažieji broliai pavaro o Mes patys ką?


Kalam naktį, kalam dieną

Reziume

Vakar dienos orų apžvalgaKaip žinote, vakar per Lietuvą slinko audra "Rinkimai". Prieš tai septyni sinoptikai specialiai "Gadafijaus Balsui" pateikė savo spėjimus ateinančiai audrai:

Trijų prognozuotojų grupelė žadėjo neperstipriausią vėją, bet užtat daug žaibų ir lietaus kartu su juo.

Ketvirtas, bet labai prieštaringas, sinoptikas prognozavo būsiant stiprų ir neprognozuojamą vėją, kuris gali pakeisti savo trajektoriją ir pasukti į Rytus, į Baltarusiją ir Rusiją, o antroj dienos pusėj žadėjo galimą žymų vėjo susilpnėjimą.

Penktasis ir šeštasis žadėjo silpną, jų žodžiais tariant "slabną", vėją ir išvis silpną audrą, nes pagal juos pastaroji dar jauna, nesusiformavusi. Jie taip pat nuolat kartojo, kad specialiosios tarnybos tikrai suvaldys šią stichiją, šią trumpą krizę nors dauguma ir netiki.

Septintasis prisipažino esąs neišmanėlis ir nieko doro nesugalvojantis.

O dabar patys pažiūrėkit kuris spėjimas buvo teisingiausias


Sveikinimai naujajam Prezidentui Taučiui laimėjus sunkią rinkiminę kovą. Galima dar būtų pridurti - pirmąją kovą, nes jų dar oi kiek daug bus. Aišku, tikiuosi ir tikiu, jog jas visas laimėsi.
Tiesą sakant... O gal nesakysiu. Geriau patys pažiūrėkit į šiuos rinkimus mano akimis

P. S. Aš, kaip Vyriausiasis Karo Ruporas, paskutinėmis pastraipomis nuvažiavau visai į šoną. Norėčiau, kad bent Jūs savo komentaruose nenuvažiuotumėt kartu su manim.Ai, o dar pabaigai - MES BLYN SKONĖJ LAIMIM??!?$#^?&%*?!♠#?!Lietuva - namai Dievų, Lietuva - aukščiau Visų!

 

Comments

Radishkietisz
Radishkietisz Day 1,782, 12:40

Kaip visad maladėc, bonkė 0,7

Lari0x
Lari0x Day 1,782, 13:28

Patiko fotkė su liūtu : D Bet šiaip turiu pasakyt, kad LS susikūrė tik prieš metus ir tai, kad jie jau lipa LEO ant kulnų yra neįtikėtinai geras pasiekimas. Pažiūrėsim kas kieno šėšėly bus dar po metų : )

O Skane - laimim.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,783, 00:03

vote

LS HQ
LS HQ Day 1,783, 00:05

vote uz fotke. Super ironija:D geriau net as nebuciau sugalvojes.ir statsistika ir pavadinimai pritaikyti:D

kaniballl
kaniballl Day 1,783, 03:00

o7

M0nkis
M0nkis Day 1,783, 04:25

aha, ta fotke tai ziauriai taikliai : )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.