Ambient on/off

Join the new world

 

[VKR] Apžvalga + Gal Jau Taikos?

Day 1,787, 10:09 Published in Lithuania Lithuania by radovanas
Muzikins fonsSveiki draugai


Žinot, šis straipsnis turėjo būti ypatingas, labai ypatingas. Deja, dėl ne mano kaltės, taip nėra. Bet bus, oi bus. Ryt, poryt, bet bus. Net užsiniečiai galės pasiskaityt. Gal net reikės atskirą straipsnį rašyt.

Apžvalga

Tiesiog puiki situacija! Net keistai puiki. Visa Lietuva laisva, jau net plečiamės, latviai jau gal tuoj pabaigs žaist su rusmeške, estai Helsinkį puola. Puiku. Su švedais kaip ir baigta, o germanai... o germanai ir tuoj pabaigs šį, kaip kažkas sakė, mini treniruočių karą. Aš tai šioj situacijoj matau labai didelį Mūsų kozirį. Kozirį siekiant TAIKOS!

Mūšių eiga (20:00)

Lietuva 66:11 Vokietija Mažoji Lietuva
Lietuva 55:44 Gudų RW Gardinas
Estija 22:11 Suomija Pietų Suomija
Vokietija 0:66 Švedų RW Smalandas


Įtakos padarymasAntroj grafoj - kovotojų skaičius, trečioj - padaryta įtaka. Taip, taip, žinau, jog vengrai kaip ir nekariauja, bet vistiek - jie laiko okupavę baltarusių regionus. Taigi, madjarai randasi aštuntoje vietoje su 2,3 tūkst. kovotojų ir 1,9 mlrd. įtakos. Vakar eDienos duomenys.
LEO, LEO, LEO!


Didvyrių tai nėr!!!Pasižiūrėkime paveikslėlių

Matot, braliukai jau su meška didžiąja taikstosi. Kaip jau minėjau, Mes, esant dabartinei situacijai, turime didelį kozirį - Mūsų (lietuvių, latvių, estų) valstybės išvaduotos ir jau puolam buvusius okupantus. Koziris tame, jog dabar Mes galim pasiūlyt taiką, bet ne prašyti jos, o patiems pasiūlyti. Galbūt reikėtų dar suomius labiau paspaust, nes estai įtariu tuoj vėl gaus į kaulus. Na, turbūt supratote, jog mano nuomone reikėtų truputį sutaikėti, negalim tik kariaut ir kariaut. Tegyvuoja taika!P. S. Be vaisių jokios taikos su bulbom, jokios!


P. S. S. Hmmm... Jau ne pirmą straipsnį kalbu apie taiką, bet kaip kariavom taip ir kariaujam. Nu viskas, jei šią savaitę nesusitaikysime su kuo nors, tai jokios taikos nebesiūlysiu!


Lietuva - namai Dievų, Lietuva - aukščiau Visų! 

Comments

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,787, 10:29

radovanai, kadangi bulbų vėliavos jau senokai Sūduvoj neplėvesuoja, tai juk gali ramiai ant pievutės prisėdęs seną laikraštuką paskaityt čia:http://www.erepublik.com/en/article/kandidatas-cp-trumpai-nepavyko-tad-brace-yrouself-wall-of-text-ahead-2132136/1/20 (prie "kam" paskaityk) ir čia:http://www.erepublik.com/en/article/-cp-prad-ia--2134484/1/20 (beveik prieš galą).
Su švedais NAP(žodinis), su vokiečiais tuoj karo nebeliks(sienos taip pat). O bulbas trinam. ryt paskutinis mūšis už jų

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,787, 10:31

..sostine. Liko labai nedaug - pabaigt Minoro gynybą ir neatiduot Gardino. Dar šiek tiek pasipaudžiam, dar šiek tiek sukovojam ir paskui galėsim kas antrą dieną (RW taisyklių pakeitimas!) bulbas malšint, kol jie ateis į protą ir šnekėtis pasiūlys.
Aš jau pats laukiu, kad normalų straipsnį galėsiu išleisti 🙁

Aveun.
Aveun. Day 1,787, 11:56

Siulau, kai uzimsim bulbas. Pagaliau padet Estijai nustot pinpongint, ir uzkariaut visa suomija. Ka manot? 🙂

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,787, 13:15

Taip, taika turėtų įsivyraut ryt - pirmąją Tautis_LT kadencijos dieną baltarusių CP atmetė taikos pasiūlymą, dėl to ryt lietuviškos trispalvės plėvesuos Minske!!!

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,787, 22:12

Minskas musu!(visada buvo ir bus!)

mekigis07
mekigis07 Day 1,787, 22:34

TAIKOS IR MESOS

Aista1
Aista1 Day 1,787, 23:45

kam norisi taikos, gyvenkit taikiai. Man labiausiai patinka kariauti pries priesus. bet nesu kokios jokios tarybos narys, neiseina pakeisti to kas vyksta. Nelabai suprantu kodel pries svedus nebekariaujam, jie vis dar musu priesai. Gaila neturiu sansu kasdien prisesti prie erepo. Butu mano valia, kariautume tik su priesais

Ciuvas123
Ciuvas123 Day 1,788, 03:30

Sutinku su Aista

GintV
GintV Day 1,788, 15:48

Yra ne vien karas, yra dar ir politika 🙂 (Aistai ir Ciuvui123)

iPSiArt
iPSiArt Day 1,789, 02:30

Aista1 ir Ciuvai123, taika irgi reikalinga norint atstatyti resursus (per paskutinius karus labai nuseko šalies biudžetas perkant ir dalinant tankus), nes išlaidos labai smarkiai viršijo pajamas, todėl jei taip ir toliau, piliečiams gali tekt kariautišsavoatsargų. Nemažai piliečių irgi išsišaudė savo atsargas. Taika reikalinga atokvėpiui. Visko apžioti vienu ypu negalime apžioti, ateis tam laikas dar. Be to mums kelias savaites stipriai gelbėjo sąjungininkai, dabar mūsų eilė jiems padėti.

antiryckii
antiryckii Day 1,789, 06:46

Витов - беларус )) хоть мало кто меня и понял)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.