Ambient on/off

Join the new world

 

Švedija prieš Latvija

Day 1,922, 11:50 Published in Lithuania Lithuania by DomisXcX

Šiandien 2013 metų vasario 23 d. vyko karas tarp Švedijos ir Latvijos. Mus Lietuvius kvietė prisijungti prie Latvių kariuomenės, kad nugalėti švedija. Bet ar daug kas padėjo? Kadangi tai buvo dienos mūšis galima manyti kad žmones rinkosi padėti Latviams , bet galime manyti , kad specialiai nėjo padėti Latviams kurie kaip mes sakome "zirga galvas" yra. \
Norėdami atsakyti į šita klausima subscraiminkite ir rašykite komentarus.

 

Comments

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,922, 13:00

Ponaiti Domi (turbūt Dominykai), labai sveikintina Jūsų iniciatyva šiame žaidime, ypač siekiant padėt mūsų kaimynams ir ilgalaikiams draugams šiame žaidime, bet galiu nuramint- mūsų Užsienio reikalų Ministerijos žmonės, karo vadai, prezidentas puikiai žino, ką daro, todėl nereikėtų švaistyt jėgų šiame mūšyje, nes kai susipažinsit su karo modulio mechanika, suprasit, kad lenkai tuojau ištrins paskutinį Švedijos regioną, o tada nutrūks švedų puolimas prieš latvius : ) Sėkmės žaidime : )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.