Ambient on/off

Join the new world

 

[URM] Karinės apžvalgos. 1920 diena

Day 1,920, 08:35 Published in Lithuania Egypt by freshass


Sveiki. Šį kartą su Jumis sveikinuosi po ilgesnio laiko vėl su karinėmis apžvalgomis. URM ministrės miestietės prašymu šią jos kadenciją būsiu karinių apžvalgų apžvalgininkas, tačiau jau po URM vėliava. Realiai tai buvo ir per paskutinę kadenciją, kada URM buvo Udra. Tada tik viskas buvo neoficialiai. Taigi galime pradėti.

Apie ką šiandien kalbėsime:
1. Lietuvos ir Baltarusijos treniruočių karas
2. Asgard narės Suomija ir Švedija ištrintos iš žemėlapio
3. Rumunijos ir Vengrijos NAP sutartis
4. Argentina bando atsilaikyti trimis frontais
5. Bulgarai toliau kovoja su turkais
6. Makedonija perkėlė savo sostinę iš Europos į Dubajų
7. Tęsiasi Rusijos ir Irano karinis konfliktas
8. Baby Boom`as Kolumbijoje bei užbanintas Peru prezidentas

Lietuvių ir baltarusių treniruočių karas įgauna pagreitį, tačiau neapsieinama be incidentų. Kad ir dabar Lietuva laimėjo mūšį dėl Bresto, kai sutarties sąlygose aiškiai susitarta, kad puolančioji pusė turi pralaimėti! Taigi, mieli lietuviai, esantys aukštesnėse divizijose, jei norite pakariauti ir pasirinkti TP medalių, tai kalkite tik tada, kai puolama mūsų originali teritorija. Jei puolam mes Baltarusijos žemes, tada tokius mūšius turime pralaimėti. Jei tikrai niežti nagai įsėsti į senovinį tanką, tai tokiuose mūšiuose kalkite kad ir už Baltarusiją. Čia galioja aukštesnės divizijoms žaidėjams, o mažyliai didelės žalos vistiek nepadaro, tai leiskime pasirankioti jiems TP medalių.
Jau kurį laiką lenkų okupuota Švedija bando susigrąžinti bent vieną regioną, todėl šiuo metu sukilimo būdu puolamas Gotlandas. Tuo tarpu kitai Asgard narei ištiko toks pats likimas. Lenkai kaip su tanku iš pradžių pervažiavo pro Švediją, tada pro Suomiją ir paskutinę originalią suomių teritoriją Western Finland paliko kaip desertą estams. O estams tokie desertai patinka. Jie neseniai laimėjo šį mūšį ir abi Asgard narės yra ištrintos iš žemėlapio. Kiek ilgai tai tęsis?
Rumunija ir Vengrija pasirašo NAP sutartį. Abi pusės įsipareigoja viena kitos nepulti. Rumunijai bus grąžintos visos jos originalios teritorijos sukilimų pagalba. Ši sutartis turėtų galioti iki kovo 6 dienos 16 valandos Lietuvos laiku kada prezidento kėdę pilnai perims naujai išrinktas prezidentas. Kokios gali būti to priežastys? Manau, kad Vengrijai tiesiog sunku kovoti dviem frontais – tiek su Ukraina, tiek su Rumunija, todėl bandoma nusimesti vieno balasto. Tą puikiai įrodo ir paskutiniai du pralaimėti sukilimo karai. Taip pat manau bus mėginama padėti savo sąjungininkams. Rumunija spėčiau irgi turi kažkokių planų, tačiau šiuo metu negalėčiau įvardinti kokie jie.
Argentina toliau ginasi trimis frontais – ji puolama Čilės, Brazilijos ir Paragvajaus, todėl gan logiška, kad iniciatyva priklauso minėtoms valstybėms. Tačiau kaip nekeista, Argentina sugeba dar atsilaikyti ir dabar sustiprino šiek tiek savo pozicijas. Argentiniečiai RW pagalba bando susigrąžinti savo originalius regionus iš Čilės bei Paragvajaus, tačiau tuo pačiu metu yra puolama brazilų ir tos pačios Čilės. Panašu, kad bus laimėtas tik vienas mūšis su Paragvajumi, o visi kiti prapilti.


Pirmą kartą argentiniečiai prieš maždaug mėnesį buvo okupuota Čilės, kuri tokių karų pagalba pritraukia daug naujokų. Įdomumo dėlei, galime žvilgtelti, kaip pasikeitė Čilės teritorijos nuo lapkričio pradžios.

[img][/img]
Bulgarai kovoja dviem frontais – su turkais bei graikais. Su turkais sekasi kiek geriau nei su tais pačiais graikais. Šiuo metu puolama originali turkų teritorija Centrinė Anatolija bei bandoma susigrąžinti savo regioną Plovdiv. Tuo tarpu patiems tenka gintis Rytų Anatolijoje. Panašu, kad šis jau kurį laiką užsitęsęs karas greitai nesibaigs.
Makedonija pagaliau specialiai pralaimėjo kovas dėl originalių žemių, kas leido jai savo sostinę iš Europos perkelti į Dubajų bei taip sujungti esamus bonusus. Makedonijos Europoje nebematyti ir ji dabar kurį laiką bus įsikurusi Artimuosiuose Rytuose.
Rusija su Iranu įsivėlusi į karinį konfliktą, panašu, kad greitai šio karo nebaigs. Prieš jam prasidedant, buvo įvairių spekuliacijų dėl ko kilo konfliktas, o po to ir pats karas. Manau, kad nesutarimai buvo tiesiog pretekstas viską pradėti, nes kaip žinote, Rusija tiesiog neturi su kuo kariauti ir Iranas buvo bene vienintelė valstybė, kurią ji galėjo užpulti. Šiuo metu iniciatyva priklauso Iranui, kuris po truputį pradeda atsitiesti, tačiau viskas gali pakrypti kita linkme bet kurią minutę.
Šiaurinėje Pietų Amerikos dalyje, kaip beje ir visame šiame žemyne, aistros ir kovos verda toliau. Ispanai toliau nuomoja Venesuelos regionus, o Meksika atvirai kariauja su Kolumbija. Pastarieji paskutinėmis dienomis padarė milžinišką Baby Boom`ą, kuris beje trunka iki šiol. Per šiandien prie šios valstybės prisijungė net 1563 naujokai ir dabar Kolumbija jau yra antra pagal populiaciją valstybė pasaulyje! Greitu metu pamatysime, ar jiems tai padės kare.
Verta dar paminėti, kad Peru prezidentas gavo baną, todėl Pietų Amerikos atstovė neteko pagrindinio vedlio bei taip sutriko kai kurie veiksmai.

Šiandien tiek. Pagrindiniai akcentai. Iki kitų kartų


 

Comments

Lari0x
Lari0x Day 1,920, 08:49

o7

Mindziuss
Mindziuss Day 1,920, 08:52

Super!

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,920, 08:55

voted
tik prie pastraipos apie Asgard narių ištrynimą vietoje "Lenkai kaip tanką " turėtų būti "Lenkai kaip su tanku" ; ) bet čia smulkmena visiška, turinys nuo to netampa blogesnis 😉

Koso Ares
Koso Ares Day 1,920, 08:59

Labai graziai paruostas straipsnis!
v + s

miestiete
miestiete Day 1,920, 09:06

Ačiū! Super apžvalga 😉

jabaslaja
jabaslaja Day 1,920, 09:08

Pagaliau o7

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,920, 09:13

o7

tumano
tumano Day 1,920, 09:15

Nu va, o siandien dar kaiptik per Skype kalbejom, kad mums reikia uzgrobti Skandinavija. Matom, visi nori kariaut, o ne suda malt, kaip dabar. Tai nera ko stebetis, kad ir Baltarusija taip musem 😃

auris0
auris0 Day 1,920, 11:40

o7

neriustLT
neriustLT Day 1,921, 13:24

o7

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,922, 01:57

idomu skaityti o galima daugiau?)))) tik sunervino kad estam lenkai regiona padovanojo o mes ubegelei nieko negavom

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,922, 01:59

taigi reike normalaus karo atsibodo skaityti politines rietenas ar trololo

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.