Ambient on/off

Join the new world

 

[UPDATE] TAKIM NE TIRANE!

Day 1,883, 06:35 Published in Albania Albania by Last Life

Pershendetje vllezer dhe motra shqiptare. 😃

Sic e dini do te organizohet nje takim ne Tirane, i cili u informua nga ky artikull

http://www.erepublik.com/en/article/takim-n-euml-tiran-euml--2191264/1/20

Ky eshte nje artikull rifreskues.

TAKIMI DO TE MBAHET NE DATEN 2 SHKURT ORA LOKALE 15:00

VENDI/RESTORANTI DO TE CAKTOHET ME VONE KUR TE BEJME NJE ARTIKULL PER KONFIRMIMIN E PJESMARRESVE QE TE GJEJME NJE VEND TE PERSHTATSHEM PER NUMRIN E PERSONAVE QE DO TE VIJNE.

DO T'JU MBAJME NE INFORMIM DERI NE ARTIKULLIN PASARDHES NE TE CILIN DO TE JETE DHE VENDI 😉

Lignja/ALWarrior

o/

 

Comments

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,883, 06:37

jeje

mikeli4free
mikeli4free Day 1,883, 06:37

komenti i pare birre falas !!!

Napoleon 54
Napoleon 54 Day 1,883, 06:37

o54

A E N E A S
A E N E A S Day 1,883, 07:23

ow mire fare un ne 14:30 mbaroj dhe vij shpejt atje ose te pakten shpresoj te vije me mua a te shkojme bashke

enzq
enzq Day 1,883, 07:27

Vetem mos pini shum se plas sherri 😛

Fessti
Fessti Day 1,883, 09:32

une nuk do te kem mundsi me ardh mirpo uroj pjesmarrje sa me te madhe

preno
preno Day 1,883, 17:20

un vi n'tiron me dat 4, per dy dit e hum.

Labern
Labern Day 1,883, 17:59

o/

spiderwii
spiderwii Day 1,884, 01:01

Qeveria me i tavolibe oppzita ne nji tjeter...😛

spiderwii
spiderwii Day 1,884, 01:02

Ma bot me puc se kto 3 dite nashi isha ne Tiron (ene jom akoma deri nga masditja) 😁 nejse ket rradhe sjom po ishallah heren tjeter

Behar90
Behar90 Day 1,884, 04:11

😁 hajd ishalla 😁 😛 mblidhemi 1 her 😛

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,884, 05:28

Djema na beni dhe ndonje vidio,qe ta hedhim dhe ne you tube ta shikojan ata qe sdo jene,

RajuB
RajuB Day 1,884, 05:59

V

DiegoIceAge
DiegoIceAge Day 1,884, 06:14

V

Skanderbeg The Great
Skanderbeg The Great Day 1,884, 08:26

Po ne qe nuk jemi shume aktiv e nuk para njohim njeri a mund te vijme? 😃

Elvis Dura
Elvis Dura Day 1,884, 08:39

voted po pse si organizoni keto takime kur vijme dhe ne qe studiojme jashte shqiperise si ne dhjetor njs njs befshi qef

Last Life
Last Life Day 1,884, 10:40

Djema cdokush mund te vije, qofte edhe ai qe ka 1 dit qe ka fillu lojen "😃

eShkoder
eShkoder Day 1,884, 12:43

na informoni.

Gzim Hasani
Gzim Hasani Day 1,884, 17:07

Jam nga presheva skam mundsi me ardh vetem ju deshiroj nje dit te paharruar 😃

Mr. BadAss
Mr. BadAss Day 1,885, 03:55

😕
lejeni nga ora 13

donlaerto
donlaerto Day 1,885, 12:57

organizatori te premtoje qe nuk do pije falas nga lokali

KRIMIKO
KRIMIKO Day 1,900, 11:26

djema neser jam pushim, me lajmeroni ku do takohemi: ky eshte nr ime 067 36 82 145 me dergoni nje sms po patet mundesi per vendin e takim. SHnet e Euro per all 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.