Ambient on/off

Join the new world

 

[UPDATE] TAKIM NE PRISHTINE!

Day 1,871, 16:11 Published in Albania Albania by kushtrimzz


Eshte caktuar vendi dhe ora ku do te filloj mbledhja e lojtareve!

Vendi: Ne Restaurant "Bella Notte" tek Santea (perball Mrizit)

Ora: Mbledhja e lojtareve fillon nga ora 18:00 e do te vazhdoj deri ne mengjes sa tbohemi krejt rrot 😛

Restaurant Bella Notte http://www.youtube.com/watch?v=ZjZ4ICT-YUo ( pak publicitet 😛 )


Pershendetje bashkatdhetare,

Se pari me lejoni te jau uroj festat e fundvitit, me shprese qe ky vit te na percjelle me shume fat,shendet dhe lumturi (edhe lek 😉).

Te shtunen do te organizohet nje takim i papritur me lojtaret qe e luajne lojen,dhe qe kane mundesi te vijne,ku do te kemi mundesi te takojme njeri tjetrin,te bisedojme per lojen dhe mundesite qe te bejme lojen me interesante,per te shtuar ndonje aktivitet ne loje e shum e shum gjera tjera!

Pse i papritur ?
Normalisht do te ishte mire qe lajmerimi per takim te behet disa dite me heret,mirepo lojtaret nga ILIRIDA (Maxxxyy,Festim Beqa,Elldino,Albmaniac etj) do te vijne te Shtunen (pasiqe nuk kane kohe te vijne ndonje dite tjeter,pershkak te obligimeve ne jeten reale).

Takimi mbahet ne Prishtine me dt.05.01.2012 (ne ndonje nga kafiterite e qytetit,ku ende nuk eshte caktuar lokacioni i sakt,mirepo do te caktohet neser ku secili do te informohet)

E di qe eshte problem qe te kemi Shqipetare nga trevat tjera ne kete takim,per shkak te largesise dhe ndoshta nuk ka kohe qe te bejne ndonje organizim qe te vijne ne grup,mirepo kush mund te vije do te na nderonte ndejen !

Disa foto nga takimi i kaluar ne Prishtine:


Per shkak se sonte u vendos te mbahej takimi,nuk patem mundesi te caktojme edhe lokacionin,mirepo lokacioni do te caktohet neser,ku secili do te informohet me kohe !

Per ta konfirmuar pjesemarrjen ju lutemi ploteso kete forme
ku pastaj do te informohesh me kohe per lokacion !


Edhe dicka harrova,mos gaboni me ardh pa perfundu DO sepse Terrnakopi i ka rregullat strikte dhe ju kthen mbrapa !

Shihemi ne Prishtine o7
 

Comments

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,871, 16:12

Komenti i pare i rezervuar per bashkatdhetaret tane nga ILIRIDA qe do te vijne ne takim !

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,871, 16:16

Nga ILIRIDA, por e pamundshme pjesmarrja : ( :
o7

Kosova elldino
Kosova elldino Day 1,871, 16:17

Ishalla kaloni sa me bukur !!!

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,871, 16:20

Besoj qe do tju bashkangjitem vetem se shpresoj qe ora e takimit ka me qen dikur ne mramje pershkak se t'shtunen ka pune.

Batoa o7

PerparimKosova
PerparimKosova Day 1,871, 16:36

Besoj qe jom aty me gjith qef

Catatumbo
Catatumbo Day 1,871, 16:40

I'll be there !!! Shpresoj qe do mblidhemi me shume se herene kaluar dhe do kalojme sa me mire:)

Me respekt kshilli organizativ 😛

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,871, 16:40

ku jeni komandanta 😃

Arlind
Arlind Day 1,871, 18:47

kushtrim veq nese vjen mem marr me kerr vi perndryshe,sry 😛

Zgjlm
Zgjlm Day 1,871, 18:58

Aty besoj qe mkeni qe pershtatet ora 😃 🙂

Va.d
Va.d Day 1,871, 19:00

mesiguri qe do jem aty.

ujku76
ujku76 Day 1,872, 23:39

V

Hallall, kshu ka lezet. Boni qef. Per te ardhe keq qe s'vijne dot edhe djem nga Tirana apo nga Shqipnia Londineze.

Lajmerojini me perpara njerezit qe te kene mundesi edhe te tjere te bashkohen.

kalofshi mire

Nderim Ujkaj
Nderim Ujkaj Day 1,872, 23:49

v+s
me vjen keq vellezer qe nk mund te vi
kalofshi sa me mire

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,872, 23:58

Kalofshi bukur djema,dhe te jeni sa me shume jo vetm nga kosova por dhe ilirida shqiperia apo nga diaspora

a le si ander
a le si ander Day 1,872, 00:58

aty mkeni nese gjej bilet prej izraelit per prishtine, haha

The Gunnerss
The Gunnerss Day 1,872, 01:12

nese osht ka mbramja dikur vi... se edhe te shtunen kom pun....

Rorschach C
Rorschach C Day 1,872, 02:38

as un svij dot jam shume larg ne athine 😕
gjithsesi ju qe do shkoni tja kaloni bukur 🙂

VirusAL
VirusAL Day 1,872, 03:45

Hahahaha Takimi par u kan fantazi 😃

KingBato
KingBato Day 1,872, 03:48

Shume papritur e late skena kohe me u organizu hic.

Gjithesesi kalofshi bukur dhe na updatoni

illegal name002
illegal name002 Day 1,872, 03:54

a bon me ardh edhe une pak 😃

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,872, 03:57

^^ oj legjenda e gjalle, qysh ti sbon me ardh,ti je i mirepritur bile i ki krejt tpagume prej meje !

decani2012
decani2012 Day 1,872, 04:03

a ka lidhje mosha, a bon edhe une me ardh, i kom 14 vjet

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,872, 04:03

KingBato, e ceka edhe me lart,e di qe eshte gabim per arsyet qe i tregove edhe ti ,po kshtu ishte kete here,nqofse keni mundesi me u organizu 1 grup i vogel e me ardh ose individualisht,nese jo shihemi ne takimin tjeter shpresoj ne Tirane ose Shkup !

Peja001
Peja001 Day 1,872, 04:05

knaquni se terrnakopi slen ndryshe

Andi Sopi
Andi Sopi Day 1,872, 04:05

Do jem aty nese pershtatet ora, po besoj se takimi eshte ne mbremje:D

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,872, 04:06

decani2012 , nese per ty nuk ka lidhje mosha dhe nuk e ndin veten keq atehere je i mireseardhun vlla !

decani2012
decani2012 Day 1,872, 04:09

ok, filloj rezistenca ne central montenegro!

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,872, 05:06

zdi a muj vi 😛

Catatumbo
Catatumbo Day 1,872, 06:12

Vjen edhe Kcen bile Cpirran 😃

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,872, 06:32

qaj qe vjen mem marr 25GOLD i ka 😛

iPanchO
iPanchO Day 1,872, 06:42

Sa keq qe sun vi,se un jom her peyoni her kushtrimzz tash spo di si kush tjeter dojn mem bo 🙁? As vet spe di mo qka kan me fantazu tjeter,nejse nejse 😃

rronirroni
rronirroni Day 1,872, 06:47

po un deri rn 7 punoj para 7.30 smuj me ardh a mpritni ju

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,872, 06:49

rronirroni, vlla prej ores 18:00 fillon mbledhja,e aty kemi me ndejt deri vone,kshtu qe mundesh me ardh pas 19:30 aty na gjen o/

donlaerto
donlaerto Day 1,872, 07:14

ta shikojme sa do te bien rezervat e bankes pas mbledhjes, rrush e kumlla gold dhe all te popullit 😡

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,872, 07:18

donlaerto hahahaha , kemi me shpenzu krejt buxhetin e shtetit 😛

Labern
Labern Day 1,872, 07:45

Kushtrim pasha zote sju lo me keqperdor centin 😛

Labern
Labern Day 1,872, 07:45

ose ose ja kejt ja hiq 😛

rronirroni
rronirroni Day 1,872, 07:49

un veq rrush te fermentun do kurgjo tjeter se e kumllave e ka ni ere te rend kushtrim 😃

RajuB
RajuB Day 1,872, 08:01

mfal a osht me bileta ? 😎

Mr.Tosi
Mr.Tosi Day 1,872, 08:01

I njoftoj Krejt Se Pagesa Behet Pres Parave Te Vjedhura Nga Banka Shtetit
ME ALL
Haters Gona Hate

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,872, 08:24

hahaha Tossi si gjith vlla hajna ... 🙁

Snooop Lion
Snooop Lion Day 1,872, 08:30

kshyrja videos muziken: asi west coast 😛 mos harroni me i marr revolverat
edhe sa i perket parave ...!

Shqipdon1
Shqipdon1 Day 1,872, 08:31

Ishalla kaloni sa ma mir 🙂

enzq
enzq Day 1,872, 09:11

Aman vetem pini birra e mos beni sherre ket here se i bot telef ato Coca Colat 😛

LmBigger
LmBigger Day 1,872, 09:39

I gjall e i dekt aty jom .. ma prishet koqeshtrirjen ne shtepi po hajt 😛 ..
o7

H.R.M
H.R.M Day 1,872, 10:16

pa gjilani1233 ska me pas atmosfer, paramenoni sa birra e makiato ishit dasht me bo donate?

Rrnoft gjilani1233, i lartedituri dhe i fuqishmi.
Ja me ne fund gjilani1233 ne dispozicion te eShqipnise...

"MOS MENONI, GJILANIN1233 VOTONI"

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,872, 11:06

OOO FLM JUVE QE E ORGANIZUT KET TAKIM PRA KREJT SHPENZIMET E HEKTA I KEMI APO VALLA ZEMER MIR JENI .. DO VI NUK DO MUNGOJ (MASI BELESH) DO PI PA LIMIT SE PASKA KUSH E PAGU

illegal name002
illegal name002 Day 1,872, 11:19

hhahahah flm HRM per perkrahjen o vlla 😃

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Day 1,872, 12:41

khuuu pse t`shtunen o vllazen se lejshi t`dillen , shit!

Arius argiri
Arius argiri Day 1,872, 15:13

o mos pini vetem çaj dhe coca cola futjani edhe nga ndonje birre apo teke raki !
ja kalofshi mire djema dhe mos beni kompllote se spiunet e mi ne mesin tuj do mi sjellin informacionet!!!!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.