Ambient on/off

Join the new world

 

[UA gazetesi]

Day 1,850, 03:41 Published in Turkey Turkey by Kabiii

Polonya son zamanlarda çok tehdit oluşturmaya başladı acilen bulgaristan cephelerini boşaltıp Polonya cephelerine geçin bu şekilde onları irana atıp yükümüzü hafifletebiliriz


BAŞBAKANLIKTAN GELEN AÇIKLAMA İSE ŞÖYLE:

Planımız;

Polonya ülkemizi terkedene kadar tek hedefimiz Polonya olacaktır. Bulgaristan savaşını bugün kazansak yarın yine devam edecek ancak Polonya bir kere atılırsa bir daha gelmesi çok zor. Bu sebeple tüm RWleri ve Bulgar cephelerini boşverip tüm dikkatimizi Polonya savaşına veriyoruz. Bugünkü cephe kaybedilirse yada umutlar tükenirse Northwestern Iran bölgesini RW ile BIRAKIYORUZ Böylece Polonya İran'a inip bizim için daha da büyük bir tehlike olamayacaktır. Yapılan anlaşma gereği İran bu bölgeleri bize NE vererek geri vermek ZORUNDA Güvenimizi boşa çıkarırlarsa da biz NE vererek geri alırız. Bu konuda müsterih olunuz.

Polonya'dan bir kere kurtulduktan sonra Bulgaristan'ı Yunanistan ile birlikte yenmek hiç zor olmayacaktır.

ÖNEMLİ:
Arkadaşlar SWI isyanını bırakıyoruz hemen ardından da NWI isyanını açıyoruz. Polonya'yı İran'a NE vermek zorunda bırakacağız ki biz rahat rahat yenebilelim.
Anlaşma gereği bölgeler biz istediğimiz anda geri verilecektir.

EDİT
BAR BAZUKA YAKMIYORUZ. POLONYA SAVAŞI ARTIK ÇEVRİLEMEZ. BULGAR CEPHESİNDE SADECE FF ERİTİYORUZ. AÇILACAK NWI İSYANI BIRAKILACAKTIR. POLONYA ATILINCA GERİ ALIRIZ.

Saygılarımla,

Lord Vaakoİşte okudunuz UA gazetesi diyor ''Polonya'nın işi bitti!''

 

Comments

Zabcister
Zabcister Day 1,850, 03:42

pirinç

pasha marco
pasha marco Day 1,850, 06:54

20 arkadaşım var.

S.A.T
S.A.T Day 1,850, 07:38

v+s

cecen gerilla
cecen gerilla Day 1,850, 08:42

ikinç

hmdycn
hmdycn Day 1,852, 00:50

copy ea
paste ua

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.