[TGS] Piąte urodziny!

Day 2,727, 01:10 Published in Poland Poland by Gregoric

Witamy czytelników Tygrysiej gazetki!

Przyznać trzeba, że w prasie nas już długo nie było. Piąta rocznica założenia bojówki to jednak niepowtarzalna okazja, przy okazji której arta zabraknąć nie mogło. Oprócz typowych ogłoszeń znajdziecie też kilka konkursów, więc polecamy przynajmniej przejrzeć to wydanie.

Tradycyjnie, cały hajs z endorsów idzie do skarbca TGS.
Zapraszamy do dołączenia do naszych szeregów!
Dlaczego warto?

• Zwracamy 100% tanków użytych podczas zbiórek MON
• Wysyłamy powiadomienia SMS/email o zbiórkach
• Aktywność nagradzamy dodatkowym zaopatrzeniem otrzymywanym od Zbrojowni TGS
• Nie wymagamy uczestnictwa w zbiórkach czy ciągłego siedzenia na czacie IRC, lecz wysoka aktywność w życiu bojówki gwarantuje znacznie większe profity
• Jest wśród nas wielu młodych graczy, którzy znają problemy związane z rozpoczynaniem gry i z chęcią dzielą się z rekrutami swoim doświadczeniem
• Unikamy włączania się w polityczne konflikty, a mimo to na naszym czacie spotkacie czołowe postaci z największych partii

Nie zwlekaj, im wcześniej dołączysz, tym lepiej dla Ciebie!
Stuknęło więc Tygrysiej bojówce pięć lat! Dziwnym tworem jest eRepublik; niby gra ostatnimi czasy jest coraz nudniejsza, a jednak społeczności skupione wokół bojówek czy partii trzymają się dzielnie. My może przez ostatnie miesiące nie stanowimy potęgi, jeżeli wziąć pod uwagę liczby zarówno członków, jak i wykręcanych przez nas ilości influence, ale nadal mamy się bardzo dobrze. Wraz z odbudową ePolski po wojnie z Argentyną oraz Serbią nasz stan finansowy jak i osobowy polepszył się bardzo znacząco.

W te piąte urodziny możemy cieszyć się z tego, że ciągle działamy jako niezależna grupa i nie mamy powodów, by się od kogoś uzależniać. Pojawiają się w naszych szeregach niemal nieustannie nowe twarze; niektórzy znikają odrzuceni grywalnością eRepublik, a inni zostają bo… jest w TGS fajnie.

Życzymy sobie kolejnych pięciu lat ciągłej działalności. Jak dotrwamy do dziesiątki, to wtedy pomyślimy, co dalej!

Dobra, dosyć tej prozy, czas na konkursy.
Po pierwsze primo, wszystkich zapraszamy na nasz kanał #TGS (http://taktyczna.tk/irc) w godzinach wieczornych. Odbędą się gry IRCowe; jak zwykle z nagrodami. Czekamy na Was!

Druga zabawa jest dla wszystkich: Tygrysów i tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na przejście/przyjście do nas. Jest to w tradycji naszych konkursów Hajs Się Zgadza pierwszy dostępny publicznie, więc korzystajcie!
Hajs Się Zgadza #28
Każdy, ten artykuł zavotuje i napisze pod nim dowolny komentarz zawierający hasło „TGS”, otrzyma od nas urodzinowe pięć tanków. Brać się do roboty!

Hajs Się Zgadza #29
Trzeci konkurs jest przeznaczony tylko dla elity; tj. dla Tygrysów. W różnych miejscach związanych jakoś z TGSem schowaliśmy sześć różnych haseł. Waszym zadaniem jest je znajdować i przesyłać poprzez PMke na forum do Gregorica. Hasła rozpoznacie po tym, że zawsze mają przed sobą numer w nawiasach kwadratowych. Dam jedną wskazówkę: !haslo.

Za każde odnalezione i przesłane hasło otrzymacie pół golda. Jeżeli jednak odnajdziecie je wszystkie, dostaniecie zadanie dodatkowe, po wypełnieniu którego dostaniecie dodatkowe 2 goldy, a więc za całość można zgarnąć 5 golda!

Raz dwa, do roboty; odpowiedzi przyjmowane są tylko w dniu 2727!
Piętnastego marca odbyło się Święto TGS. Uznaliśmy, że to dobra okazja, by odezwać się do starych wiarusów i ściągnąć ich na choć jeden dzień na IRC oraz po prostu zapewnić Tygrysom co nieco „rozrywki” w tej szarej rzeczywistości eRepublik.

Odbyły się więc różne konkursy i zabawy na IRC, ale przede wszystkim znalazła się okazja do spalenia batonów i wbicia paru medali w bitwie. Poniżej znajdziecie kilka screenów z bitwy, którą sobie obraliśmy.

Dywizja pierwsza w akcji


Trzymamy murki


Pierwsza mini dla TygrysówZachęcamy wszystkich nie posiadających jeszcze ustawionych powiadomień SMS o zbiórce o zgłoszenie się na IRC. Otrzymywanie SMS o zbiórce jest wyjściem naprawdę ułatwiającym udział w zbiórkach oraz w konkursach urodzinowych.

Od kiedy wydaliśmy poprzedni artykuł sporo czasu minęło i wiele się u nas wydarzyło na wszystkich szczeblach, a także w działalności. Obecnie grupą dowodzi ShiroToAka, który przejął stanowisko po Lukowie. Wśród vDowódców pojawiła się wreszcie nowa osoba w postaci randomw. Zarówno Lukowie, jak i ex-vDowódcom dziękujemy za piastowanie swojego stanowiska.

Ponownie działa Zbrojownia TGS, gdzie można się najeść do syta i zgarnąć broń. Premie i Ordery co prawda nadal są zamknięte w piwnicy, ale mamy nadzieję na zrekompensowanie tej straty wprowadzeniem nowego systemu wsparcia dla młodych Tygrysków.

Każdy chętny Tygrys może zatrudnić się także w naszych firmach. Stawka rynkowa, prezenty z okazji urodzin bojówki. Same profity; nic tylko się zatrudniać. Więcej info można uzyskać od Dowództwa.

Jest też pewna przykra dla nas sprawa. Nie tak dawno opuścił nas Maxi, by wrócić do swojej poprzedniej grupy bojowej, mianowicie Marynarki Wojennej. Dołączył do niego główny filar naszej dywizji pierwszej, Kostkowaty. Jakkolwiek byliśmy zaskoczeni i zniesmaczeni, tak pozostaje nam życzyć tym dwóm szczęścia, a sobie szybkiego ich powrotu do TGS!Pozdrawia Dowództwo TGS

Główny Dowódca TGS
ShiroToAka

vDowódcy TGS
random.w
PwneDPL
Gregoric[3] Barani róg