[Tähtis] Oskuste jaotus ja soovitused Kuuma Suve jaoks

Day 4,608, 02:00 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

Nagu ehk märkasite, on meil järgmise 2 kuu jooksul tavapärasest erinev lahingute süsteem. Tahan teiega jagada oma arusaamist selle kohta, kuidas meie lahingud hakkavad välja nägema, ja teha kõik endast oleneva, et aidata teil see sündmus üle elada 🙂 Kuid enne kui alustate ülejäänud artikli lugemist, veenduge, et olete tutvunud "Kuuma suve" reeglitega (www.erepublik.com/et/main/latest-updates/0/324).

Nüüd on meil iga lahingu ajal korraga aktiivsed kõik 5 divisjoni (d1234 + õhk).

Kõik need divisjonid jagatakse kolmeks alamdivisjoniks. Divisjonis punktide võitmiseks tuleb võita lahing kahes kolmest alamdivisjonist. 2 alamdivisjoni võitlevad valitud maastikul ja 1 on standardsel maastikul (st praegune lahingusüsteem). Nüüd rohkem maastikest.

Oma tugevuse saate osade kaupa määrata oskusteks konkreetsetele maastikele. Näiteks mina saan oma 271 tuhat tugevuspunkti määrata 6-le eri maastikule nii, et nende oskused on mul maksimumi peal (6 * 40 tuhat = 240 tuhat) ja siis jääb mul veel 31 tuhat tugevuspunkti alles, mille saan omistada 7-nda maastiku oskusele.

Alguses seame järgmise oskuste järjekorra:
1. Industrial (tööstus)
2. Desert (kõr
3. Urban (linn)
4. Forest (mets)
5. Suburbs (äärelinn)
6. Jungle (džungel)
7. Airport (lennujaam)
8. Hills (künkad)
9. Plain (tasandik)
10. Mud (muda)
11. Wasteland (tühermaa)
12. Swamp (soo)
13. Mountain (mägi)
14. Beach (rand)

See tähendab, et meie lahingud hakkavad olema nii:

Pange tähele, et kuna iga voor annab 20 punkti ja lahingu võitmiseks on vaja 94 punkti, võivad lahingud lõppeda juba 5 vooru järel. Nii et ma soovitan:
- oskuste määramine: tuleb keskenduda oskustele Industrial -> Mud (1 -> 10) ja pigem vahele jätta Wasteland -> Beach (11 -> 14).
- suure tugevuse puhul: valige iga teine oskus, nii et saaksite võidelda igas voorus vähemalt ühel maastikul, nt Industrial (1. voor), Urban (2. voor), Suburbs (3. voor), Airport (4. voor), Plain (5. voor) ...
- väikese tugevuse puhul: valige oskus, mis enam-vähem vastab lahingule, mis toimub teie tavalise aktiivsuse ajal. Meie lahingud algavad tavaliselt hommikuti, nii et arvestades, et üks voor kestab umbes 1,5h, saate arvutada, millal olete võrgus ja milline voor enam-vähem toimub.

See on keeruline sündmus, kuid mina kui president ja minu valitsus teeme kõik endast oleneva, et eEesti ja me kõik saaksime sellest väga hästi läbi. See on nõrgematele suurepärane võimalus saada palju Battle Hero ja Sky Hero medaleid, nii et kasutage seda võimalust.

Elagu Eesti!
Mixliarder