Ambient on/off

Join the new world

 

(Sondazh paraelektoral) Kush president ?

Day 1,902, 12:58 Published in Albania Albania by Rilindasi
ky sondazh i cili ishte berë nga unë realisht percaktoi rezultatin e vertet të zgjedhjeve presidenciale në eShqipëri, DardanH, asokohe fitoi zgjedhjet.

Sot , para jush të dashur eShqiptar, paraqes sondazhin për zgjedhjet presidenciale të cilat deri më tani na paraqesin keto kandidat të cilet mund të i gjeni në linkun në vijim ku dhe mund të votoni

http://poll.pollcode.com/f2o856


Gazeta forca e ndryshimit do u sjell para jush të thenat dhe të pathenat e ketyre zgjedhjeve, fushatës para elektorale , dhe gjatë ditës së zgjedhjes.

Ju lutëm votoni në sondazh dhe shperndajeni artikullin

Sondazhi do jetë i mbyllur nesër. 

Comments

KosovolsKosovo
KosovolsKosovo Day 1,902, 13:00

first o/

A E N E A S
A E N E A S Day 1,902, 13:04

Suksese te gjithe kandidateve

mikeli4free
mikeli4free Day 1,902, 13:12

Cili president jo kush !!!!

Rilindasi
Rilindasi Day 1,902, 13:13

Është peremer pyetës,
Kush e mori librin?
Cili e mori librin?

Kush do jetë president?
Cili do jetë president?

EFALB
EFALB Day 1,902, 13:42

Rilindasi me kujtohet qe bere nje sondazh dikur edhe u tregove objektiv. Ishte pak a shume si kjo situate e sotmja, por te nesermen pavaresisht se sondazhi yt te paracaktoi kush do ishte fituesi ti propagandove per kandidatin e dyte.
Nuk e degjove pergjigjen qe te dha sondazhi yt, na u shnderove ne subjektiv. (arsyet nuk i dijme)
Tani qe te mos perseritesh te njejtin gabim ndaje mendjen edhe pozicionin qe do meresh me sondazhin apo do perkrahesh ndonje kandidat?
Edhe mos na dalesh te shkosh andej nga fryn era.

Rilindasi
Rilindasi Day 1,902, 13:44

Pikachuku, kendej nga ne nuk po fryen erë aktualisht, kurse shi po bie.

LiLo1
LiLo1 Day 1,902, 13:45

Rilindas kam pas pershtypje tjeter per ty por me fal qenkam gabu sepse ti paske pas hall per karrier urime tashi je me bagazh looooool i madh

Lazim Latifi
Lazim Latifi Day 1,902, 13:45

Personalish spo njoh asnje kandidat.

Rilindasi
Rilindasi Day 1,902, 13:46

Kurse unë do i shkruaj presidentit që të vazhdojnë me planin për ambasadorë, shpresoj që ambasadoret e suksesëshëm të Shqipërisë, të mos shkarkohen , për arsye se postet janë jo politike, kurse largimi i tyre nga puna do të thoshte rifillim i gjithë ekipit dhe i gjithë punës.

Shpresoj që jeni i kenaqur me pergjigjen time.

Rilindasi
Rilindasi Day 1,902, 13:49

Përshendetje Lilo1 pershtypjet tuaja mund të ndryshojnë, kurse unë kam marë obligime të tipit të kilogramit, aq kilogram sa mund të bart, aq i kam bartur mbi supe, nuk e kam tepruar sepse do shkaktonte dëm dhe tek unë.

Shendet.

LiLo1
LiLo1 Day 1,902, 13:53

me pelqen koherenca jote dhe si e perkufizon veten me kanarin po se kuptova cili ishe ti kanari apo . gjithsesi urime ne misionit tend po fitoi Ujku ishalla ka noi post per ty e sukseve te 2 qunave se i kam miq edhe pse un nuk mund te votoj pastaj i bie qe pozita ti bej sondazh vedit qe a e votojn a jo kandidatin nga zv ministri i ... sa pf mer burr sme vjen as me te thon se ke noi post se po me dukesh me shum ushtar se sa njeri sondazheve pfffffffffffff qr ca te ban etja per pushtet mer burr

Rilindasi
Rilindasi Day 1,902, 13:55

Faleminderit LiLo1.

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,902, 13:58

Pikachuku AKA ATILA Perseri ne loje mundohet ti fus hunet ne Politik .

Rilindas Sondazh i mir . te Pergezoj

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,902, 15:49

V

ujku76
ujku76 Day 1,903, 01:20

Rilindas, Vote per artikullin.

Pergjigjen per punen e ambasadoreve ta kam dhene tek artikulli ku e ke bere pyetjen o/

respekte

Sabri Hakuli
Sabri Hakuli Day 1,903, 07:10

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.