Ambient on/off

Join the new world

 

[PWL] 25 marca - Wolni Ludzie do Kongresu!

Day 1,951, 13:54 Published in Poland Poland by kawa_89
Już jutro wspólnie zadecydujemy o tym jak potoczy się najbliższy miesiąc. Jak upłynie najważniejsza kampania militarna ostatnich czasów. Czy chcemy, żeby kwiecień minął nam pod znakiem afer, błędnych ustaw w najważniejszych momentach czy może współpracy z rządem i skupieniu się na wypełnianiu obowiązków?


W związku z nadejściem niezwykle ważnego dla naszej przyszłości etapu, Partia Wolnych Ludzi wystawia w tym miesiącu tylko pewnych, sprawdzonych i aktywnych graczy na kongresmenów. Nie oznacza to oczywiście próby zabetonowania kongresu ponieważ jesteśmy pewni, że gracze tacy jak dyrcio, który ma szansę wejść do Kongresu po raz pierwszy, pod kontrolą doświadczonych kolegów służących radą i wsparciem jak kawa_89 albo Laciek, stanowią jedną z najlepszych ekip jaką mogą zaproponować przodujące partie w ePL.
Nie zajmujemy się bzdurami, nie wypowiadamy się gdy nie jest to potrzebne, nie nabijamy sztucznie frekwencji w debatach poprzez wypisywanie głupot. Doświadczenie, pewność i konkrety, to nasza recepta na spokojny i owocny przebieg nadchodzącej kadencji. Pamiętaj, 25tego głosujemy na Partię Wolnych Ludzi!


Kongresmeni na kadencję marcowo-kwietniową:

1. kawa_89
2. dyrcio
3. Laciek
4. Giereo
5. Apacer
6. PsychoPancernik
7. Leo Vince
8. suncaroll
9. ShreQPoprosiliśmy o komentarz do listy przewodniczącego naszej partii – Storki

<dyrcio> Po pierwsze gratuluje wyboru na prezesa partii. Nadchodzacy miesiac nie bedzie latwy. Wojna z Chinami zapowiada sie bardzo intersujaco. Zblizaja sie tez wybory do kongresu. Czy uwazasz ze ulozona lista sklada sie z najlepszych graczy?

<Storki> Oczywiście, że tak. Lista naszej partii od zawsze składa się tylko z najlepszej jakości kandydatów którzy wyróżniają się aktywnością i doświadczeniem ale nie brakuje na niej również młodych graczy którzy nie poczuli jeszcze jak to jest być betonem. W każdych wyborach staramy sie wprowadzić jak najwięcej nowych osób które świeżym spojrzeniem mogą wprowadzić powiew świeżości do kongresu. Najpierw jednak dajemy im kilka wkazówek aby uniknąć sytuacji z nielegalnymi ustawami, failami i takim sytuacjami.

<dyrcio> Z pierwszego miejsca w tym miesiacu startuje kawa_89, byly prezes PWL. Czemu wlasnie on na pierwszym miejscu?

<Storki> Najkrócej można by powiedzieć, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest graczem doświadczonym, który zna się na polityce i jego komentarze w debatach z pewnością wprowadzą wiele do dyskusji. Był również członkiem komisji BUL i zna jej prace od wewnątrz.

<dyrcio> Ostatnio widac coraz wieksze zbetnowanie kongresu. Czy w PWL takze brakuje mlodych, zdolnych graczy?

<Storki> Obecnej sytuacji trudno się dziwić. eRepublik nie jest w stanie zatrzymać nowego gracza na dłużej a jeśli już zostają to w większości jako dwuklik. Oczywiście w każdej partii jest kilku młodych graczy którzy są aktywni ale podejrzewam, że nie jest to liczba która kogokolwiek satysfakcjonuje. PWL posiada potencjał który stopniowo od kilku kadencji wykorzystujemy aby "odmłodzić" kongres.

<dyrcio> Czy w takim wypadku mamy osoby młode na naszej liscie?

<Storki> Jeśli chodzi o osoby młode to na wysokiej pozycji mamy gracza dyrcio. Oprócz tego mamy osoby które mimo dłuższego stażu będą w kongresie dopiero drugi raz. Jest w partii kilka osób które niebawem mogą zaistnieć w kongresie ale póki co będziemy się im przyglądali abyśmy byli w 100% pewni, że są to osoby odpowiedzialne które zasłużą na ten "zaszczyt".

<dyrcio> Na 7 miejscu widzimy gracza Leo Vince, który nie cieszy się zbytnią popularnością w ePolsce. Dlaczego właśnie na niego padł wybór?

<Storki> W wyborze osób do kongresu nie kierujemy się anypatiami innych osób do naszych kandydatów. Jeśli uznam, że ten gracz zasługuje na miejsce to je dostanie. Gdyby każdy się tym przejmował to inne partie też musiałyby pozbyć się kilku osób ze swoich list.

<dyrcio> Dzieki za wywiad

Pragniemy zachęcić wszystkich z 1 i 2 dywizji (a więc do 29. levelu włącznie) do uczestnictwa w naszym projekcie: Fundacji Partii Wolnych Ludzi!

Nasza Fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL i ludzi spoza partii, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1. i 2. dywizji. Najlepszy rozwój następuje poprzez częste walki. Jednak aby bić potrzeba dobrej broni oraz chleba.

Dlatego wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1. i 2. dywizji (do 29. lvl włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 1 tank Q7 oraz 200 chlebków Q2 (800 HP). Osoby, które nie należą do Partii Wolnych Ludzi również mogą składać podanie, lecz dostaną tylko 100 chlebków Q2 (400 HP).

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi;*
3) Mieć maksymalnie 29 level.

*Spełniając ten warunek dostaniesz 1 tank Q7 oraz 200 chlebków Q2!

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!Departament Prasowy PWL
Albrecht, Storki i dyrcioSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: http://www.pwl.fora.pl/
 

Comments

kawa_89
kawa_89 Day 1,951, 13:55

Hail PWL \o/

Szym3k o7
Szym3k o7 Day 1,951, 13:55

Hail PWL \o/

Storki
Storki Day 1,951, 13:59

HAIL PWL \o/

Sarrena
Sarrena Day 1,951, 14:00

Żądam Storkiego zamiast Leo Vince!

Storki
Storki Day 1,951, 14:18

Żadam chleba i igrzysk!

suncaroll
suncaroll Day 1,951, 14:01

HAIL PL \o/

MaRKuiNHoS7
MaRKuiNHoS7 Day 1,951, 14:06

unvote bo ShreQ

El Reto
El Reto Day 1,951, 14:16

Loool, dyrcio nr.2 😮

xenophob
xenophob Day 1,951, 14:23

PeWueL do konga!

SpikusPL Day 1,951, 14:40

Comment deleted

SpikusPL
SpikusPL Day 1,951, 14:41

HAIL PWL \o/

Kijek93
Kijek93 Day 1,951, 15:18

Powodzenia o/

tomas004PGU
tomas004PGU Day 1,951, 15:41

Cze Leo

DrizztDrow
DrizztDrow Day 1,951, 23:53

Powodzenia! \o

Ban Josip Jelacic II
Ban Josip Jelacic II Day 1,952, 01:40

Powodzenia! o/

Kpt. Jack Sparrow
Kpt. Jack Sparrow Day 1,952, 06:12

Szkoda że formularz nie działa... Wie ktoś gdzie go można znaleźć inaczej niż przez ten link w artykule?

Storki
Storki Day 1,952, 06:56

Formularz nie działa ponieważ w dzień wyborów Fundacja PWL zawiesza działanie. Jutro znów będzie czynna.

Kpt. Jack Sparrow
Kpt. Jack Sparrow Day 1,952, 10:00

A no tak... Dzięki za przypomnienie 😉

Legrezz2
Legrezz2 Day 1,952, 13:12

Głosuj na PPP poleca pan Troll

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.