Ambient on/off

Join the new world

 

[Presidenti] Beteja e muajit

Day 2,429, 05:44 Published in Albania Albania by Endritt Zekka


[Presidenti] Beteja e muajit


Pershendetje trima

Pasi qe i liruam regjionet origjinale,dhe shpallem ligjin per sulm ajror ne UAE(Emiratet e Bashkuara Arabe) ne kordinim me Turqine qe na e ka liruar regjion Ajman dhe do na jap edhe regjionin tjeter Sharjah,tash ka ardhur koha te sulmojme.

Sulmi do te filloj ne 13:00 me kohen e Republik,apo krahasuar me kohen tone(ne trojet etnike shqiptare) eshte 22:00

Supplies do shperndahen ne: #Alb.Supplies
Poashtu edhe CO do te jete aktive
Kemi kontaktuar me aleat,dhe ndihma e tyre nuk ka per te munguar as kesaj rradhe.

Ju lutem te jeni te pergaditur mire ngase nga kjo beteje do varet edhe kongresi i eShqiperise per kete muaj.Duhet bejme kujdes te veqant nga shield(mburoja) e tyre,dhe nga serbet te cilet do tentojne te na ndalojne.
Une kam besim te pa tundur ne ju,ashtu siq ia kemi kthyer pushken secilit armik deri tani,do ia bejme dhe tani dhe te sigurojme kongres te sigurt,e pastaj mund te ndihmojme edhe aleatet tane,ta ngrisim emrin e shqipes ne bote por as ti anashkalojme territoret tona origjinale.

Ik dallëndyshe shqiponja po vjen
n'krah t'vogel t'then sakat t'len kur t'zen
 

Comments

Nori Durres
Nori Durres Day 2,429, 06:00

o7

bushiAL
bushiAL Day 2,429, 06:14

o7

armando.aka.Zamiri 7
armando.aka.Zamiri 7 Day 2,429, 06:16

endritt 4cp 😛

WafreyBG
WafreyBG Day 2,429, 06:22

o/

NoobFromAL
NoobFromAL Day 2,429, 06:24

o7

HeLLSPaWN111
HeLLSPaWN111 Day 2,429, 07:26

Koke inspiru me kange te unikatilit 😛 !

AlgeosTr
AlgeosTr Day 2,429, 07:41

o7

Insulting name
Insulting name Day 2,429, 08:14

V

Autochthonous Kosovo
Autochthonous Kosovo Day 2,429, 08:17

Vote!

Kody5.
Kody5. Day 2,429, 08:19

o7

Kabesos
Kabesos Day 2,429, 08:30

o7

EmperorEye Day 2,429, 08:50

Comment deleted

Dardanian Lands
Dardanian Lands Day 2,429, 10:05

ku mi marr qito supplies kurr s dita ahahha

GjokaAL
GjokaAL Day 2,429, 10:32

o7!

Epidamn87
Epidamn87 Day 2,429, 12:58

Djema jam me cel disa arme per d1

Diamant Haziri
Diamant Haziri Day 2,429, 14:27

a din kush mem kallxu cka jan ka lypin grekt prej neve, shum po kruhen ? me nje fare kohe ne EDEN ishim ata qe e mbrojshim ne d1 edhe d2 , apo eshte naj plan me na marr tokat ne kohe kongresi mu liru ne?

alkedsh
alkedsh Day 2,431, 00:22

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.