Ambient on/off

Join the new world

 

[PPP] Wyniki wyborów!

Day 1,926, 11:10 Published in Poland Poland by MagicWitamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

W dzisiejszym wydaniu PaPieru Politycznego:
- Po wyborach kongresowych
- Akademia PPP
- Fundacja PPP
- The Dragons.

Życzymy miłej lektury 😉
Za nami kolejne wybory kongresowe. Porównując do poprzedniej kadencji, wprowadziliśmy jednego kandydata mniej, jednak z uwagi na fakt, że nasz koalicjant, Niezależna Polska, nie wystawił swoich kandydatów, to faktycznie nasz udział w kongresie wzrósł. Wśród naszych reprezentantów przeważają doświadczeni kogresmeni, są też tacy, którzy pierwsze kongresowe szlify już zdobyli, no i mamy dwóch debiutantów. Oto lista reprezentantów Polskiej Partii Patriotycznej w kadencji marcowej:

1. Magic Hereos
2. Kijek93
3. WujekRemo
4. Stunter
5. Krzychur
6. DarkusPL (Chamstwo)
7. twatwaratwa
8. maxi1994
9. Lodooo

Nowym kongresmenów życzymy dobrej pracy dla e-Ojczyzny!

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ

W trakcie wyborów, doszło do pewnego przykrego incydentu - NAVODE przekroczył granice obyczaju i kultury politycznej, spamując agitacją wyborczą feedy innych partii. W związku z tą sytuacją, zarząd Polskiej Partii Patriotycznej oświadcza, iż nie był inspiratorem działań tego gracza, nie miał również żadnej wiedzy na temat planowanej przez niego akcji, która była wyłącznie jego własną inicjatywą.Młody graczu! Chciałbyś aktywniej działać w polityce? Nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Akademia PPP to projekt, stworzony właśnie z myślą o młodych, w ramach którego, pod okiem doświadczonych graczy, mogą oni zdobywać swoje pierwsze szlify, a przede wszystkim, uczyć się tajników mechaniki gry i politycznego „know how”. Jest to również najkrótsza droga do tego, by w niedalekiej przyszłości znaleźć się na listach wyborczych.
Nie czekaj! Dołącz do akademii PPP! Wejdź na irc - #ppp.akademia w sieci Quakenet, lub kliknij, by wejść przez Webchat: KLIKNIJ!Każdego gracza, który posiada level mniejszy lub równy 27 oraz posiadającego polskie obywatelstwo, zapraszamy do wypełnienia tego formularza.
Graczom spełniającym kryteria, fundacja wypłaci chlebki, pozwalające odnowić 500 punktów energii.
Nasza fundacja nie ogranicza się do wypłacania chlebków, lecz służy również pomocą młodym graczom na kanale naszej fundacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące gry i na wszystkie staramy się fachowo odpowiedzieć.
Zapraszamy także doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na działalność Fundacji PPP poprzez donate na któreś z tych kont:


Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w jej regulaminie.

Zapraszamy, ekipa fundacji,
Kijek93, Stunter & Lodooo


Opracowała stażystka w sztabie prasowym PPP jowita93


Szukasz bojówki dla siebie? Chcesz wspólnie z innymi dołożyć cegiełkę do sukcesów ePolski i jej sojuszników? Dołącz do The Dragons i ciesz się z osiągnięć naszego kraju!

The Dragons jest partyjną bojówką Polskiej Partii Patriotycznej należącą do Prywatnych Grup Bojowych podległych Ministerstwu Obrony Narodowej.To właśnie MON organizuje zbiórki, podczas których żołnierze biją w ważnych strategicznie bitwach. Dzięki takiej organizacji można lepiej spożytkować militarny potencjał obywateli.

Jedynymi wymaganiami wstąpienia do The Dragons są:
- aktywność na naszym kanale
- ustawienie powiadomień
- avatar The Dragons, który dostaniesz podczas rekrutacji

Dzięki Tobie nasz wkład w militarny sukces ePolski może być jeszcze większy! Nie czekaj - już dzisiaj dołącz do The Dragons, jedynej takiej niepowtarzalnej bojówki!

Pozdrawiamy,
Dowództwo The Dragons
Prezes: Magic Hereos
Vice Prezes: Kijek93
Sztab Spraw Wewnętrznych: Krzychur, twatwaratwa
Sztab Prasowy: WujekRemo, Bloodsail,
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93, Lodooo, Stunter, stażysta: DarkusPL (Chamstwo)- FORUM POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- KANAŁ IRC POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY FUNDACJI
- KANAŁ IRC FUNDACJI
- PORADNIK IRC
- PORADNIK - JAK DOŁĄCZYĆ DO THE DRAGONS
- PODRĘCZNIK MEN
 

Comments

Magic
Magic Day 1,926, 11:10

Dziękuję za wszystkie głosy o7

WujekRemo
WujekRemo Day 1,926, 11:12

Takoż i ja dziękuję!

Cavalekh
Cavalekh Day 1,926, 11:43

Cze.
Widzę, że navode zaszalał. Od siebie dodałbym, że nawet nie jest działaczem PPP, bo do wewnętrznych kanałów dostępów nie ma. W ogóle go nie widuję nigdzie.

El Reto
El Reto Day 1,926, 11:48

Ale Navode to Wam się udał.
Miło, że przeprosiliście o/

Mr. Kwiat
Mr. Kwiat Day 1,926, 12:08

jakbym wysłał swoich do spamowania, to później też napisałbym,że nie miałem z tym nic wspólnego.

Mr. Kwiat
Mr. Kwiat Day 1,926, 12:09

o7 Pozdrawiam! Hail PPL!

Kijek93
Kijek93 Day 1,926, 12:50

Troll detected...

Magic
Magic Day 1,926, 13:56

Um, z tego co pamiętam, to właśnie to zrobiłeś - spamowali bezpartyjnych 😛

Mr. Kwiat
Mr. Kwiat Day 1,926, 14:16

bezpartyjni otrzymali jedynie informacje. Mogli z nią zrobić co chcieli.

Magic
Magic Day 1,926, 14:22

Jeszcze by tego brakowało, żeby ktoś ich zmuszał 😮

WujekRemo
WujekRemo Day 1,926, 14:01

Kwiecie Lotosu, dobrze wiedzieć, zanotuję wskazówkę mistrza 😉 Jednak na tyle długo jestem w PPP, że pamiętam czasy naszej z wami koalicji. Wierz mi, reprezentuję mimo wszystko beton - gdyby zarząd PPP chciał inicjować, czy supportować taką akcję, umielibyśmy pewnie zrobić to subtelniej i to dementi nie byłoby potrzebne.Ale tego nie praktykujemy i stąd to oświadczenie.

Mr. Kwiat
Mr. Kwiat Day 1,926, 14:18

Tak pamiętam. Dawne dobre czasy. Jednak w tym świecie jak zawali dół to góra obrywa. I to była po prostu myśl, co byłoby gdybym ja to zainicjował u swoich ludzi. I jakbym później to skomentował.

WujekRemo
WujekRemo Day 1,926, 14:35

To może inaczej: a co napisałbyś, gdyby w dniu wyborów WujekRemo z nudów, albo dla czystej radości trollingu, poodwiedzał wszystkie główne partie i uprawiał agitkę za PPL? Bardzo jestem ciekaw Twojej odpowiedzi, bo może źle to napisałem i mógłbyś mnie oświecić.

Mr QRCZEBLADE
Mr QRCZEBLADE Day 1,926, 12:13

gratki )

vandrar Day 1,926, 13:33

Comment deleted

Storki
Storki Day 1,927, 08:11

NAVODE - nadworny wyznawca Mixa i jego sygnetu. Polecam

DrizztDrow
DrizztDrow Day 1,928, 05:06

ee tam, pic NAVODE fotomontaż : >

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.