Ambient on/off

Join the new world

 

[PPP] Wybory na PP!

Day 2,033, 12:41 Published in Poland Poland by Magic
Witamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

W dzisiejszym wydaniu PaPieru Politycznego:
- Oficjalny kandydat na PP
- Akademii PPP
- Fundacja PPP

Życzymy miłej lektury

KrisNowak oficjalnym kandydatem na PP

W tym miesiącu w prawyborach które odbyły się na forum naszej partii, został wyłoniony kolejny kandydat na Prezesa Partii. Został nim w tym miesiącu Kris Nowak .

A oto plan na obecną kadencje:

Chciałbym kontynuować dobrą politykę poprzednich prezesów. Nacisk należy położyć na Fundację - przez nią najwięcej młodych przychodzi do PPP. Trzeba pomyśleć nad jakąś familiadą, turniejem haxballa, grami typu: pytanie - odpowiedź ( na shoutcie partyjnym), koło fortuny.

Koniecznie trzeba ściągnąć młodych. Uważam, że najłatwiej to zrobić przez konkursy/ wspólną zabawę. Wierzę, że Kijek93 i Zawa99 dzięki swojemu doświadczeniu w MEN mi w tym pomogą.

Tradycyjnie - dobry skład do kongresu, poparcie najlepszego kandydata na CP.


Viceprezes: Cavalekh
Sztab Prasowy: Zawa99 + miejsce dla stażysty
Sztab Spraw Wewnętrznych: Cavalekh
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93 , Zawa99
Strona PPP: Magic Hereos + osoba do pomocy (nabór na stanowisko)
Chcesz zaistnieć w świecie polityki ePL? Chcesz poznać osoby podejmujące decyzje o losach naszego kraju? A moze po prostu chcesz zacząć się dobrze bawić w doborowym towarzystkie?

Jeśli zainteresowało Cię któreś z tych stwierdzeń pora przeczytać dalszą część tego atykułu i zmienić swój los.

Akademia PPP poszukuje młodych graczy którzy pod okiem doświadczonych kolegów będą zdobywać doświadczenie, wdrażać się w działanie partii oraz stawiać pierwsze kroki w polityce. To wszystko po to by znaleźć się na listach kongresowych i wpaść w wir epolityki.

Zgłaszając się do akademii zostaje Ci przydzielony opiekun którego obowiązkiem jest udzielenie Ci niezbędnej pomocy i odpowiedz na wszystkie nurtujące Cie pytania. Poza tym będziemy organizować inne formy edukacji.Dla wszystkich członków Akademii PPP przewidujemy różne konkursy, a także dodatkowe wsparcie materialne.
Nie bój się, czekamy na Ciebie!

Nie czekaj, już dziś dołącz do Akademii PPP!! Wejdz na FORUM !
Wejdź na nasz kanał IRC - #ppp.akademia w sieci Quakenet.Zachęcamy również do korzystania z pomocy oferowanej przez nasza fundacje.

Warunki, które musi spełniać grać by uzyskać pomoc to:
- Polskie obywatelstwo
- Lvl 27 lub niższy
- wypełnienie formularza

Gracz który spełni powyższe kryteria uzyska pomoc zgodną z obecnym regulaminem, pozwalające odnowić 600 punktów energii oraz w weekendy dla graczy do 24 poziomu broń (1xQ7), dzięki czemu skuteczniej będziecie mogli walczyć zgodnie z rozkazami MON .

Fundacja to nie tylko pomoc materialna to również grupa ludzi którzy chętnie pomogą w pierwszych krokach w erepublik, jak i doradzą w różnych kwestiach związanych z grą.
Fundacja to też miejsce gdzie można poznać ludzi i wieczorem zagrać np. w koło fortuny.
Zapraszamy serdecznie na nasz kanał .

Zapraszamy także doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na działalność Fundacji PPP poprzez donate na któreś z tych kont:Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w jej regulaminie .

Zapraszamy,
Ekipa Fundacji Polskiej Partii Patriotycznej:
Kijek93 , Stunter , DarkusPL (Chamstwo) , Zawa99 ,Gregoric

stażysta: WeedRider

Prezes: Magic Hereos
Viceprezes: Kijek93
Sztab Prasowy: Hqnn , WujekRemo
Sztab Spraw Wewnętrznych: Krzychur
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93 , Stunter , DarkusPL , Zawa99 stażysta: Gregoric

- FORUM POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- KANAŁ IRC POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- REGULAMIN FUNDACJI
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
- KANAŁ IRC FUNDACJI
- PODRĘCZNIK MEN
- PODRĘCZNIK PA
 

Comments

Magic
Magic Day 2,033, 12:42

Vote o7

Bartek96
Bartek96 Day 2,033, 12:49

Drugi?

Newstolemy
Newstolemy Day 2,033, 13:38

ja?

vejderr
vejderr Day 2,033, 13:43

Koniecznie trzeba ściągnąć młodych. Uważam, że najłatwiej to zrobić przez konkursy/ wspólną zabawę. Wierzę, że Kijek93 i Zawa99 jako vMENi w obecnym rządzie mi w tym pomogą. - tzn vMENi będą działali na rzecz waszej partii?

Zawa99
Zawa99 Day 2,033, 13:49

to znaczy że skoro są vMEN to mogą pomóc swojej partii

Kuzynn
Kuzynn Day 2,033, 14:32

A co ty myślisz, po co się zostaje vministrem 😃

Qjon13
Qjon13 Day 2,034, 11:24

Żeby nakraść to oczywiste

staruszek
staruszek Day 2,033, 15:30

"naduzycie wladzy" - typowy syndrom "stolka"

Zawa99
Zawa99 Day 2,033, 16:55

chyba ktoś nie rozumie tego co napisałem.
To że ktoś jest vMEN nie zabrania mu działać politycznie ciągle działałem na w partii i MEN. Ale nigdy nie zamierzałem tego wykorzystywać do promocji partii, to się nie zmienia.

Kijek93
Kijek93 Day 2,033, 16:52

@vejderr, czy to, że np.: przeprowadzę Familiadę PPP, to będzie nadużycie władzy? To, ze jestem vMENem wcale nie oznacza, że nie mogę działać we własnej partii... tu bardziej chodzi o to, że przez to, że pracuję w ministerstwie potrafię zorganizować różne gry... i wcale nie znaczy, że tyllko mogę robić to dla PPP, bo już kiedyś przeprowadzałem Familiadę dla PWL, a swego czasu proszono mnie, żebym zrobił Familidę dla ND, jednak nie miałem akurat czasu, więc byłem zmuszony odmówić.
Poza tym, to jeszcze nigdy będąc vMENem nie zdarzyło mi się wykorzystać tego do celów partyjnych, więc zarzucanie mi tego, że jestem vMENEm, żeby czerpać z tego korzyści dla partii jest dla mnie mocno krzywdzące.
Ogólnie to wydaje mi się, że to zdanie jest nie do końca jasno napisane, a chodziło raczej o to, że możemy doświadczenie zdobyte przy pracy w MENie wykorzystać do pomocy w partii.
@Kuzynn, jakbyś znał sprawę, to do MENu zgłosiłem się dla własnej satysfakcji, a nie z pobudek politycznych. Podoba mi się atmosfera tam panująca.

vejderr
vejderr Day 2,033, 23:56

Hm, nie zarzucam wam, że nadużywacie władze do własnych profitów. Zadałem pytanie, bo z tego zdania tak wynika. Można uniknąć takich nieporozumień formułując zdanie, z którego będzie jasno wynikać, że dzięki waszemu doświadczeniu z MENu pomożecie PPP. Obecne można zrozumieć np. tak, że dzięki waszemu dostępowi do chatu dla młodych, zaprosicie graczy do PPP - to też pomoc.

Kijek93
Kijek93 Day 2,034, 01:31

@vejderr, tutaj uderzasz do czegoś innego, bo dostępu do tego czatu nie mają wszyscy, akurat ja mam, ale Zawa nie i on nie ma akurat nic wspólnego z MEN. Poza tym panują tam jasne zasady (których oczywiście zawsze przestrzegałem).

Po prostu tak jak napisałeś jest to nie do końca jasno sformułowane zdanie i jak będzie Magic, to mu powiem, żeby to poprawił 😉

vejderr
vejderr Day 2,034, 01:55

Znowu nie sugeruję, że nie przestrzegasz/cie zasad, po prostu to zdanie jest niejasne. Dzięki za odp 🙂

Magic
Magic Day 2,034, 05:40

Poprawione, przepraszam za błąd - stanowiska rządowe(a szczególnie te w MEN) oprócz poprawy wizerunku partii raczej w niczym innym pomóc nie potrafią 😛

Sarrena
Sarrena Day 2,033, 16:29

"Sztab Spraw Wewnętrznych: Cavalekh, Ajek"

Ten sam Ajek, który będzie prezesem PI?

Zawa99
Zawa99 Day 2,034, 00:44

widzę tu pewnego rodzaju problem 😛

Magic
Magic Day 2,034, 05:41

Poprawione 😛

Kris Nowak
Kris Nowak Day 2,034, 02:12

Tak, to ja.
Cze wszystkim o7

Sarrena
Sarrena Day 2,034, 02:13

Nie znam.

Kris Nowak
Kris Nowak Day 2,034, 02:15

Poznasz podczas kadencji 😃

Cavalekh
Cavalekh Day 2,034, 04:58

: o
Kris Nowak, musisz się zająć wieczornymi dyskusjami : D

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.