Ambient on/off

Join the new world

 

[PPP] Po wyborach | The Dragons | Fundacja

Day 1,825, 10:21 Published in Poland Poland by Cavalekh

Witamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

W dzisiejszym wydaniu poruszonych zostanie kilka ważnych tematów, dotyczących naszej partii.Zapraszamy do lektury nowego artykułu, w którym:
- Podsumowanie ostatnich wyborów na prezesa partii
- Słowo od nowego prezesa Cavalekha
- Skład nowego zarządu partii
- Wybory kongresowe i o tym, jak zacząć działać w partii
- Rekrutacja do The Dragons
- Fundacja PPP1. Podsumowanie ostatnich wyborów na prezesa partii

W ostatni czwartek, jak co miesiąc cała społeczność naszej gry zgromadziła się przy wirtualnych urnach. Jak każdego 15 dnia miesiąca wybieraliśmy prezesa partii. W tym miesiącu na prezesa naszej partii został wybrany gracz Cavalekh. Był to oficjalny kandydat naszej partii, dlatego dziękujemy wszystkim wyborcom, za głosy na niego. Cavalekh jest to doświadczony gracz, który w ostatniej kadencji pełnił obowiązki prezesa partii, po tym jak Ghanim (osoba wybrana w wyborach) zrzekł się piastowania tego urzędu. W bardzo ciężkim okresie dla naszej partii Cavalekh świetnie wypełniał obowiązki, jakie mu przypadły. Nowa kadencja powinna być w jego wykonaniu kontynuacją pozytywnych zmian w naszej partii.
Poniżej znajduje się wykres przedstawiający rozkład głosów w ostatnich wyborach. W sumie oddano 326 głosów. Jak widać, z dużą przewagą (233 głosy, przewaga nad następnym graczem 199 głosów), na pierwszym miejscu znalazł się Cavalekh, jednak na szczególną uwagę zasługuje stosunkowo wysoki wynik ( gracza TeamTim, wynika to najprawdopodobniej z tego, że był on pierwszym kandydatem na liście. Trzecie miejsce zajął gracz lee-oon (22 głosy).

2. Słowo od nowego prezesa Cavalekha

Dziękuję bardzo za oddane na mnie głosy i za zaufanie. Podjąłem się tego zadania (wprowadzenia pewnych zmian w partii) parę tygodni temu i zgodnie z zapowiedzią zamierzam działania kontynuować. Nowy zarząd spisuje się bardzo dobrze, jest parę osób, na które naprawdę mogę liczyć. Dziękuję tutaj szczególnie Bloodsailowi i Kijkowi93. Ciężko w tym miesiącu pracował także MagicHereos. Cieszę się, że członkowie partii nie odpuścili sobie 😉
Na forum ruszył już temat na zgłoszenia do kongresu. Zachęcam do aktywności, wytrwałości, pracy i do udziału w wyborach kongresowych.
Zapraszam chętnych do współpracy.

Cavalekh
3. Skład nowego zarządu partii

Nowo mianowany prezes naszej partii powołał zarząd, w którego składzie znaleźli się:

Prezes: Cavalekh
Vice Prezes: Kijek93
Sztab Prasowy: Lodooo, Kijek93
Sztab Spraw Wewnętrznych: twatwaratwa, Bloodsail, Krzychur

Nowemu zarządowi życzymy powodzenia w obecnej kadencji. Najbliższym sprawdzianem dla zarządu będą zbliżające się wybory kongresowe, ale więcej informacji na ten temat w dalszej części artykułu.4. Wybory kongresowe i o tym, jak zacząć działać w partii

Już niedługo wybory kongresowe. Już teraz pragniemy zachęcić was do oddania głosu na naszą partię.
Wybory są także szansą do zaangażowania się nowych graczy, jak już wcześniej wspomniano, potrzebujemy chętnych do współpracy osób. Jak każda partia, tak i nasza potrzebuje świeżych twarzy. Każdy nowy, aktywny i pracowity gracz jest na wagę złota. Wszyscy mają szansę pomóc partii i wybić się w życiu politycznym ePolski. Rozpoczęcie kariery politycznej nie jest tak trudne, jak to się może wydawać, wystarczy odrobina chęci i zapału. W naszej partii panuje taka zasada, że wysokie miejsca na liście kandydatów do kongresu uzyskują jedynie aktywni gracze, którzy angażują się w działalność partii. Po wprowadzeniu nowego modułu wyborczego, w naszej partii wprowadziliśmy system punktowy. Za szeroko rozumianą aktywność w partii są przyznawane punkty, gracze którzy mają ich najwięcej mają szanse na wysokie miejsce na listach wyborczych, a jak wiadomo, im wyższe miejsce, tym większa szansa na objęcie prestiżowej funkcji kongresmena. System ten w pewnym sensie ma za zadanie pomóc młodym graczom, bo tutaj nie liczy się doświadczenie czy znajomości, tu liczy się aktywność! Dlatego każdy, młody, czy też doświadczony gracz mają równe szanse. Jednak aktywność ta nie może się przejawiać w jednorazowym "wybryku", ma to być długofalowe zaangażowanie (oczywiście w miarę możliwości). Zacznij już dzisiaj, wystarczy, że wejdziesz na nasz kanał IRC #ppp, gdzie zostaną udzielone Ci wskazówki dotyczące rekrutacji. Możesz to zrobić korzystając z webchata: http://webchat.quakenet.org/?channels=ppp5. Rekrutacja do The Dragons

Szukasz bojówki dla siebie? Chcesz wspólnie z innymi dołożyć cegiełkę do sukcesów ePolski i jej sojuszników? Dołącz do The Dragons i ciesz się z osiągnięć naszego kraju!

The Dragons jest partyjną bojówką Polskiej Partii Patriotycznej należącą do Prywatnych Grup Bojowych podległych Ministerstwu Obrony Narodowej.To właśnie MON organizuje zbiórki, podczas których żołnierze biją w ważnych strategicznie bitwach. Dzięki takiej organizacji można lepiej spożytkować militarny potencjał obywateli.
Od kilku dni zbiórki na naszym kanale mogą odbywać się o każdej porze dnia i nocy (za sprawą wprowadzenia bota na kanał).

Jedynymi wymaganiami wstąpienia do The Dragons są:
- aktywność na naszym kanale
- ustawienie powiadomień
- avatar The Dragons, który dostaniesz podczas rekrutacji

Rekrutacja na kanale IRC: http://webchat.quakenet.org/?channels=thedragons

Pozdrawiamy,
Dowództwo The Dragons
6. Fundacja PPP

Wszystkich graczy posiadających polskie obywatelstwo, którzy mają level mniejszy lub równy 27 zapraszamy do wypełnienia formularza.

Fundacja wydaje wszystkim graczom spełniającym kryteria chleby pozwalające odnowić 500 punktów energii

Fundacja prowadzi także działalność informacyjną. Na naszym kanale IRC pomagamy młodym graczom w starcie i rozwoju, jesteśmy otwarci na pytania dotyczące gry (i nie tylko) i na wszystkie (w miarę możliwości) staramy się fachowo odpowiedzieć.

Zapraszamy także doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na działalność Fundacji PPP poprzez donate na któreś z tych kont:

Lodooo
Kijek93
Stunter

Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w jej regulaminie.

Zapraszamy także do zapoznania się z artykułem przedstawiającym dotychczasową pracę fundacji!

Zapraszamy, ekipa fundacji,
Lodooo, Kijek93 i StunterPrzydatne linki:
Forum PPP: http://www.ppp.x2u.pl
IRC partii: #ppp na serwerze quakenet.org (Można wejść przez przeglądarkę internetową:http://webchat.quakenet.org/?&channels=ppp, Operę, ChatZillę w Firefoxie, czy też mIRC).
Formularz fundacji: http://www.tnij.org/fundacja-ppp
 

Comments

Cavalekh
Cavalekh Day 1,825, 10:23

Zapraszam do PPP i do The Dragons o/
Dziękuję za głosy.

Kijek93
Kijek93 Day 1,825, 10:29

Świetny artykuł - Świetna PPPartia!

Bloodsail
Bloodsail Day 1,825, 10:30

VOTE!

bambull
bambull Day 1,825, 11:23

nie ma Mixa, nie ma kupionych votow?

ShiroToAka
ShiroToAka Day 1,825, 12:00

o/

Shiro Yasha WD
Shiro Yasha WD Day 1,825, 13:33

voted

Stunter
Stunter Day 1,825, 13:51

ZaPPPraszamy 😉 o/

Staszkon
Staszkon Day 1,825, 14:02

PPP to nadal PPP, nigdy już nie odzyskacie dobrego imienia ( o ile takowe mieliście) Sad but true !

SWIESZEWO
SWIESZEWO Day 1,825, 15:07

powodzenia

xenophob
xenophob Day 1,825, 16:44

\o

Adrian Barszczewski
Adrian Barszczewski Day 1,825, 17:14

Nowa lepppsza PPP

Atavi
Atavi Day 1,825, 17:49

v

tomas004PGU
tomas004PGU Day 1,826, 01:12

jakby ktos zapomniał to jest PPP

Dreamer Arcanist
Dreamer Arcanist Day 1,826, 05:00

Lol... pojawiłem się w tym arcie na wykresie xD

NAVODE
NAVODE Day 1,826, 05:19

nasz własny piechociński!

szqlny v2
szqlny v2 Day 1,826, 05:23

/me lubi procentowy ROZDZIAŁ glosow

DeJoT
DeJoT Day 1,826, 08:45

"Zapraszam do PPP" .... po tym tekście sala wybuchła śmiechem..

Dreamer Arcanist
Dreamer Arcanist Day 1,826, 12:00

Rozwala mnie 1 cytat: "jednak na szczególną uwagę zasługuje stosunkowo wysoki wynik gracza TeamTim, wynika to najprawdopodobniej z tego, że był on pierwszym kandydatem na liście."

Równie dobrze mógłbym napisać: Na szczególną uwagę zasługuje stosunkowo wysoki wynik gracza Cavalekh, wynika to najprawdopodobniej z tego, że masowo spamowano członkom PPP wiadomościami o tym, by właśnie na niego głosować, dla dobra PPP, innym biorącym udział w wyborach pisano prośby o wycofanie się.

Cavalekh
Cavalekh Day 1,826, 12:32

Dreamer Arcanist, pewnie wcale nie dlatego, że to ja wygrałem prawybory i zgodnie ze statutem byłem jedynym legalnym kandydatem, co?
A ten cytat zapewne jest trafny, bo ciężko w inny sposób wyjaśnić jego przewagę nad lee-oonem np.

Dreamer Arcanist
Dreamer Arcanist Day 1,826, 12:36

Ja czytając ten art odbieram to tak, jakbyś pomniejszał wartość głosów uzyskanych przez niego, nad wartością głosów uzyskanych przez Ciebie 😛

Cavalekh
Cavalekh Day 1,826, 12:48

Tak btw., nie ja pisałem ; )
To nie jest żadne pomniejszanie wartości, tutaj to jest po prostu próba wyjaśnienia liczby głosów, którą uzyskał drugi kandydat. A jest to wynik zaskakując, gdyż to raczej nie jego się spodziewaliśmy na drugim miejscu. I wyjaśnienie zdaje się być proste, pierwsze miejsce na liście.

Kijek93
Kijek93 Day 1,826, 14:57

Dobra, jakby co ja to pisałem i wytłumaczę: "co autor miał na myśli": TeamTim (gracz z niskim levelem, o ile dobrze kojarzę, aktualnie zbanowany) z tego co dobrze pamiętam był na samej górze listy do głosowania. Jego wynik był na tyle zaskakujący, bo zdobył więcej głosów od lee-oona, który mógł teoretycznie chcieć przejąć partię.
Co do "rozdziału" głosów, przyznaję się do winy, taka mała wpadka:P

Ror4ima
Ror4ima Day 1,826, 15:43

Pozdrawiam

Sztandar
Sztandar Day 1,827, 06:20

Sądząc po komciach Mix odszedł, zapach pozostał 😒

tuxedoo
tuxedoo Day 1,827, 08:32

Gówno nigdy bratkami pachnieć nie będzie.

z innej beczki:
Ktoś czytał ten tekst przed publikacją? Mam wrażenie, ze miejscami pisał je translator.

Cavalekh
Cavalekh Day 1,827, 10:00

Faktycznie w paru miejscach było to kiepsko napisane, ale przyznam, że przed publikacją byłem tylko chwilkę i jedynie przejrzałem tekst. Co wyłapałem, jest już poprawione.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.