Ambient on/off

Join the new world

 

[Pomaranczowy Goniec] Pomaranczowy poradnik - Party President

Day 1,889, 13:28 Published in Poland Poland by Kelemvor Lyonsbane


Cześć!

Witajcie w kolejnym numerze Pomaranczowego Gonca, jedynej oficjalnej gazetki Pomaranczowej Alternatywy. Tym razem zapraszamy do przeczytania następnej części poradnika - Prezydent Partii i jego funkcje.

Prezes partii
By móc startować w wyborach na prezesa partii, musisz być członkiem tej partii, posiadać co najmniej 200 punktów doświadczenia (16 level) oraz zgłosić się w mechanice gry przed końcem 14 dnia - wybory odbywają się 15 dnia każdego miesiąca.Gdy zostaniesz już prezesem możesz przede wszystkim edytować informacje o partii oraz zdecydować, kto będzie za twojej kadencji wiceprezesem, radnym, sekretarzem generalnym oraz rzecznikiem, później w każdej chwili możesz odwołać daną osobę bądź obsadzić stanowisko kimś innym.Wybieranie osób jest bardzo proste, wystarczy wpisać nick osoby bądź odszukać go na liście.Poniżej panelu dotyczącego funkcji partyjnych, możemy zmienić nazwę partii, jej opis, logo (koniecznie w formacie jpg) oraz wybrać orientację gospodarczą (od skrajnej lewicy przez centrum do skrajnej prawicy) i społecznej (totalitarna, autorytarna, libertariańska, anarchistyczna). Po zakończeniu wprowadzania zmian, wystarczy je potwierdzić poprzez kliknięcie na Make changes:Ze strony partyjnej możesz poprzeć kandydata na prezydenta kraju, wystarczy wpisać jego nick i kliknąć na Select.Prezesi pięciu największych partii, dzień przed wyborami kongresowymi, tj. 24 dnia każdego miesiąca, mogą decydować o kształcie listy z kandydatami.

Jeśli obecny prezes odejdzie z partii lub zrezygnuje z pełnionej funkcji (Resign party presidency) to automatycznie nowym prezesem zostaje członek partii z największą liczbą punktów doświadczenia.

W sobotę na naszym wewnętrznym kanale odbyła się partyjna familiada z wiedzy ogólnej, okraszona nagrodami w postaci tanków. Mamy nadzieję, ze stanie się ona stałym punktem pomarańczowego programu 😉. Zwycięską okazała się drużyna Kalesony Boga Wojny w składzie sirielle, RightDefender i ctarx osiągając wynik 2225. Serdecznie im gratulujemy a drużynom przegranym życzymy powodzenia w następnej edycji.Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, zapraszamy Cię - kliknij na któryś z poniższych linków:
Angielska wersja językowa lub polska wersja językowa

Kontakt:
- kanał #pomarancza na Quakenecie, skrót: CLICK
- forum - CLICK
- formularz kontaktowy - CLICK
- całosć poradnika - CLICK

 

Comments

Kris Nowak
Kris Nowak Day 1,889, 13:34

V

Sirielle
Sirielle Day 1,889, 13:44

me like it

Dropp
Dropp Day 1,889, 14:34

To bardziej była googloada ale ok. 🙂 Na jedno pytanie odpowiedziałem dobrze ale autor pytania napisał przez przypadek „\” na koncu odpowiedzi. 😘

DeathaMARINES Day 1,890, 00:38

Comment deleted

RightDefender
RightDefender Day 1,890, 04:07

Vote ; )

Ferumdriel
Ferumdriel Day 1,890, 06:57

Vote 🙂 DeathaMARINES - dziwne masz oko 🙁

vandrar
vandrar Day 1,890, 22:29

Vote bo lubie pomarancze 😃

Any name
Any name Day 1,891, 11:20

Pozwólcie, że użyję miejsca pod artem na realizację mojego konkursu ;p
~~~PRANIE~~~

El Koto
El Koto Day 1,891, 11:22

KIEROWNICA

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.