[PMTF] Reaktywacja!

Day 1,694, 14:53 Published in Poland Poland by Sarphea


Witam w reaktywacyjnym wydaniu PMTF FTW - gazetki rzecznika jednostki bojowej Polish Multi Task Forces. Pomimo długiego okresu względnej nieaktywności, nasza jednostka wciąż funkcjonuje i ma się dobrze. Chciałbym przedstawić wam najnowsze wydarzenia z życia naszej jednostki.

Fuzja z Punishers!
W ostatnim czasie, prowadziliśmy intensywne rozmowy z zarządem jednostki Punishers, na temat połączenia sił dla obopólnych korzyści. W końcu klamka zapadła - PMTF i Punishers stanowią jedno!
Nadciąga zatem fala zmian dla naszej jednostki. Liczymy na szczery zapał do ciężkiej pracy i ogromne doświadczenie, którymi to od zawsze cechowali się przywódcy i żołnierze Punishers, oraz liczymy na to, że zarażą tym entuzjazmem naszych dotychczasowych żołnierzy. Cieszymy się, że już od pierwszych minut wnieśli do nas falę świeżości i zmian, które to (w dużym skrócie, gdyż chcąc wymienić wszystkie, musiałbym pisać godzinami) mam przyjemność Wam zaprezentować!

Wznawiamy rekrutację!

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim pierwsze: graczy aktywnych.
Przez to pojęcie mamy na myśli gracza, który przede wszystkim ma czas i chęci, codziennie walczy, wykorzystując oferowane przez nas suple i dofinansowania, zna podstawowe zasady gry, oraz będzie zaglądał(przynajmniej na część zbiórek) na nasze oddziałowe kanały IRC w sieci Quakenet.

Oferujemy takowym śmiałkom:

a) z hitem bez broni poniżej 750 (Young Force)
> dodatkowe tanki Q5 na zbiórkach przez cały dzień, w ilościach pokrywających się z ilością zadanych uderzeń na danej zbiórce
> wsparcie w chlebie, oraz od Promieniotwórczej Fundacji
> niepowtarzalną atmosferę
> gry i zabawy
> zdrową rywalizację
> pomoc wiedzą i doświadczeniem
> piękny avatar

b) z hitem bez broni powyżej 750 (Polish Multi-Task Force)
> tanki Q6 na wszystkich zbiórkach w ciągu dnia, w ilościach pokrywających się z ilością zadanych uderzeń na danej zbiórce.
> nagradzanie regularności i aktywności dodatkowymi dofinansowaniami
> niepowtarzalną atmosferę
> gry i zabawy
> zdrową rywalizację
> pomoc wiedzą i doświadczeniem
> jeszcze piękniejszy avatar

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na kanał #pmtf . Po wejściu na kanał nie bój się zagadać! Szczególnie polecamy kontakt z graczami oznaczonymi symbolem „@” przed Nickiem – nasi operatorzy na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzą Cię przez rekrutację!

Szczególne zaproszenie dla Pań!
PMTF wpisał się chlubnie w historię eRepublik jako pierwsza jednostka w której szeregach prężnie działała sekcja kobieca. Dlatego idąc za ciosem pragniemy reaktywować tą sekcję, na początku poprzez stworzenie jednego regimentu - stricte damskiego, nad którym pieczę sprawować będzie pierwsza dama PMTFu – Sarphea . Oczywiście ważnym warunkiem rekrutacyjnym jest udowodnienie nam, iż faktycznie jesteś przedstawicielką płci pięknej. Wymóg ten wywodzi się jeszcze z czasów aktywnej działalności jednostki i jest ponadczasową tradycją tej sekcji.

Oczywiście rekrutacja jest objęta klauzulą poufności, dzięki czemu nie musicie się obawiać, że owe "dowody", będą rozpowszechniane bez waszej zgody po internecie. Dodatkowo pragnę nadmienić, że taka sekcja cieszy się szczególnymi względami zarówno pod względem sponsorów, jak i dofinansowań!

Influence do wynajęcia
Ożywienie jednostki, oraz przekształceniu w zdecydowanie bardziej aktywniejszą zamiast masówki typu PCA, spowodowało, iż generujemy dużo większy influence. Łącząc to z tym, że MON nie zawsze dostarcza nam okazji do zużycia naszego influence w pożyteczny sposób, zapraszamy każdego inwestora do negocjacji naszego influence w dowolnej bitwie. Pierwszą i podstawową zasadą jest jednak to, że nigdy nie uderzamy przeciwko Polsce, ani żadnemu z jej sojuszników(wyłączając kraj na FY...). Po więcej szczegółów zapraszam do naszego GC - RightDefender

Zlot PMTF?
W sierpniu planujemy organizować ogólnopolski zlot eRepublik pod patronatem PMTF. Na dokładne wytyczne jeszcze za wcześnie, aczkolwiek jeśli chodzi o miejsce to najczęstszymi propozycjami są Wrocław bądź Warszawa. Organizacją zlotu zajmie się Iniesta . Już teraz zapraszamy na ten - z całą pewnością niezapomniany – meeting.

PMTF HQ
GC RightDefender
Sarphea, Iniesta, zbychoo(Jan Marten), Laciek, Ogreshaman, Ejdiejem