[PM] Īsumā par aktualitātēm

Day 5,934, 16:31 Published in Latvia Latvia by AunsxOM


Sveiki, draugi!

Kāds laiciņš kopš pēdējā raksta ir pagājis, un lai gan janvāris tika aizvadīts pilnīgā klusumā un mierā, pa pēdējām dažām nedēļām notikumi ir bijuši tik daudz, ka īsti pat rakstu nevarēja paspēt izveidot, jo situācija mainījās tik strauji.

Pārmaiņas Hydra aliansē

Raksts jāsāk ar skumju ziņu. Maķedonija, vismaz uz laiku, ir pametusi Hydra aliansi, līdz ar to, šajā brīdī mēs ar Lietuvu esam palikušas pēdējās divas dalībvalstis. Šāda notikumu pavērsiena pamatā ir gan iekšējas nesaskaņas starp dažiem spēlētājiem, gan ārēji faktori, gan citi apstākļi. Detaļās es šajā rakstā neizplūdīšu, jo, godīgi sakot, situācija ir tik haotiska, ka līdz galam visus notikušā apstākļus pats es neesmu izpratis. Jebkurā gadījumā, kaut kāda reformācija aliansei bija vajadzīga, jo vienā brīdī visi attiecību, konfliktu un atšķirīgo redzējumu diegi savelkas vienā mezglā, un tad arī sākās vienam otra zāģēšana, ko šajā brīdī papildināja ievērojami ārējie faktori. Skatāmies uz šo situāciju kā iespēju pašiem arī savu māju nedaudz piekārtot, un tad jau viss atrisināsies.

Maķedonijas izstāšanās nenozīmē, ka esam ienaidnieki, nebūt nē – viņi šādu lēmumu pieņēma lai kādu laiku būtu neitrāli un rastu atbildes uz saviem iekšējiem jautājumiem. Respektējam viņu lēmumu, un kas zina, nešaubos ka agrāk vai vēlāk kaut kādā formā ar viņiem atkal būsim sabiedrotie, mūsu attiecību ceļi ir krustojušies no daudz neiedomājamākām starta pozīcijām.

Latvija karo!

Pēc pamiera ar Code izbeigšanas 2. februārī, mēs ilgi nevilcinoties devāmies aplūkot gleznainās Grieķijas ainavas. Code bija ērti iekārtojušies viņu reģionos, un kopā ar Asteria aliansi devāmies viņus no šī kūrorta izmest. Operācija noritēja ļoti raibi, brīžiem kad viss liekas ka ir pakaļā vai norit labāk kā varētu vēlēties mainoties nereti pa stundām. Tas tādēļ, jo mūsdienu militārās kampaņas ir krietni sarežģītākas kā “senajos laikos” – uz visiem reģioniem konstanti stāv divas aktīvas kampaņas TW ietvaros, tad vēl var RW pacelt, un beigās vēl trešās valstis pieteikt NE lai kauju rindu aizpildītu. Principā tā alianse, kura šo likumprojektu Gordija mezglu pirmā atšķetina, lielākoties arī tiek pie kampaņas mērķu izpildīšanas.

Nosēdāmies mēs Francijai piederošā grieķu reģionā, un tālāk apmetām goda apli apkārt Grieķijai līdz nonācām Bulgārijā, kur mēs atjaunojām ar viņiem TW. Esam uzvarējuši vairākas nopietnas kaujas, gan pret Franciju, gan pret Grieķiju, un ir ļoti liels prieks par to, cik labi mums sanāca koordinēties uz karošanu, un cik kaifīgi pa ilgiem laikiem bija visiem Discordā savākties lai kādam iedotu bietē. Superīga atmosfēra. Šī bija mūsu pirmā nopietnā kampaņa ar reālu mērķi un skaidri definētu gala rezultātu vismaz no jūnija(kopš es esmu atpakaļ), un tā tika godam aizvadīta. O7

Turpmākās lietas un uzdevumi

Viena no prioritātēm ir atrast veidu, kā pacelt aktivitātes programmas iknedēļas budžetu. Ņemot vērā to, ka lielākā daļa savas WRM ražotnes jau ir pārcēluši uz Vidzemi, šis uzdevums paliek arvien izaicinošāks. Nav izslēgts, ka šī problēma varētu atrisināties pati no sevis dēļ strauju pieaugošajām algām, kuras neizbēgami paceļ vidējo algu valstī, līdz ar to arī darba nodokli WRM ražotnēs, kas rezultējas augstākos nodokļu ieņēmumos, bet mans uzstādījums ir vidējo algu turēt maksimāli draudzīgu vietējiem ražotājiem.

Prieks redzēt, ka paliekam arvien aktīvāki un aktīvāki, bet vēl mums ir kur pielikt un augt. Šajā sakarā nav pārāk daudz variantu – jo aktīvāki un labāk ekipēti paši būsim, jo izaicinošākās kampaņās varēsim piedalīties un uzvaras būs saldākas. Jāsaka, ka akmens manā dārziņā, ka joprojām neesmu saņēmies uztaisīt rakstu par spēles stiliem, lai visiem būtu nianses kā no vieniem un tiem pašiem resursiem dabūt maksimālu atdevi. Lūgums kādam vai visiem man čatos čakarēt prātu līdz šādu rakstu nopublicēju.

Spēle ir piedzīvojusi arī milzīgu preču cenu inflāciju, kas ir pavērusi dažādas īstermiņa un ilgtermiņa piepelnīšanās iespējas, bet šis nav raksts, kurā tās izklāstīšu… kādam atkal nāksies čakarēt man prātu lai saņemos un uzrakstu.

Īsumā tas arī viss. Ir patiess prieks redzēt progresu, kādu esam veikuši, bet nedomāju ka šie ir mūsu griesti - varbūt līdz pusceļam esam tikuši. Turpinam būt aktīvi, esam modri un oportūnistiski, un pats galvenais, izbaudam spēli un viens otra kompāniju!

Ar cieņu,
AunsxOM