بررسی آکادمی هوایی در یکسال اخیر [Persian Gulf Air Force]

Day 4,791, 08:51 Published in Iran Iran by MiladBlack
دوستان واقعی ایران مجازی سلام
مطمئن هستم اکثریتتون با آکادمی هوایی آشنایی دارید و حتی می شه گفت درصد قابل توجهی از پلیرای اکتیو امروزه به نوعی مستقیم با آکادمی درگیر بودن حالا یا فارغ التحصیل آکادمی هستن مثل خودم یا فرمانده آکادمی بودن و حتی تعدادی ازدوستان هم جزو هر دو دسته. 27 ماه از تاسیس این مجموعه گذشته و در سال های گذشته بازیکنانی از این مجموعه فارغ التحصیل شدن که نتیجه تلاش خودشون و حمایت کشور شده قدرت هوایی امروزه ایران که خوب یه بخش اصلیش رو می شه در ارتش پرشین گلف دید. چه کشورهای دوست و چه کشورهای دشمن کاملا متوجه این موضوع شدن که ارتش هوایی امروزه ایران می تونه تو هر نبرد هوایی پیروز خارج بشه و عملا شانسی در اون ندارن. از خروجی های قدیمی این آکادمی می شه به صفری، کاپیتان اتم و جنگ سالار اشاره کرد. در سال اول تاسیس این ارتش تعداد اعضای ارتش بین 20 تا 30 نفر بود و بعد از دور اول اصلاح قوانین همچنان این تعداد بالا بود.

اما این روند در یکسال گذشته دست خوش تغییراتی شده. که تو این مقاله نیت من بر این اساس هستش که این اطلاعات رو با شما در میان بزارم. ( تشکر می کنم از وحید بخاطر ارسال اطلاعات ماه مارس.)

اگر بخوایم آمار این یکسال ارتش رو بررسی کنیم باید بگم مجموعا 17 نفر فارغ التحصل داشتیم که از این تعداد 10 نفرشون به ارتش پرشین گلف پیوستن و 5 نفر هم به ارتش مافیا. یعنی سهم سایر ارتش ها از خروجی آکادمی صفر بوده. از این تعداد 2 اکانتی بن شده و یک اکانت مرده و بازی رو ترک کرده و روند جذب عضو به شدت روند کاهشی داشته

موضوعی که جا داره در مرحله بعدی بررسی بشه این هستش که این افراد تا چه حدی بعد از فارغ التحصیلی همچنان به رنک آپ هوایی خودشون ادامه دادن.
قبل توضیح این موضوع 2 پارامتر رو باید مد نظر داشته باشید. اول اینکه از ماه می قانون جدید به آکادمی اعمال شد و سطح فارغ التحصیلی از رنک چیف مستر به وینگ کاماندر ارتقا پیدا کرد و خود این مسئاله باعث شد فرآیند فارغ التحصیلی بیشتر از قبل طول بکشه. یعنی 12 نفر اول این جدول تغییرات رنکشون بعد از رنک چیف مستری و سه نفر دیگه بعد از رنک وینگ در نظر گرفته می شن. موضوع بعدی بحث مدت زمان فارغ التحصیلی هستش. به عنوان مثال اکانت ژولیوس همین ماه دوره خودشون رو تموم کرد و لذا انتظار زیادی نسبت به رنک آپ از ایشون نداریم.
از 12 نفر اول بجز یک نفر ( همون اکانت مرده) سایر اکانت ها رنک چیف مستر رو تموم کرده و وارد رنک وینگ شدن و 2 اکانت سیب 2000 و آقا مجتبی حتی از این مرز هم گذشته و الان گروپ کاپیتان هستن. هر دو این اکانت ها در ارتش پرشین گلف حضور دارن و همچنان با تلاش فوق العاده در حال ادامه دادن به این رنک آپ هستن و امروز به راحتی مشغول فارم هستن. صاحب اکانت سیب 2000 الان در خدمت سربازیه و دستمون ازش کوتاه. اما آقا مجتبی به عنوان رکورددار بیشترین رنک آپ بعد از فارغ التحصیلی در یکسال گذشته نظرشون رو با ما در مورد آکادمی و ارتش پرشین گلف بدین صورت به اشتراک گذاشتن:
« در زمان فرماندهی آقا وحید کیانی کلی لینک آموزش بازی قرار دادن و از اونا استفاده و حالا یکم ارتباط جمعی یاد گرفته بودم و داخل گروه سوال می پرسیدم و دوستان کمک میکردن. سعی میکردم در هفته بهترین پلیر باشم. در این ایام بیشترین رقابت رو با اکانت هلیا خانم داشتم که یادمه یکی از احزاب براشون پک گرفته بودن. اولین مدال اس اچ خودم رو هم زمان با فارغ التحصیلی با کمک آقا وحید و آقا امیر گرفتم و برام خیلی لذت بخش بود. بعد از فارغ تحصیلی از آکادمی نمی دونستم کجا برم و هم زمان مقاله راهی به سوی آسمان برای عضویت در ارتش پرشین گلف منتشر شد و با توجه به اون عضو ارتش پرشین گلف شدم. برای ایجاد حس رقابت، سه اکانت کاپتان اتم و امیر کرولی و سیب رو هدف خودم قرار دادم که به ترتیب با انها فاصله 400و600و800کا رنک درجه نظامی داشتم.و برای این کار هم تصمیم گرفتم هر ماه پک بلیتز و پک پاور رو بخرم و مدال اس اچ بزنم. چون هنوز دمیجم کم بود برای جبران تصمیم گرفتم هر 5 کیفیت خانه داخل بازی رو فعال کنم، که خیلی موثر بود. و سرانجام یک ماه قبل از بلک فرایدی به هدف خودم، درجه گروپ کاپتان رسیدم. در طول سالگرد نیز سعی کردم با استفاده ازمقاله های دوستان و مشاوره ها، بهترین مسیرها رو برای دریافت جایزه طی کنم و از تمامی فرصت ها، بهترین استفاده رو داشته باشم. »
3 اکانت دیگه هم اکانت ژولیوس و آرمین فرزام
سپهر هستن که با رنک وینگ به ترتیب در این ماه و 4 ماه قبل و باز در این ماه فارغ التحصیل شدن و دوتاشون در ارتش پرشین گلف و سپهر در ارتش مافیا حضور دارن. اکانت آرمین فرزام تونسته تو همین مدت کم ب رنک وینگ 4 برسه و شاید بشه گفت که به زودی یکی از سریعترین گروپ کاپیتانای بدون پک ایران مجازی می شه که واقعا به این همتش شخص خود من همیشه غبطه می خورم و مطمئنم در آینده نزدیک از بزرگ فرماندهان ارتش پرشین گلف می شه. برای همین صحبت کوتاهی با ایشون در مورد آکادمی و ارتش پرشین گلف داشتم:"
« در شروع بازی تجهیز آکادمی برام مهم بود چون همون تجهيز هفتگيش کلی بهم کمک کرد وگرنه نميرسيدم با اون سرعت وينگ بشم هرچند پروسه تاییدم هم خیلی طول کشید و اون موقع بخاطر این موضوع یه مقاله اعتراضی هم زدم. بعد از فارغ التحصیلی به توصیه دوستان وارد ارتش پرشین گلف شدم. با پی جی که هر هفته بهم اختصاص داده می شه می تونم خونه کیو 2 رو از ارتش بخرم و این تقریبا 60% هزینه های هفتگیم رو پوشش می ده. در مورد جو حاکم هم باید بگم که انصافاً هم اونجا هم اينجا بچه ها واسه راهنمايی کم نزاشتن و البته شيرينی هم همينطور. یه مقدار ست کردن اردرها با تاخیر انجام می شه فقط.»
بعد از همه این صحبت ها می شه خلاصه این اطلاعات رو بصورت کلی در جدول و نمودار زیر به این صورت به نمایش درآورد.


در مورد هزینه این نهاد باید گفت که در مدت این 1 سال 6400000 سی سی بودجه اختصاص داده شده که بالغ بر 6 میلیونش خرج شد. البته اگر جوایز فارغ التحصیلی رو هم بخوایم در نظر بگیریم باید به این مبلغ 1850000 سی سی اضافه کنیم. با توجه به اینکه تعداد فارغ التحصیلان 17 نفر بوده میشه گفت برای بدست آوردن هر 1 نفر فارغ التحصیل بطور متوسط 470000 سی سی هزینه شده. البته اگر کل هزینه 1 نفر رو دقیقا از روی حساب کتاب هر هفته آکادمی محاسبه کنید این عدد کمتر می شه اما خوب این رو هم در نظر بگیریم که هر ماه تعدادی اکانت پیش از تمام کردن دوره آکادمی و یا بازی رو به کل ترک می کنن. لذا هزینه اون اکانت ها هم سرشکن شده رو هزینه سایر اکانتا و این عدد افزایش پیدا کرده.
اما چیزی که باید بهتون اطلاع بدم در حال حاضر آکادمی فقط و فقط 6 عضو فعال داره که به احتمال زیاد 4 نفرشون در ماه آینده فارغ التحصیل بشن و نمی دونم باز بودن آکادمی بعد از تموم شدن دوره این عزیزان تا چه حدی ضرورت داره. در هر حال از طرف ارتش پرشین گلف پیشاپیش برای این عزیزان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم به زودی ببینیم که این عزیزان هم دوشادوش سایر خلبانان کشورمون در نبردها حضور درخشان و تاثیرگذاری داشته باشن.
بی صبرانه منتظر حضور بیشتر فارغ التحصیلان در ارتش پرشین گلف و طرح راهی به آسمان هستیم

و باز هم در پایان اینکه مراقب همدیگه باشید و فراموش نکنید اینا همش بازیه
نقطه تلاقی آسمان و دریا ... اونم نه هر دریایی ... خلیج همیشه فارس ... به امید سربلندی بیشتر
.
.

.
.
ارتش خلیج فارس
اولین ارتش هوایی ایران
🛫

.
.
.
سایت ارتش:
www.PGArmy.ir