[Partia Revolucionare] Kongresi & Forumi

Day 2,070, 05:16 Published in Albania Albania by LiL Serxhio

Pershendetje te gjitheve 🙂

Edhe pak dite na ndajne nga zgjedhjet per kongresmen. Partia Revolucionare edhe kete muaj po synon te arrije te marr nje numer te mire kongresmenesh pasi Shqiperia do te kete gjithsej 40 kongresmene.

Te gjithe kongresmenet qe do te vendosen ne krye te listes do te jene anetare te cilet shfaqin vullnet , deshire dhe perkushtim per ta bere kete pune.

Ju ftoj te plotesoni formularin per te aplikuar per kongresmen.I ftoj te gjithe shqiptaret te marrin pjese masivisht neper votimet per kongresmene dhe te votojne Partine Revolucionare 🙂
Ju ftoj te gjithe anetaret te beheni pjese e ketij forumi ( sidomos Lidershipi dhe kandidatet per kongresmen) .

FALEMINDERIT QE ZGJODHET PARTINE REVOLUCIONARE
Suksese te gjitheve