Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Užduok klausimą arba gauk tankų nemokamai!

Day 1,877, 05:52 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Daugelis iš mūsų viename ar kitame tinklapyje naudojamės forumais. Jame visa reikalinga informacija randama greitai ir patogiai, nepasimeta temos, komentarai, diskusijos. Kokiu principu jis veikia? Labai paprastai. Pilietis jau sukurtoje temoje arba pats sukurdamas naują, diskutuoja, rašo komentarus, bendrauja. Po kurio laiko pasijungamas vėl prie forumo, jis gali aiškiai matyti kas ką pakomentavo. Nereikia niekur klaidžioti.

Daugelyje eRepublik šalių forumai veikia labai aktyviai ir be jokių problemų. Kaip pavyzdys, pažėkite į Jungtinės Karalystės forumą. Gražu, ar ne?Tai dėl ko mūsų Lietuvėlėje šiek tiek aktyvesnė yra tik eSeimo skiltis, o visos kitos temos yra numirusios? Dėl ko senesniais laikais visi aktyviai naudojosi tuo forumu, o dabar jis yra mažų mažiausiai neaktyvus.

Taigi Naujokų Ministerija www.erepublik.lt forume nori atgaivinti pradžiai bent jau skiltį „Naujokams“, kurioje naujokai tam skirtoje temoje „Klausimai“ galės nevaržomai klausti ir tikėtis greitai sulaukti atsakymo. Toje pačioje skiltyje „Naujokams“ dabar turėtumėte matyti ir temą „Tankai naujokams“, kurioje paprašę, neužilgo iš eLietuvos piliečio danisltu gausite po 10Q6 tankų (jei esate 1 arba 2 divizijos žaidėjas). Lengva, tiesa? Taigi, kaip mus rasti?

Visų pirma, jei dar nesate užsiregistravęs, einate į www.erepublik.lt bei susikuriate prisijungimo vardą. Geriausia būtų, kad jis sutaptų su eRepublik slapyvardžiu. Tada viršuje turėtumėte atrasti skiltį „Naujokams“.Štai ir atėjote bei dabar turėtumėte matyti dvi temas: „Klausimai“ bei „Tankai naujokams“.Vienoje iš jų jūs galite nesivaržydami klausti bei tikėtis gauti greitą atsakymą. Kitoje iš jų, jūs galite nemokamai gauti 10Q6 tankų!

Naujokai, nemiegokite. Tik domėdamiesi bei būdami aktyvūs Jūs labiau susipažinsite su eRepublik žaidimo niuansais. Tik pajudindami bent šiek tiek rankas, gausite tankų nemokamai!

Pagarbiai
NM komanda
 

Comments

danisltu
danisltu Day 1,877, 06:00

Labai dėkoju "programeriams" kurie sugadino erepublik.lt forumą.

freshass
freshass Day 1,877, 06:02

Šiuo metu nerodo patvirtinimo kodo paveiksliuko, gal greitu metu sutvarkys..

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,877, 06:14

Šiuo metu nerodo patvirtinimo kodo paveiksliuko, gal greitu metu sutvarkys.. +1

Samdinys
Samdinys Day 1,877, 07:08

-2 g.

EtzeL the Hun
EtzeL the Hun Day 1,877, 07:27

v+s

first= tank please : (

EmuSV
EmuSV Day 1,877, 10:04

Puiki iniciatyva 😁 tikiuosi, kad pavyks viską sutvarkyti !

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.