Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] Šventinės misijos naujokams!

Day 1,858, 14:00 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija

Naujokų ministerija švenčių proga visą gruodžio mėnesį lengvina misijas! Kai kurioms misijoms yra nuimti apribojimai, kai kurie apdovanojimai daug vertingesni nei buvo.

Naujokų ministerija skelbia programą naujokams iki 30 lygio (lvl), kurie registravosi nuo 2012m birželio 1d 2012metais. Žaidėjai įvykdę MISIJĄ gaus apdovanojimą. Bet tai ne vienintelė nauda! Jis taip pat išmoks ir kai kurių naujų žaidimo elementų. Dalyvauti gali tik Lietuvos piliečiai.

Norėdami vykdyti misiją, VISŲ PIRMA turite jai užsiregistruoti paspaudę geltoną mygtuką „Noriu dalyvauti“. Vieną misiją galima vykdyti tik vieną kartą. Misijas žaidėjai gali rinktis kokias nori – nėra būtina jų visų atlikti. Atlikus misiją spaudžiate mygtuką „Misija įvykdyta“.

Apdovanojimas išduodamas po 5 dienų parašius laišką, kuriame yra nurodytas užduoties numeris ir pavadinimas.

Projekto idėjos autorius ir iniciatorius
Bimbagalvis


PIRMA UŽDUOTIS


Savo damage galite pamatyti profilio apačioje prie „Top damage in a campaign”. Jeigu jis mažesnis nei 100 000 150 000, būtinai pildykite anketą. Surinkę 300 000 damage gaukite apdovanojimą.
Apdovanojimas – 15 q6 tankų ir maisto 2400 HP atstatymui už įvykdytą misiją, bet neilgiau 2 savaičių nuo registracijos pradžios, nes tiek laiko užtenka prisirinkti reikiamą kiekį bazukų.

ANTRA UŽDUOTIS


Ši misija skirta susirasti kuo daugiau draugų. Jie tikrai pravers tau žaidime.
Apdovanojimas – maisto 4800 5800 HP atstatymui.

TREČIA UŽDUOTIS


Leisdami laikraštį galite įsigyti ne tik papildomų žinių, dosnių rėmėjų, bet ir daug draugų. O tai svarbu šiame žaidime. Atlikus misiją reikia atsiųsti straipsnių nuorodas.
Apdovanojimas – maisto 4800 HP atstatymui ir 10 Q6 Q7 tankų.

KETVIRTA UŽDUOTIS


Gavus pirmą TP medalį ir atsiuntus screenshot nuorodą, galima gauti maisto 2400 HP atstatymui. Tą galima padaryti paspaudus mygtuką „Misijos Palaikymas“. Gavus antrą TP medalį reikia vėl padaryti screenshot ir atsiųsti nuorodą. Tuomet 5 dienų bėgyje gausite apdovanojimą.
Apdovanojimas – 15 q7 tankų.

Nuorodą su screenshot galite įkelti čia:
http://tinypic.com/

PENKTA UŽDUOTIS


Šiuo metu galima stoti į LS Akademiją, LKA arba Cobra. Kiekvienas karinys būrys turi savo pliusų. Pabaikite kurį nors vieną iš jų ir gaukitę vertingą apdovanojimą!
Apdovanojimas – 30 q7 tankų, maisto 2400 4000 HP atstatymui.

ŠEŠTA UŽDUOTIS


Per 10 dienų nuo misijos registracijos momento reikia pakelti savo jėgą (STR) per 50 vienetų. Registruojantis reikia įrašyti savo jėgą.
Apdovanojimas: 15 Q6 tankų ir maisto 2000 HP atstatymui

SEPTINTA UŽDUOTIS


Paspausk vote ir subscribe (v+s) šiams laikraščiams: NM ir KAM. Po šiais straipsniais parašyk, kelintas tai buvo vote ir subscribe (pvz.: v25 s165).
Apdovanojimas: maisto 1000 HP atstatymui

Naujokų Ministerija neskatina žaidėjų kaupti ir kelti patirties taškus (XP). Geriau turėti DAUGIAU JĖGOS, NEI PATIRTIES. Tad rinkitės misijas atsakingai.

Su artėjančiomis šventėmis, mielieji!

Su šypsena,
NM komanda


 

Comments

Archi tektas
Archi tektas Day 1,858, 16:14

Aš tik noriu pasiteirauti dėl 5tos užduoties...
Įstojau į Cobra, tačiau klausimas kaip čia užsiskaito jos baigimas. Ar baigus vieną diviziją, ar kaip?

FromLithuania
FromLithuania Day 1,859, 01:52

Kai pereisi i 3 divizija tuomet uzbaiksi.

mekigis07
mekigis07 Day 1,859, 02:21

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.