Ambient on/off

Join the new world

 

[NM] eRepublik mentorių programa. Reikalingi mokytojai

Day 1,909, 07:15 Published in Lithuania Lithuania by Naujoku Ministerija


Sveiki. Kai kurie gal jau žinote kiti gal ne, tačiau didžioji dalis Lietuvos piliečių apie tai išgirs pirmą kartą. Noriu pranešti, kad jau kokias dvi savaites Lietuva yra pridėta prie oficialios eRepublik mentorių programos. Savaime suprantama, kad kol iki galo nebuvo aišku kas tai per programa ir kaip ji veikia, tai oficialiai apie tai ir nebuvo kalbama. Kas tai per programa ir kokia nauda iš jos?

Esmė visa yra tokia:
Visi naujokai iki 21 lygio tituliniame puslapyje mato tokį čatą (pokalbių kambarį), kuriame jiems rodomi oficialūs ir patvirtinti mentorių programos mokytojai. Šiuo metu Lietuvai atstovauja vos du – Bimbagalvis ir danisltu. Taigi naujokai gali laisvai su jais kontaktuoti čia ir dabar, tačiau kaip žinote jei jie dažniausiai neperskaito net prezidento žinutės, kuri ateina vos prisiregistravus, tai apie parašymą galime sakyti nėra net kalbos.Taigi visas krūvis tenka mokytojams, kurie gali ir tiesą sakant privalo sugaudyti tokius naujokus ir jiems pateikti naudingą informaciją bei pagelbėti. Verta paminėti, kad tokie naujokai rodomi kai jie yra tik prisijungę (kaip veidaknygė). Kaip ta pagalba naujokams turėtų atrodyt?

1) Galima paklausti, o po to ir pasiūlyti nuolatinį mokytoją, kuris apsiims jo globa
2) Pasiūlyti prisijungti prie kokio karinio būrio. Jei jie net nekariaus, vistiek įsiliejimas į bendruomenę ir skype pokalbių kambarius yra didžiausia nauda tokiam naujokui. Bendraudamas su kitais piliečiais, jis pats labiau suprantą patį žaidimą ir didelis šansas, kad užsikabliuos
3) Pateikti naudingą informaciją apie žaidimą, apie galimybę gauti nemokamus ginklus, maistą. Tam puikiai tiktų NM straipsniai su misijomis ir bendra informacija
4) Padėti visais iškilusiais klausimais. Jei koks naujokas Jums parašytų ir Jūs tuo metu neturėtumėte laiko, tai geriau taip ir pasakykite „Atsiprašau, šiuo metu aš užsiėmęs, susisieksiu vėliau“, o ne taip, kad jį tiesiog ignoruoti
5) Susisiekęs su naujoku, tada turėtum tam tikrą informaciją pateikti tokiame dokumente
6) Nusipelnęs ir gerai dirbantis mokytojas turi galimybę pirmą mėnesį gauti paskatinimą ir apdovanojimą, todėl tik nuo Jūsų ir nuo Jūsų pagalbos naujokams priklauso ar tokią gausite


Galima ištikrųjų vardinti ir vardinti, nes naujokas tik ką atėjęs į žaidimą jaučiasi kaip tamsiame miške, todėl reikia jį atvesti ant tinkamo kelio. Labai tikiuosiu, taip pat ir jūs manau, kad artimiausiu metu bus susitarta dėl treniruočių karo, o tada bus pradėtas jau gan seniai parengtas ir dar šiek tiek šlifuojamas Baby Boom (naujų piliečių prisijungimas) projektas. Daugiau naujokų, daugiau reikia ir mokytojų.

Su informacija kaip ir susipažinome kaip čia kas. Dabar pati esmė. Reikia Lietuvai naujų oficialų šios programos mokytojų, kurie būtų kompetetingi, pakankamai turintys žinių apie eRepublik, nesantys jokiuose juoduosiose sąrašuose, aktyvus bei darbštūs. Lietuvos mokytojai, kurie padeda tiems naujokams, kurie užpildė anketas dar žaidimo pradžioje niekur nedings. Savo kandidatūras gali teikti parašydami asmeninę žinutę freshass. Pagal parašiusiųjų kiekį bus sprendžiama kiek ir kokius piliečius atrinkti.

Jei tau rūpi naujoko ateitis ir tu esi aktyvus Lietuvos pilietis, kuris tinkamai padėtų jiems apsiprasti, tai nedvejok! Registruokis.

Pagarbiai
NM komanda


 

Comments

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,909, 07:23

Kur registruotis? : )

miestiete
miestiete Day 1,909, 07:24

o7

Mykolas O
Mykolas O Day 1,909, 07:25

PM freshass 🙂

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,909, 07:28

Ech, taip ir nepaskaičiau iki galo, praleidau.

BlMBA
BlMBA Day 1,909, 08:45

v

neriustLT
neriustLT Day 1,909, 09:07

vote

Nexrow
Nexrow Day 1,909, 14:31

A tai va, kas ten per velnias. Draugė prisijungė neseniai, mačiau pas ją ir niekaip nesupratau, ką ta mordaknygės tipo juosta apačioj turėtų reikšt... Anyway, šaunus dalykėlis. Mielai prisijungčiau, bet laiko skirti ko gero reikia daugiau nei aš galiu sau leisti. Tačiau linkiu visokeriopos sėkmės.

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,910, 15:05

o7 prisidedu

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.