Ambient on/off

Join the new world

 

[MoFA] Вісник за червень, перший випуск

Day 2,396, 12:36 Published in Ukraine Poland by Bryndanon

Вітаємо, шановні громадяни!
Команда міністерства закордонних справ підготувала коротенький огляд деяких країн нашого е-світу та пропонує ознайомитися з ним.

Австралія
Тиждень тому Австралію було прайнято до альянсу LETO.
Зараз країна знаходиться у випилі трьома країнами Аврори, не має власного конгресу. Проте вступ до альянсу і допомога союзників може змінити ситуацію.


Аргентина
Позиції країни останнім часом похитнулися. Не настільки сильно, як Чилі, яка втратила статус імперії, але свій вплив в територіальній Європі імперія втрачає.
На даний момент Аргентина володіє 26-ма регіонами, з яких історичних - лише 6. Територіально - Аргентина, північ Бразилії, половина ПАР, більша частина Іспанії та Нормандія.
Франція оголосила НЕ Аргентині (що дивно, так як член LETO оголосив НЕ члену AsteriА) і забрала у неї майже половину территорії Франції, Іспанія повернулася з повного випилу і вже забрала собі 5 регіонів і заручилась підтримкою країн Sirius або про-Sirius, в тому числі і України. Результатом стало отримання іспанцями НЕ від Аргентини. На цій хвилі Аргентина погодила МПП з Угорщиною з подачі останньої, так само були узгоджені МПП зі Словенією, ПАР та Кубою, хоча останній поки особливо нічого не значить і має скоріше територіальний характер.
У цей час у Великобританії починають дуже обґрунтовано вважати, що Аргентина пробилася до Нормандії для того, щоб отримати прямий кордон з Британією і напасти на неї в той час, коли у самих британців повномасштабна війна з норвежцями, в якій британці втрачають свої колонії.
У Аргентини “вдома”, у Латинській Америці, також не все добре. Показує свої зуби Болівія і Перу, яким вдається проводити вдалі битви з Аргентиною. Зокрема, Болівія зрештою відбила свої регіони, які були анексовані Аргентинию Загалом, якщо підсумувати, то Аргентина веде сьогодні війну на всіх фронтах, і, варто відзначити, вона робить це більш-менш успішно.
З внутрішніх, але досить гучних подій можна відзначити оголошений імпічмент президенту, який не підтримали більше 70% конгресменів.
Білорусь
Білорусь наразі окупована Албанією. Періодично піднімаються повстання, що придушуються албанцями.

Болгарія
Країна має повний набір економічних бонусів, контролює регіони України, Молдови, Росії та Грузії. Болгарія зараз не має відкритих воєн, тому час від часу організовано піднімає повстання на окупованих нею територіях(наприклад, початок тренувальної війни з Молдовою) та допомагає союзникам.

Велика Британія
Наразі Велика Британія контролює усі свої корінні території, донедавна мала колонії в Норвегії. Основним пріоритетом Великої Британії є не допущення Аргентини до своїх кордонів. Через серйозну проблему з Аргентиною та її союзниками всі сили було кинуто на боротьбу в Західній Європі. Скандинавії уваги не практично не приділяли, тому норвежці успішно відвоювали свої регіони. В основному британці воюють за Польщу у війні проти Франції (на цю битву міністерство оборони виставило досить високий пріоритет). Два дні тому у конгресі Великобританії була спроба оголосити Норвегію головним ворогом, проте для прийняття було не достатньо голосів. Але все таки британський конгрес прийняв законопроект ембарго з Норвегією.
Хоча ходять багато суперечок чи насправді Аргентина планує в подальшому атакувати британські регіони, але англійці впевнені, що саме такі плани і є у Аргентини.

Греція
Як і більшість інших потужних країн, Греція не має зараз власної відкритої війни, але час від часу б’є у повстаннях Італії, Республіки Македонія(КЮРМ) та інших окупованих нею країн.

Естонія
ПроСіріус-країна, що не має зараз активної війни. Останні бойові дії були тиждень тому з суідами-фінами.Ірландія
Політичне життя Ірландії, як внутрішнє так і зовнішнє, майже незмінне на виборах перемагає одна і таж сама партія, війни розпочинаються тільки через умови альянсу, країна сама по собі веде мирний спосіб життя.

Іспанія
Сіріус-країна, що переживає не найкращі часи. Зараз Іспанія поступово намагається виходити з аргентинського випилу. В той же час Аргентина оголосила Іспанію природнім ворогом і відбирає звільнені регіони.

Італія
Зараз веде війну з країною Астерії - Словенією.
Нещодавно Італія розпочала випробовувальний термін у якості члена Аврори.


Канада
Взагалі можна сказати що в країні на даний момент досить стабільна політична система з досить впевненою керуючою більшістю. З огляду на показники виборів можна також сказати що в країні стабільний склад гравців (серед левел 29 шо досить високий у порівнянні з їх партнерами по Лето).
Тобто зміни їх про-Атерійського курсу чекати не доводиться.


Нідерланди
Зараз для Нідерландів не найкращі часи. Країна має пару регіонів, конгрес, але зовсім не має союзників. Хоча є можливість підписання МПП з Парагваєм, про що свідчить інтерв’ю презедента Парагваю, видане в офіційній газеті МЗС Нідерландів.Південно-Африканська Республіка
ПАР - країна Африки. Внутрішню політику модна описати одним словом - мертва (політика).Газети у країні не випускаються. Деякі землі країни знаходяться під окупацією Аргентини, але це була домовленність президентів країн, в обмін на території, Аргентина гарантує захист ПАР від будь яких ворогів.
Прийняті союзні угоди: з Аргентиною, Сербією, скасований природній ворог - Аргентина.


Польща
Відкритих воєн немає, але в країні традиційно одночасно відкрито декільках повстань.
Представник Польщі, багаторазовий президент Magic (Magic Hereos), був обраним генеральним секратарем Сіріусу.
Врешті-решт Польша здобула останній бонус для повного комплекту - гуму, яку вони “знайшли” на півдні Франції.
Підписані союзні угоди з Болгарією та Мексикою.
У військових пріорітетах - допомога союзникам, а саме Туреччині проти Угорщини та Італії проти Словенії.


Ресубліка Македонія(КЮРМ)
Наразі володіє 4 регіонами. 3 окуповані в Австралії і лиш 1 корінний.Ведуть війну з греками.Наразі є 2 битви,пряма та РВ.Президент видав статтю,що планує ще одне АС. Нещодавно були збільшені деякі податки.

Росія
Два дні тому підписано мирну угоду з Індонезією. Конгрес не скасува НЕ Фінам, війна з Фінами продовжується.В той же час Росія запускає на голосування закон про NE Норвегії.


Сербія
Сербія на сьогодні є дуже потужним гравцем на мапі Європи. Тримає на даний момент 15 регіонів, з яких історичні - лише половина. Серед окупованих - території Боснії та Албанії.
Найважливіша подія останнього тижня - МПП з Бразилією, яка нещодавно покинула Sirius, та Канадою, яка знаходиться у дружньому альянсі.
З другорядних подій - МПП з Чорногорією, ПАР та Уругваєм та провалений МПП з Пакистаном з подачі останнього, який , вочевидь, не сильно потрібен Сербії. Постійно відбуваються конфлікти і РВ з Хорватією, Албанією та Боснією на території цих країн з перемінним успіхом, але в основному всі окуповані території залишаються під Сербією. Лише з хорватами серби мають певні проблеми через досить велику силу самих хорватів та їх союзників. Через те, що президент Чорногорії підтримує більш ніж теплі відносини з Сербією, висока ймовірність того, що серби тепер будуть захищати і “кришувати” Чорногорію, повністю закривши її з боку Боснії та Албанії і давши їй “вільно дихати”.


Словаччина
Словаччина має зараз лише один регіон, а інші - під владою Угорщини та Румунії.
У Словаччині кандидатів на президентство не було ,тому СР залишився той самий.Не підписане МПП з Польщею(конгрес Польщі відхилив його ,напевне через угоду з Угорщиною. Конгрес з 10 осіб .Триває угода про оренду з Угорщиною.


Словенія
Словенія є членом союзу Asteria.Веде війну з Італією з перемінним успіхом.Має повністю зібраний АС.Останнє МПП з Китаєм.
Ембарго з Парагваєм та Швейцарією.Словенія володіє усіма своїми корінними регіонами.


США
В добрій амерканській традиції, Molly Emma вдруге поспіль перемогла на виборах президента, хоча і набрала менше голосів.
Програма стандартна, переказувати нема чого. Щодо вибору альянсу то тут залишається незрозумілою вся ситуація: США вийшли з Сіріусу будучи членом-засновником, але тримає про-Сіріус курс. Має МПП з країнами Сіріусу, підтримує їх на полі бою, проте мови про повернення в альянс поки нема. З одного боку це зняло напругу в альянсі і навіть дає нам шанс вже безперешкодно стати членом альянсу, з іншого - альянс послабився і неможе скоординуватися. Тут виною є не лише вибори Головного Секретаря.
Конгрес:
Вивід 400к доларів - http://www.erepublik.com/uk/main/law/USA/144329
Прийняття МПП від Туреччини - http://www.erepublik.com/uk/main/law/USA/144333 (Туреччина 30:6, США 48:0)Туреччина
Оголошено природнім ворогом Угорщину, продовжують вести війну.
Є плани щодо випилу Угорщини, Ірану.


Угорщина
Угорщина має свої колонії на березі Перської затоки, де ще донедавна господарювали ОАЕ, Албанія, Боснія та Герцеговина. Звідти була розпочата тривала війна з Туреччиною.

Хорватія
Країна є членом альянсу Sirius.
Володіє усіма корінними регіонами, плюс регіоном Центральна Чорногорія.
МПП с країнами Сіріуса та Аврори, плюс про-Сіріус.
Відкрито війну проти Сербії.
Політична еліта - тільки олдфаги (середній рівень 97,8 у порівнянні с українськими 41,3).
З внутрішніх подій можна відзначити оголошений 12 днів тому імпічмент президенту, який підтримала третина конгресменів. При цьому імпічмент запропонував однопартієць (найвпливовіша партія Хорватії).


Чилі
Раніше була імперією, але, втративши більшість своїх володінь у Європі, ослабла. Нині Чилі разом з Польщею атакує Францію, щоб витіснити Аргентину з території Західної Європи, одночасно відвойовуючи свої колишні володіння.

Чехія
Чехія - країна не сильно активна.Вона повністю випилянана Польщею.Останній законопроект був 23 дні тому. Єдине МПП з Білоруссю.Податок на виробництво 1% .
Середня зарплата попри відсутність регіонів 28.31сс.В особистій розмові з СР Чехії дізнався,що громадяни обирають про-Астерія,а сам президент про-Сіріус.Пріо на РВ у південній Богемії.


Чорногорія
Чорногорія - член союзу Leto.Має 2 регіони.3 МПП : з Сербією, Аргентиною та Румунією.Президент - про-сербський представник.Ембарго з Албанією.Податки на виробництво 7%.

Швеція
Швеція б’є у польському повстанні, але вже найближчим часом розпочне оборону від Литви, яка оголошує Швецію природнім ворогом.


Дякуємо за увагу,
команда МЗС


Для шаутів:
[MoFA] Вісник - червень, перший випуск
http://www.erepublik.com/en/article/-mofa-1-2407885/1/20
 

Comments

Istoryk
Istoryk Day 2,396, 12:40

v

S.V.A.R.O.G
S.V.A.R.O.G Day 2,396, 12:45

вісник 🙂 о7

Yevgheniy
Yevgheniy Day 2,396, 12:52

o7

HutsulUA
HutsulUA Day 2,396, 12:56

о7

Valeviko
Valeviko Day 2,396, 13:07

v

AliEj
AliEj Day 2,396, 15:23

V

Phoenix 1895
Phoenix 1895 Day 2,396, 15:47

V

l u t o r
l u t o r Day 2,397, 00:37

Про що стаття?))) Військовий огляд хіба не МО напрямок?

Де договір чи пояснення до чого дійшли з болгарами, ромунами. Вже пройшов тиждень, а в вас все глубокий туклік. Сподіваюся (і ще тисячі новачків) що ви як справжні інтернет патріоти звільнете Україну від загарбників в цьому місяці! \O/ Як і обіцяли!

S.V.A.R.O.G
S.V.A.R.O.G Day 2,397, 01:22

а яке відношення до 3 тисяч новачків має бувший міністр оборони який збирався нажити їх танки о_О

l u t o r
l u t o r Day 2,397, 02:06

Де договори по оренді? Знову регіони окуповані, і оренду платитимуть після підписання договору, тобто країна втрачає гроші.

Плач ще)), а ресурси вам, нема чого довіряти, танки кидалися новачкам а не емсені.

S.V.A.R.O.G
S.V.A.R.O.G Day 2,397, 10:11

танки кидались державі, а не баяну на склад, куда вони і прилипли, і ти так би і шлангував, якби не Вова.

фігово бути баяном

Stanislav Denko
Stanislav Denko Day 2,397, 02:46

Непогано)

V

Romix1994
Romix1994 Day 2,397, 04:49

Вот

LordDimoha
LordDimoha Day 2,397, 06:51

в

PatriaUA
PatriaUA Day 2,397, 23:23

Вотєд. Интересная статья)

Carpathian Jiraiya
Carpathian Jiraiya Day 2,398, 03:32

дякую! V!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.