Ambient on/off

Join the new world

 

[LTS] Vieningai už Lietuvos ateitį!

Day 1,813, 13:27 Published in Lithuania Serbia by Mindziuss


Sveiki, tautiečiai!

Lietuvos Tėvynės Sąjunga - tai partija, skirta kiekvienam eLietuvos piliečiui, kuris nori prisidėti prie eLietuvos ateities kūrimo. Tai partija, kur kiekvienas narys yra šiltai priimamas ir gerbiamas. Tai partija, kurioje tikrai rasi vietą sau ir tapsi draugiškos bendruomenės dalimi. Juk tik būdami kartu, būdami vieningi, galime būti stiprūs.

Lietuvos Tėvynės Sąjungos misija: siekti maksimalaus valstybės valdymo efektyvumo, biudžeto lėšas panaudojant eLietuvos piliečių gerovės kūrimui bei naujų piliečių pritraukimui bei mokymui.

Lietuvos Tėvynės Sąjungos vizija: stipri ir vieninga eLietuvos valstybė.

Lietuvos Tėvynės Sąjunga per savo atstovus Seime ir Vyriausybėje sieks mažinti biurokratiją, efektyvinti valstybės valdymą. Partija skatina atsisakyti nenaudingų ir neefektyvių valdžios organų veiklos bei bei priimti ir vykdyti tik naudingiausius projektus. Lietuvos Tėvynės Sąjunga visokeriopai siekia remti eLietuvos piliečius: tiek per savo partinę veiklą (projektus, akcijas ir t.t.), tiek per partijos valdininkų veiklą (Seimas, Vyriausybė - biudžeto lėšas skatiname panaudoti dotacijoms, subsidijoms bei kitoms programoms, padėsiančioms eLietuvos piliečiams greičiau tobulėti bei stiprėti).

Nesvarbu ar esi naujokas žaidime, ar jau gerokai eGyvenimo paragavęs senbuvis - Lietuvos Tėvynės Sąjunga kviečia tave prisijungti prie partijos. Galbūt tavo mintys sukasi apie politiko karjerą? Galbūt turi idėjų, pasiūlymų ir nori būti išklausytas? O galbūt tiesiog nori tapti draugiškos bendruomenės nariu? Lietuvos Tėvynės Sąjunga - kaip tik tau! Kokią naudą gali gauti įstojęs į mūsų partiją?

Visų pirma, aktyvią, draugišką ir linkusią padėti bendruomenę! Nuolat rengiami partijos susitikimai, Skype pokalbių kambaryje nenurimsta diskusijos, o sunkiu momentu - suteikiama partiečių pagalba. Atgijusi partija bei vadovybė padės kiekvienam partijos nariui!

Visų antra, suteiksime galimybę tapti aktyviu politikos nariu! Suteiktos lygios teisės kiekvienam patekti į Seimą, dalyvauti valstybės valdyme. Kartu su mumis galėsi prisidėti prie eLietuvos ateities kūrimo.

Visų trečia, galėsi dalyvauti savaitinėse Lietuvos Tėvynės Sąjungos akcijose! Šių akcijų metu aktyviems partijos nariams dalinamos dovanos, kurios ne tik padeda žaidime, tačiau verčia pajusti, kad partija rūpinasi kiekvienu partijos nariu - ir senu, ir jaunu.

Visų ketvirta, tai jauniausia ir jau tris mėnesius iš eilės auganti partija (pavyzdžiui, lygiai prieš mėnesį, pasiekėme 100 narių ribą, o šiuo metu turime jau 114) bei neturinti jokių išankstinių nusistatymų ar simpatijų jokiai kitai partijai.

Galiausiai, partijoje apstu nuostabių merginų (jų turime bent aštuonias), aktyvių vaikinų. Partija mielai skatina žurnalistiką (gali įstoti į Žurnalistikos Klubą!), gausų bendravimą (per pastarąjį mėnesį LTS Skype parašyta virš 25'000 žinučių) - juk tai savitas socialinis tinklas!

DAR KYLA ABEJONIŲ? Prisijunk prie partijos dabar ir parašyk partijos prezidentui , kad pridėtų į Skype konferenciją, kad galėtum tuo įsitikinti!


Vieningai už Lietuvos ateitį!

Iki kito susitikimo!
Lietuvos Tėvynės Sąjunga

 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,813, 13:38

Myliu Lietuvą ir LTS:)
Čia visiems apsišvietimui gera kalba: https://www.youtube.com/watch?v=pK2WJd5bXFg&feature=related

malfame
malfame Day 1,814, 03:33

Kodėl aš suskaičiavau tik 5 merginas pas mus?

miestiete
miestiete Day 1,814, 04:58

Nežinau, kai jūs skaičiuojat, bet aš partijoje visas 9 radau:
Miestiete, malfame, Pahira, hatakimou, coffeemane, Jolanta Ramanauskaite, Emilija146, Fantizija, Skaneta

malfame
malfame Day 1,814, 12:20

Na, aš skaičiavau tik tas, kurios bent kiek pasireiškia.. (:

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.